Ім’я: Ксенія Алфьорова

Дата народження: 25 травня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Ленінград

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 167 см

Біографія Ксенії Алфьоровою

Ксенія Олександрівна Алфьорова — дочка Ірини Алфьорової від першого шлюбу. По батькові вона отримала від прийомного батька Олександра Абдулова. Донька знаменитих артистів дитинство своє провела за лаштунками. Після занять у школі вона ходила в театр, де грала свої маленькі, закулісні вистави. Улюбленим місцем у театрі для маленької Ксенії став бутафорський зал. На екрані дівчинка з’явилася дуже рано — в 1982 році вийшов фільм «Жінка в білому», на зйомки якого Олександр Абдулов брав свою дочку. Знімалася Ксенія і разом з мамою Іриною Алфьоровою. Радянським вона запам’яталася глядачам по ролі дівчинки, яка дуже хотіла цуценя, а батьки купили скрипку.

Однак таке нерозуміння батьків і дітей було тільки в кіно. У реальному житті проблеми частіше вирішувалися за допомогою діалогу. У родині не було прямих заборон. Замість цього маленькій дівчинці пояснювали, чому «не можна робити ті або інші вчинки. А зі своєю відомою мамою у Ксенії були дуже довірчі відносини. Сама вона розповідає про них так: «Коли я почала дорослішати і думати про хлопчиків, мама стала підсовувати мені книги Івана Тургенєва, інших російських класиків. Мама пояснювала, що дівчина ні в якому разі не повинна розтрачувати себе направо і наліво, а накопичувати в собі передчуття любові. Повірте, якщо зумієш дочекатися призначеного тобі господом чоловіка, любові, яку ви для нього збережете, вам вистачить на все життя».

Незважаючи на те, що в родині панувала атмосфера розуміння, Ксенії Алфьоровою довелося рано подорослішати і стати самостійною — адже батьки левову частину часу проводили в театрі. Вчитися довелося в звичайній школі, куди батьки рідко заглядали. Знаменита мама Ірина Алфьорова лише раз змогла знайти можливість відвідати батьківські збори. Однак вчилася Ксенія добре, а «синдром відмінниці» проявлявся не тільки в школі, але і під час першого досвіду роботи в кіно — все повинно бути зроблено тільки по вищому класу.

Красива жінка і популярна актриса Ксенія Алфьорова

Ксенія так розповідає про те, як непросто далася їй одна з перших ролей: «Пам’ятаю сцену з мамою в під’їзді якогось будинку. У мене завжди був комплекс відмінниці: якщо я роблю щось, то повинна робити все добре і відразу. А цей епізод у мене ну ніяк не виходив. Я злилася, ніяковіла. І раптом мама почала мене провокувати, дуже жорстко мною командувати: «Голову повернути, подивитися вгору, вниз…» Хоча в житті вона на мене ніколи не підвищувала голосу. У мене на очі навернулися сльози, і я почала робити те, що від мене чекали. В результаті сцена вийшла дуже зворушливою і щирою. Потім мама, звичайно ж, все пояснила. Вона завжди зі мною багато розмовляла. І дуже вселяла, що можна, а що не можна. Розповідала красиві історії з дуже яскравими образами, які вигадувала на ходу. Такі маленькі казки, з яких мені дуже легко було робити самій правильні висновки».

Пошук себе

Здавалося б, шлях до актриси для Ксенії був відкритий з самого дитинства. Проте вона обрала для себе більш ніж земну професію. Після закінчення школи дівчина пішла вчитися на Юрфак Московського університету. За її словами, потрібно було отримати професію, яка дозволить себе прогодувати «Коли мені прийшов час вступати в інститут, в акторських колах було якесь відчуття безнадійності. Фільмів майже не знімали, нових вистав випускали раз-два і край. Здавалося, що щось зміниться тільки до моєї старості. Напевно, я злякалася. А оскільки вся рідня з маминого боку — тато, мама, сестри — адвокати, то я теж вирішила піти в юридичну».

Ксенія Алфьорова на відео Але говорити про те, що Ксенія звернула з второваною артистами-батьками доріжки не можна. Під час студентства вона працювала в театрі «Современник», багато працювала і на телебаченні. Саме тоді її частіше стали впізнавати на вулиці. Ксенія Алфьорова була обличчям програми «Погляд» та лотереї «Бінго-шоу». Першою серйозною роботою в кіно в 1991 році стала роль в картині «Вищий клас».

Крім активної роботи в кіно і на телебаченні Ксенія після закінчення Вузу встигла пройти стажування у відомій і престижною адвокатській конторі у Великобританії, і навіть попрацювати юристом в англійській фірмі в Москві. Але, за словами жінки, така робота не приносила радості і задоволення. Як сама зізналася Ксенія Аферова, — «сидіти до кінця життя в кабінеті, навіть за дуже великі гроші, — не для мене». Так жінка змінила своє життя, промінявши престижну роботу на акторство. Ксенія пішла вчитися в Школу-студію МХАТ.

Зліт

Новий виток акторської кар’єри і нові, помітні ролі припав для Ксенії Алферовых на початок двохтисячних. Однією з найбільш популярних робіт молодої актриси стала головна роль у телесеріалі «Московські вікна» в 2001 році. Також Ксенія грала в таких фільмах, як «Смак вбивства» (2004), «Дзеркальні війни: Відбиття перше» (2005), «Погоня за янголом» (2006), «Капкан» (2007), «Дід Мороз мимоволі» (2007). Незвичайною роботою актриси стала головна роль у фільмі американського режисера Джона Дейлі «Санкт-Петербург-Канни експрес», де вона зіграла англійською мовою. Це драма, дія якої відбувається перед революцією. Роль Ксенії Алфьоровою в цій картині — студентка, яка прагне змінити світ. Крім того, актриса в 2008-2009рр. брала участь у проекті «Льодовиковий період».

Особисте життя

Своє жіноче щастя Ксенія Алфьорова також знайшла в акторському середовищі. У листопаді 2001 року вона вийшла заміж за актора Мхату Єгора Бероєва. Але актори познайомилися не на сцені і не на знімальному майданчику, а на прес-конференції, присвяченій новим серіалів. Обранець Ксенії грав в таких серіалах як «П’ятий кут» і «Сімейні таємниці». Єгор також, як і Ксенія з акторської родини. Його мама Олена Бероєва грала в театрі імені Моссовета, а дід — Вадим Бероєв — відомий «Майор Вихор». У 2007 році в сім’ї Бероєва-Алфьоровою з’явився первісток. 5 квітня 2007 року у них народилася дочка Євдокія. Батьки називають доньку ласкаво — Дуняша.

З чоловіком Єгором Бероєвим

Цікаво:

Ксенія носить прізвище матері. За її словами: «До прізвища Абдулова легко придумати дражнилки, і в дитинстві хлопці цим користалися. Я страшно ображалася і якось поскаржилася папі. Виявилося, що у нього були такі ж проблеми. Тоді я подумала, що до маминої прізвища дражнилку підібрати не можна. Та й звучить красивіше. І стала називати себе Ксенією Алфьоровою. Батьки не заперечували».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: