Ім’я: Ксана Сергієнко

Дата народження: 7 травня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Миргород, УРСР

Діяльність: співачка

Вага: 55 кг

Зріст: 168 см

Ксана Сергієнко

Ксана Сергієнко – співачка, яка в третьому сезоні «Голосу» стала однією з найяскравіших учасниць. Вона одинадцять років живе і працює в США. Сергієнко виконує альтернативний рок. Тепер про цю співачку дізналося чимала кількість слухачів у всьому світі.

Дитинство і родина Ксаны Сергієнко

Сергієнко народилася на Україні в місті Миргород. Ксана почала співати на сцені в три роки. У шість батьки записали її в музичну школу, яку вона успішно закінчила. За роки навчання талановита дівчинка не раз ставала учасницею різноманітних фестивалів та музичних конкурсів. У шкільному хорі Сергієнко була солісткою. Дівчинка танцювала в міському дитячому колективі «Джерельце».

У дванадцять років мама Ксаны на її прохання витратила всі заощадження на те, що донька мала можливість записати свою першу пісню в студії звукозапису. Для цього кожного разу мама з дочкою два з половиною години їхали на старому запорожцеві до сусідньої Полтави. Саме записана тоді пісня стала дебютною на місцевому телебаченні.

Ксана Сергієнко і Наргіз Закірова

У тринадцять років Сергієнко взяла участь у міжнародному конкурсі, який проходив у Румунії. Його назва – «Маленький принц». Там дівчинка читала вірші українською мовою, співала і танцювала. На цьому конкурсі Ксана стала переможницею. Справжньою досягненням для себе дівчинка вважала здобуття першого місця на конкурсі «Чорноморські ігри».

Перші пісні Ксаны Сергієнко

Після закінчення дев’яти класів Ксана продовжила навчання в київському естрадно-цирковому коледжі. Провчившись там три курсу, вона зробила спробу пробитися на Московське шоу «Народний артист». Пройшовши кілька кастингів, дівчина отримала запрошення відправитися на роботу в Нью-Йорк в кабаре «Распутін». Незважаючи на юний вік, вона погодилася.

Звичайно, їхати в чужу країну, чужий для себе місто Ксане було страшно. Там все виявилося не так чудово, як їй уявлялося. Реальність виявилася більш прозаїчною, крім того, вона сильно нудьгувала. Будучи за життя переможницею, Ксана вирішила, що без досягнень назад не повернеться. Дівчині довелося багато займатися мовою, паралельно вона співала в кабаре.

У 2009-му році Сергієнко отримала пропозицію про підписання контракту з британським лейблом Lizard King Records. Співачка почала виступати на концертах в якості учасниці групи Oxzana Band.

Ксана Сергієнко до шоу Голос довго жила в США

Ще в Америці Ксана заповнила анкету на участь в американському The Voice. Навесні 2014-го року дівчина пройшла три етапу кастингу. Їй треба було підписати контракт на виступ у «сліпих» прослуховуваннях. Дивно, що в той же період часу вокалістка отримала запрошення на кастинг від російського шоу «Голос». Вирішивши, що в Росії зі знанням російської, англійської та української мов у неї буде набагато більше можливостей для самовираження, вона прийняла рішення відправитися в Москву.

Звісно, певний ризик подібного рішення у співачки був. Вона зважила всі за і проти і вирішила їхати. За словами Сергієнка, проживши в США одинадцять років, вона в плані творчості практично не розвивалася. Усе, чого вона домоглася – це виступи в клубі, де послухати співачку приходило до п’ятдесяти чоловік, запрошення на корпоративи, вечірки. Дівчині хотілося творчого прориву, який міг дати їй «Голос».

Ксана Сергієнко на шоу «Голос»

У російському «Голосі», за словами Ксаны, відбір був більш відповідальним і серйозним. Там вона виконала композицію «Show Must Go On». Швидше за все, з-за цього Сергієнко почали порівнювати з Наргіз Закировой, яка цю пісню співала у фіналі другого сезону «Голосу». Інша причина подібного порівняння полягає в тому, що Ксана як і Наргіз виконує альтернативний рок, що вже саме по собі незвично.

На «сліпих» прослуховуваннях дівчина виконала пісню «Why» Annie Lennox, змусивши повернутися до себе всіх наставників. Ксана обрала своїм наставником Діму Білана.

Ксана Сергієнко та її наставник Діма Білан

На «поєдинках» суперницею Ксаны була Айгюн Аскерова. Разом вони виконали «Я тебе отвоюю», пісню з репертуару Ірини Аллегрової. Обидві виконавиці залишилися на телепроекті.

На етапі «нокаутів» Сергієнко постала перед журі і глядачами у незвичному образі, надівши чоловічий класичний костюм. У неї була зачіска шістдесятих років. Блискуче виконавши композицію «Broken vows», вона пройшла у наступний етап шоу. Разом з Сергієнко в нокаутах брали участь Севіль Велієва і Ольга Олейникова. Ольга і Ксана залишилися в шоу, а Севіль прийшлою піти.

Виступ в чвертьфіналі принесло вокалістці проходження в наступний тур. Вона виконала пісню «Beat it».

Особисте життя Ксаны Сергієнко

Зі своїм молодим чоловіком Віталієм співачка познайомилася в Америці. Дивно, що він теж російська. Він підтримує Ксану під час її виступів. Поки Сергієнко була на російському телепроекті «Голос», Віталій переживав, писав настанови та творчі молитви, підбирав необхідні слова для Ксаны, що допомагають їй впоратися з хвилюванням. Віталій бізнесмен, його компанія виробляє і продає меблі.

За словами співачки, вона і її молодий чоловік абсолютно різні за характером, швидше за все і робить їхні стосунки гармонійними. Сергієнко не виключає, що цілком може продовжити свої виступи в Москві, переїхавши туди жити.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: