Ім’я: Кріс Кельмі

Дата народження: 21 квітня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: музикант, композитор

Вага: 79 кг

Зріст: 177 см

Біографія Кріса Кельмі

Кріс Кельмі – це талановитий радянський музикант, який зумів стати справжньою легендою свого часу. Коли-то його пісня «Нічне рандеву на бульварі Троянд» звучала буквально з кожного праски, не кажучи вже про звичайні радіоприймачі. Він був справжнім героєм радянської сцени, однак згодом ніби зник у небуття.

Але що ж сталося сьогодні з легендарним радянським музикантом? Як розвивалася його кар’єра в минулому, і на якому етапі вона залишається зараз? Розібратися в цих животрепетних питаннях ми спробуємо, заглибившись у минуле талановитого музиканта. Адже саме там завжди приховуються всі відповіді.

Ранні роки, дитинство і родина

Анатолій Кельмі з’явився на світ 21 квітня 1955 року. Його рідним містом стала радянська столиця – Москва. Однак по батькові наш сьогоднішній герой має естонські коріння.

Як зазначається в деяких джерелах, справжнє прізвище Кельмі – Калінкін. Під цим ім’ям музикант фігурує в шкільних метриках. Але свій перший паспорт молодий чоловік отримував, вже взявши прізвище «Кельмі», яка дісталася йому від батька – Арія Михайловича. Ім’я «Кріс» з’явилося дещо пізніше. Прийнято вважати, що ідея, пов’язана із зміною імені, прийшла музиканту після прочитання книги Станіслава Лема – «Соляріс», головного героя якої звали саме Кріс.

Кріс Кельмі в молодості

Повертаючись трохи назад, зазначимо, що займатися музикою наш сьогоднішній герой почав вже в ранньому дитинстві. З чотирьох років він почав освоювати тонкощі гри на фортепіано, а згодом ще й почала відвідувати музичну школу, в якій отримав необхідну освіту. Крім того, через деякий час Кріс Кельмі самостійно навчився грати на гітарі.

У 1969-му році наш сьогоднішній герой закінчив музичну школу імені В. Дунаєвського, де до цього кілька років відточував свою майстерність гри на фортепіано. В наступному році Кріс Кельмі разом з кількома однодумцями заснував аматорську групу «Садко», яка стала його першим серйозним кроком на шляху до великої сцени.

Даний колектив проіснував зовсім недовго, і вже через два роки молодий музикант почав подумувати про створення нової групи. У цей момент його кращим другом був ще один молодий музикант Олександр Ситковецьке, який виступав переважно в якості гітариста та вокаліста. Разом з ним Кріс Кельмі заснував новий колектив – «Високосное літо», який вперше почав виступати в 1972 році.

Кріс Кельмі — Нічний рандеву на бульварі Троянд На перших етапах існування групи даний музичний ансамбль не користувався великою популярністю. Проте стан справ змінило почалося в 1973-му році співпраця з молодою поетесою Маргаритою Пушкіної, яка згодом стала дуже відома серед прихильників рок-музики.

Разом вони створили кілька яскравих хітів, які зробили групу «Високосное літо» досить відомої в СРСР. Через деякий час група почала гастролювати, виступаючи в різних містах Радянського союзу. Але за першими успіхами пішов швидкий провал. У 1977-му році після виступу в Ризі група була заборонена і дуже скоро стала виступати тільки підпільно. Незважаючи на сам факт заборони, група Кріса Кельмі і Олександра Ситковецкого проіснувала ще пару років, після чого розпалася із-за внутрішнього конфлікту з іншими музикантами.

Приблизно в цей же період наш сьогоднішній герой успішно закінчив Московський інститут інженерів транспорту і вступив до аспірантури. У 1980-му році він отримав диплом Вузу, проте знову вирішив пов’язати своє життя з музикою.

Зоряний шлях Кріса Кельмі

У 1979-му році Кріс Кельмі разом зі своїм старим приятелем Ситковецким створив групу «Автограф». Разом з цим колективом музикант виступив на фестивалі «Весняні ритми Тбілісі», в рамках якого зайняв друге місце. Після цього музичний колектив зумів роздобути кілька вигідних контрактів, а також записати кілька сольних альбомів.

Нехай говорять — п’яний Кріс Кельмі у Малахова Паралельно з цим в 1980-му році Кріс Кельмі почав також виступати в групі «Рок-ательє», яка була створена з ініціативи Марка Захарова. Даний колектив відзначався високою плинністю кадрів», яка і визначила багатогранність творчого стилю ансамблю. В різні роки в цій групі виступали відомі музиканти – Олександр Барикін, Юрій Китаєв і багато інших. Що стосується конкретно Кріса Кельмі, то він виступав у названому колективі з 1980-го по 1987-й рік, беручи участь в постановці різних музичних вистав на сцені Театру «Ленком».

Виступи в складі групи «Автограф» також не переривалися.

У 1983-му році Кріс Кельмі поступив в училище імені Гнесіних, в якому познайомився з Володимиром Кузьміним, який в свою чергу познайомив музиканта з Аллою Пугачовою. Разом з нею в 1987-му році наш сьогоднішній герой брав участь у створенні легендарних «Різдвяних зустрічей». Однією з найбільш відомих пісень того періоду стала композиція «Замикаючи коло», яка була написана Кріс Кельмі і його давньою знайомою Маргаритою Пушкіної.

Кріс Кельмі з дружиною Людмилою

В цей же період він часто гастролював по країні з групою «Рок-Ательє». Наприкінці вісімдесятих років Кріс Кельмі записав композицію «Нічне рандеву», яка дуже скоро стала справжнім хітом в СРСР і деяких країнах зарубіжжя. У 1990-му році на хвилі успіху музикант їде в Атланту. Деякий час композиції Кельмі були дуже популярні в США, проте після цього в кар’єрі музиканта почався деякий спад. На довгий час він зник з поля зору публіки.

У двотисячних роках він повернувся в Росію, однак повернути колишній успіх не зумів. В даний час Кріс Кельмі працює переважно в якості композитора, складаючи мелодії на замовлення.

Особисте життя Кріса Кельмі

Майже все своє життя радянський музикант живе з однією і тією ж жінкою – дружиною Людмилою. У 1988-му році у них народився спільний син Крістіан. Довгий час відносини в їх парі були ідеальними, проте в 2013-му році стало відомо, що музикант часто випиває і один раз, нібито, навіть сильно вдарив дружину по обличчю. Згодом дане повідомлення активно обговорювалася в пресі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: