Ім’я: Костянтин Юшкевич

Дата народження: 14 вересня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Свердловськ (Єкатеринбург)

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 98 кг

Зріст: 190 см

Біографія Костянтина Юшкевича

Костянтин Юшкевич – це актор, відомий переважно своїми телевізійними ролями. Він часто знімається в серіалах, а також з’являється в різних телепроектах. У його фільмографії значаться фільми найрізноманітніших жанрів. Він грає в бойовиках, мелодрам, історичних стрічках. Саме тому сьогодні ми вирішили представити вашій увазі біографію саме цього російського актора. Адже його творчість завжди залишається близьким і зрозумілим для сотень тисяч телеглядачів.

Ранні роки, дитинство і родина Костянтина Юшкевича

Костянтин Юшкевич з’явився на світ 14 вересня 1969 року у великому російському місті Свердловську (нині Єкатеринбург). Його батьки були зразковими радянськими інженерами, однак продовжувати сімейну династію наш сьогоднішній герой ніколи не збирався.

У школі він завжди відрізнявся своєю непосидючістю і бунтарським норовом. Ні-ні, хуліганом Костя ніколи не був. Однак різні розіграші і приколи дуже любив. Саме тому директор свердловської школи одного разу взяла його під свій особистий контроль. Батьків часто викликали в школу, а сам Костя навіть отримав спеціальний щоденник «за поведінку», в якому після кожного уроку йому виставлялася та чи інша оцінка.

Актор Костянтин Юшкевич зіграв понад 70 ролей

Намагаючись направити енергію свого сина в позитивне русло, батьки майбутнього актора ще в третьому класі записали його в театральну студію. З цього моменту заняття в Театрі мініатюр, що діяв при свердловському Палаці піонерів стали важливою частиною життя нашого сьогоднішнього героя.

Брати участь у різних полулюбительских виставах Костянтин дуже любив, однак, незважаючи на це, акторську професію він ніколи всерйоз не сприймав. У шкільному віці він марив зовсім інший мрією – професією військового. Деякий час він навіть серйозно готувався до вступу в Свердловське танкове училище, однак за деяких проблем зі здоров’ям так і не зміг пройти суворий конкурс.

Після цього Юшкевич вирішив стати юристом. Проте стан справ змінило одне шкільне виступ. В рамках підготовленого номери Костянтин з приятелями розігрували різні комічні мініатюри. Виступ пройшов на «ура». А тому одразу після вистави до молодого хлопця підійшов батько однієї з його шкільних приятельок, який в той період працював в свердловському театрі. Зазначивши артистизм нашого сьогоднішнього героя, відомий актор порадив йому всерйоз подумати про акторську професію. Костянтин так і зробив і, слідуючи пораді, дуже скоро подав документи в театральне училище рідного Свердловська.

Костянтин Юшкевич — «Зірка на ім’я Сонце» Вступити вдалося з першого разу, проте в якийсь момент кар’єру актора перервала прийшла повістка з військкомату. Костянтина забрали в армію, а тому навчання довелося перервати на цілих два роки.

Переїзд Костянтина Юшкевича в Москву

Після демобілізації хлопець повернувся в Свердловськ і все-таки закінчив навчання. Однак цього в якийсь момент Юшкевичу раптом здалося мало. Зібравши всі речі, він відправився в Москву, де вже дуже скоро зумів стати студентом Гітісу. Вельми примітно, що в престижному театральному Вузі молодого актора прийняли одразу на другий курс. Згодом Костянтин успішно довів, що видані йому аванси були не випадковими.

Кар’єра актора Костянтина Юшкевича

У 1996-му році Юшкевич закінчив ГІТІС і поступив на роботу в театр «Ленком». У цьому місці він пропрацював сім років, проте стати тут по-справжньому своїм так і не зумів. Як згадує актор, ієрархія театру дуже багато в чому нагадувала армійський, а тому на провідні ролі завжди висували більш досвідчених акторів.

Костянтин Юшкевич. Улюблені артисти. Розуміючи, що необхідно щось змінювати, наш сьогоднішній герой залишив «Ленком» і став виступати в антрепризі «Незалежний театральний проект». У цьому місці Костянтин Юшкевич немов би знайшов друге дихання. На місцевій сцені актором було виконано безліч яскравих ролей. Однією з найбільш пам’ятних стала робота у виставі «Ladies Night», яка закінчувалася стриптизом у виконанні головних героїв – Гоші Куценко, Марата Башарова і Костянтина Юшкевича. Подібний «сюрприз» завжди сприймався «на ура» жіночою половиною публіки.

Згодом всі головні зірки постановки «Ladies Night» з’явилися разом на знімальному майданчику фільму «Дикуни». Незважаючи на той факт, що до 2006-му році наш сьогоднішній герой вже володів багатим досвідом зйомок у кіно, саме ця робота принесла Костянтину Юшкевичу перший справжній успіх. Переступивши через амплуа другорядного актора, талановитий уродженець Єкатеринбурга виконав свою роль настільки яскраво, що вже зовсім скоро став одне за іншим отримувати нові пропозиції про зйомки.

Актор Костянтин Юшкевич з дружиною

У наступні роки актор став часто виконувати головні ролі в серіалах, а також грати помітних персонажів у кінематографічних проектах. Серед них варто особливо відзначити фільми «План Б», «Ключі від щастя», «Подарунок долі», «Оля+Коля», «Завжди говори «завжди», «Спадкоємиця», «Скліфосовський» і деякі інші роботи. Окремо в цьому списку варто згадати американсько-російську стрічку «Мороз по шкірі» з Норманном Ридусом у головній ролі. Даний проект успішно транслювався в декількох державах Європи і навіть був показаний в кінотеатрах Америки.

Костянтин Юшкевич сьогодні

В даний час наш сьогоднішній герой є помітним персонажем у світі російського кінематографа. У його фільмографії значиться близько сімдесяти (!) різних фільмів і серіалів. Крім того, в даний час Костянтин Юшкевич успішно працює в якості продюсера і сценариста. Одним з найбільш успішних проектів Юшкевича-сценариста є фільм «Гра в правду», який після виходу став дуже популярний в країнах СНД. Сьогодні актор також часто знімається в кіно і на телебаченні. У 2013-му і 2014-му роках на екрани повинні вийти нові фільми з участю Костянтина Юшкевича. Найбільш очікуваними проектами є картини «Неформат», «Бетон» і новий сезон серіалу «Скліфосовський», головну роль в якому грає Максим Аверін.

Особисте життя Костянтина Юшкевича

Ще в двадцять один рік наш сьогоднішній герой одружився на своїй колишньої однокурсниці Ользі. Разом вони і донині. Дружина нашого сьогоднішнього героя виступає на сцені Москонцерту, а також займається вихованням їхніх спільних дітей – дочок Євдокії і Катерини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: