Ім’я: Костянтин Меладзе

Дата народження: 11 травня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Батумі, Грузинська РСР

Діяльність: композитор, продюсер

Вага: 87 кг

Зріст: 180 см

Біографія Костянтина Меладзе

Костянтин Меладзе – це відомий композитор, заслужив славу одного з найбільш яскравих і талановитих продюсерів нашого часу. Його хіти звучать на багатьох радіостанціях у країнах СНД, а тому сьогодні його ім’я знає, мабуть, кожен. Але що ще нам відомо про це багатогранне і особливому композитора?

Які лінії долі привели його у світ українського та російського музичного мистецтва? Зібрати детальну інформацію про життя відомого грузина ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Костянтина Меладзе

Костянтин Меладзе з’явився на світ 11 травня 1963 року в курортному грузинському місті Батумі. Як зазначається в більшості Інтернет-джерел, в дитинстві наш сьогоднішній герой був дуже спокійним і навіть тихим хлопцем. Саме тому їх з його молодшим братом Валерієм Меладзе часто протиставляли один одному. Валера хуліганив, а Костя його постійно повчав. Час від часу щось подібне відбувається і сьогодні.

Крім молодшого брата у відомого нині композитора є також ще й сестра – Ліана, яка в даний час також плідно працює в світі українського шоу-бізнесу. Однак це питання сьогодні ми залишимо за дужками.

Костянтин Меладзе з братом Валерієм Меладзе

Що стосується любові до музики, то вона з’явилася в житті молодого хлопця досить несподівано. Подивившись фільм «Полонез Огінського» Костя твердо вирішив для себе, що хоче пов’язати своє життя з музикою. Спочатку він намагався навчитися грати на скрипці, однак через деякий час, після того як мама відправила його в музичну школу, вирішив випробувати ще й рояль.

Однак ні з одним, ні з іншим інструментом спочатку нічого не вийшло. Більш того, викладачі музичної школи як один говорили, що у хлопця немає слуху і почуття ритму. Саме тому в якийсь момент заняття довелося залишити.

Знову звернутися до музики молодий хлопець вирішив після того, як в його будинку з’явилася гітара. Даний інструмент Костянтин все-таки опанував, а тому вже зовсім скоро став часто грати для друзів і знайомих. Його музичні вміння якось зазначив один з його приятелів. Так, наш сьогоднішній герой опинився в студентській групі «Квітень», яка стала для нього першою сходинкою до світу музичного мистецтва.

Згодом Костянтин говорив, що саме цей період у його долі дозволив йому зрозуміти, чого він хоче в житті. Намагаючись розвиватися в обраній професії, Костянтин Меладзе довго працював над собою, осягаючи ази музичної грамоти і освоюючи нові інструменти.

У 1989-му році Костянтин і його брат Валерій стали виступати разом. В рамках спільного проекту їм вдалося зробити кілька напівпрофесійних записи своїх пісень, які вже незабаром потрапили в руки відомому композитору Киму Брейтбургу. Той зацікавився їх творчістю і вже невдовзі покликав хлопців у свою групу «Діалог». Згодом Костянтин і Валерій взяли участь в записі одного з альбомів цього музичного колективу. Платівка стала досить популярна, проте, незважаючи на це в 1993-му році брати Меладзе покинули групу «Діалог».

Костянтин Меладзе Знову завірюха З цього моменту Костянтин і Валерій стали знову працювати над власним проектом. Наш сьогоднішній герой писав музику і тексти, а його молодший брат виконував усе це зі сцени.

Зоряний шлях Костянтина Меладзе

Займаючись написанням пісень для свого молодшого брата, Костянтин Меладзе взяв участь у записі кількох його сольних платівок. Проект виявився дуже успішним, а тому вже дуже скоро обидва брати стали досить відомі у світі українського і російського шоу-бізнесу.

Проте справжній успіх прийшов до Костянтина Меладзе дещо пізніше – в 2000-му році. У цей період наш сьогоднішній герой почав плідно працювати над створенням пісень для української групи «Віа Гра», творцем якої він і був. Разом з цим колективом композитор створив безліч чудових хітів. З плином часу змінювався склад групи, її статус на пострадянській сцені, проте незмінним залишалося лише одне – фірмовий стиль «Віа Гри», яким група була зобов’язана саме Костянтину Меладзе.

Згодом наш сьогоднішній герой відмінно проявив себе також і в деяких інших галузях. У 2001-му році Костянтин Меладзе виступив в якості автора пісень, представлених в рамках мюзиклу «Вечори на хуторі поблизу Диканьки». Даний проект українського каналу «Інтер» став дуже популярним в Україні, а потім був також показаний в Росії та інших країнах СНД. Після цього наш сьогоднішній герой став часто працювати в якості автора пісень для телевізійних мюзиклів.

Світська кухня: Костянтин Меладзе розводиться В різні роки нашим сьогоднішнім героєм було написано безліч пісень для мюзиклів «Попелюшка», «Сорочинський ярмарок», а також деяких інших. Крім того, Костянтин Меладзе також плідно працював як автор пісень для кінематографічних фільмів. У його послужному списку музика до кінокартин «Стиляги», «Іронія долі-2», «Zолушка» та телесеріалу «Відлига».

Костянтин Меладзе сьогодні

Крім всього іншого відомий україно-грузинський композитор також працював в якості продюсера на таких проектах українських телеканалів як «Фабрика зірок-3», «Голос країни», «Україна сльозам не вірить», «Голос. Діти», а також над російською «Фабрикою зірок-7».

У різні роки до його послуг зверталися такі українські та російські гурти та сольні виконавці, як Віра Брежнєва, «Інь-Ян», «Біс», Софія Ротару, Філіп кіркоров, Вєрка Сюрдючка і деякі інші.

У 2013-му році в Україні, Росії та Білорусі був запущений проект «Хочу у Віа-Гру», в рамках якого був сформований новий склад популярної дівочої групи. Продюсером шоу знову-таки виступив Меладзе.

Особисте життя Костянтина Меладзе та інші факти

У 1994-му році Костянтин Меладзе одружився на жінці на ім’я Яна Сум. В рамках цього союзу на світ з’явилося троє дітей – дочки Аліса і Лія, а також син Валерій. Незважаючи на факт наявності трьох спільних дітей і дев’ятнадцятирічний стаж спільного життя, у 2013-му році Костянтин і Яна вирішили розлучитися. Композитор поїхав у Москву, його колишня дружина залишилася з дітьми в Києві.

Костянтин Меладзе з дружиною і дітьми

Однією з можливих причин розриву називається випадок, що стався в грудні 2012-го року. В результаті ДТП на трасі Київ-Обухів відомий композитор збив тридцятирічну жінку, яка померла прямо на місці. Згодом було встановлено, що потерпіла переходила дорогу з-за маршрутки, і продюсер не мав достатньо часу, щоб загальмувати.

В результаті справу було закрито через відсутність складу злочину. Однак продюсер зобов’язався до настання повноліття утримувати її неповнолітніх дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: