Ім’я: Костянтин Крюков

Дата народження: 7 лютого 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, художник

Вага: 80 кг

Зріст: 184 см

Біографія Костянтина Крюкова

Сім’я Костянтина Крюкова

Костянтин Крюков з’явився на світ у Москві. Його батьки – акторка Олена Сергіївна Бондарчук, знавець філософських наук Віталій Дмитрович Крюков. Можна з упевненістю сказати, що Костянтин є представником яскравої акторської династії, відомої не тільки в нашій країні, але і за її межами. Його бабусею є актриса Ірина Скобцева, дідусь – Сергій Федорович Бондарчук, режисер і актор. Кіномистецтвом живуть його дядько і тітка – кінорежисер і актор Федір Бондарчук і його колега Наталя Бондарчук. Двоюрідний брат Іван Бурляєв і той знімався в кіно. Здавалося б, доля юного Костянтина була вирішена, однак в кіно він прийшов не відразу.

Актор Костянтин Крюков - улюбленець жінок

Шлях художника

З народження життя Костянтина Крюкова проходила далеко від іменитої сім’ї, до того ж далеко за межами великої Москви. Коли хлопцеві виповнилося п’ять років, батьки відвезли його на постійне місце проживання до Швейцарії, де пробули довгих 6 років. Повернення в Москву довелося на 1995 рік. Прославлений дід всіляко прищеплював онукові любов до живопису, давав йому перші уроки, вчив правильно класти фарбу і тримати пензель. Все пояснюється тим, що Сергій Федорович Бондарчук і сам любив малювати, писати маслом було його хобі.

Костянтин кілька років відвідав спеціалізовану школу живопису, після чого закинув навчання. Але освоївши техніку малювання, кисть з рук не випускав, пізніше Костянтин продовжив навчання живопису у празькій спеціалізованій школі. Поступово у юного художника сформувався власний стиль створення картин. Своєю гордістю та досягненням він вважає медаль, отриману за створення серії картин «Мислеформи». Думка незалежних експертів було єдине, картини Крюкова унікальні по техніці виконання, за змістом і за формою, аналогів їм у світі.

Костянтин Крюков — гемолог і юрист

Створення картин стало не єдиним захопленням Костянтина. В 14 років він закінчив загальноосвітню школу, при цьому іспити 10 і 11 класів були здані екстерном. В плани молодого хлопця входило освоєння цікавою та пізнавальною професії, і оскільки такий він вважав діяльність свого батька, який займався дорогоцінним камінням, пішов по його стопах.

презентація колекції Костянтина Крюкова Костянтин успішно вступив в Американський гемологічний інститут, але навчався в його Московському представництві, був наймолодшим студентом в групі. Протягом двох років він вивчав тонку науку, що стосується дорогоцінних каменів. У 2001 році він став дипломованим гемологом, однак на цьому не зупинився і вирішив отримати ще одну вищу освіту.

На цей раз Крюков поступив в Московську юридичну Академію. Довгоочікуваний диплом юриста отримав у 2006 році. Різні і, здавалося б, непорівнянні освіти допомогли Костянтину сформуватися як особистості, почати свою справу.

Початок акторської кар’єри Костянтина Крюкова, фільм «9 рота»

Всім сенсом життя Костянтина Крюкова були картини, камені і успішний бізнес. Одного разу під час сімейної вечері хтось запропонував йому спробувати себе у світі кіно. Таку пропозицію здавалося молодому хлопцеві не цікавим, але на проби фільму «9 рота» до свого дядька Федора Бондарчука він все ж сходив, однак поставився до всього, що відбувається несерйозно і продовжив займатися своєю справою. На подив його затвердили на роль у фільмі, який приніс згодом відбувся акторові популярність.

Фільмографія Костянтина Крюкова почалася з фільму «9 рота»

В «9 роті» Крюков зіграв солдата з цікавим прізвиськом Джоконда. Його герой разюче відрізнявся від звичайних солдатів, він був розумним, іронічним і начитаним. Зйомки проходили важко, спочатку герої фільму знайомилися і спілкувалися з справжніми солдатами, які пройшли Афганістан. Вони немов вживалися в свої образи, у військовій формі підкорювали гори, піддавалися посиленим фізичним навантаженням, що досить складно для людей, які не бачили до цього ні онуч, ні казарменого армійського режиму. По завершенню фільму батько сказав Костянтину: «У тебе очі подорослішали, стали іншими».

Після феєричного виходу в 2005 році «9 роти» на екрани Костянтин почав серйозно замислюватися про акторській діяльності.

Костянтин Крюков – актор

Після виходу «9 роти», де актор зіграв позитивну роль молодого хлопця, його наступні персонажі сприймалися критиками і глядачами двояко.

В 2006 році світ побачив фільм «Три полуграции», Костянтин виступив в ньому починаючим письменником Павлом Гущиным, таким позитивним і добрим персонажем, за що отримав схвалення багатьох глядачів. А ось фільм «Жара», де Крюков постав перед глядачами заможним і розпещеним денді, отримав масу негативних відгуків.

В цьому ж 2006 році був знятий фільм «Любов як любов», де Крюкову запропонували зіграти роль юнака нетрадиційної орієнтації. Він навідріз відмовився, аргументуючи свою позицію тим, що не зрадить свого першого героя Джоконду з «9 роти». В результаті йому дісталася роль Михайла Прорви, хлопця, який приїхав на простори Росії з Заходу і не може звикнути до всіх реалій життя. 2007 рік ознаменувався для актора участю в серіалі «Дочки-матері», сюжет якого створювався в ході зйомок.

Розмова Без Правил з Костянтином Крюковим На екрані Костянтин не повторюється, його герої відрізняються за соціальним становищем, характером. Наприклад, у комедії «На гачку!» Крюков постав перед глядачем у ролі відчайдушного кореспондента Кістки, фільм «Зірка Імперії» приніс йому роль князя Андрія Володимировича. У картині 2009 року «Пікап: Зйом без правил» Костянтин проявив себе циніком, який заради інтересу спокушав дівчат, а ось Роман Корнілов, що в «Ластівчиному гнізді» 2011 року, є романтичним і ранимим юнаків, який безмежно любить зведену сестру. У містичній же картині Generation «П» 2011 року Крюков виступає сучасним хлопцем з креативним підходом до життя, який будує для себе плани на майбутнє і впевнено їх втілює в реальність.

Особисте життя Костянтина Крюкова

Свою першу майбутню дружину Євгенію Варшавську Костянтин зустрів у 18 років. Після декількох років залицянь він зробив коханій пропозицію, а в 2007 році у них народилася донька Юлія. Але їх шлюбу не судилося проіснувати довго, теплі стосунки закінчилися розлученням в 2008 році. Причиною тому послужила особисте життя актора на стороні.

Фото з весілля Костянтина Крюкова та Аліни Алексєєвої

Навесні 2013 року Костянтин одружився вдруге. Його дружиною стала юрист Аліна Алексєєва.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: