Ім’я: Костянтин Кінчев

Дата народження: 25 грудня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Москва

Діяльність: музикант, композитор, поет, лідер групи «аліса»

Вага: 65 кг

Зріст: 177 см

Біографія Костянтина Кінчева

Батько співака – ректор Російського державного університету туризму та сервісу Панфілов Євген, а мама Людмила викладала там же.

Відчайдушне дитинство

У 1966 році Костянтин пішов у школу. І тут же батьки купили йому магнітофон, щоб син вчив англійську мову. Але хлопчик почав програвати касети і захоплюватися «The Rolling Stones». В дитинстві майбутній музикант був надто активний. Вже в 7 років він втік з дому. Місцевим хлопцям, у той час, коли грав у піратів, сказав, що знає, де заритий скарб. Знайшли хлопчиків вже в Тулі. Тоді Костя мріяв стати Чингачгуком і боротися за справедливість. Пізніше Кінчев захопився хокеєм і займався спортом до 1971 року. Він тренувався в «Спартаку», але зрозумівши, що не досягне великих висот, пішов з цього виду спорту.

Рок-музикант і сильна особистість

У 14 років Костянтин вступив у комсомол, але вже у 8-му класі з організації його виключили. Причина – неналежний вигляд у школі (тоді Кінчев прийшов на навчання після армійських проводів одного). Школяреві тоді сказали, щоб він не приходив на заняття, поки не подстрижется. В результаті Костя поголився наголо. Через рік підліток захопився творчістю Black Sabbath і почав колекціонувати їх пластинки. Тут же почали з’являтися перші власні композиції в стилі цієї групи. Пізніше Кінчев вирішив, що хоче стати рок-зіркою. І вже в 1973 році пішов у музичну групу бас-гітаристом і бек-вокалістом.

Великий театр

Після школи Костянтин Кінчев пішов працювати на завод «Наука» учнем кресляра, учнем фрезерувальника і художником-оформлювачем. А потім вступив на факультет «Економіка і фінанси» в Московський технологічний інститут (РУТиС). І в цей же час рік навчався в училищі при Великому театрі на співака. Туди, до речі, музикант потрапив випадково. В одному з пивбарів хтось почув його спів і запросив на конкурс.

Костянтин Кінчев на відео Після відходу Костянтин був натурником у Суриковском училище, а так само адміністратором в жіночій баскетбольній команді і вантажником в булочній. А ось в армію співак не потрапив через «залишкових явищ черепно-мозкової травми». 4 роки, до 1980 Кінчев навчався в Московському кооперативному інституті.

Початок легенди

До «Аліси» Кінчев грав у групах «Золота середина» і «Коло чорної половини», а так само «Третя фак-команда». Пізніше створив свій колектив «Зламаний повітря». Він виконував західну рок-класику в місті Красногорську на танцях. Група розпалася, і ніяких записів не залишилося.

Нервова ніч

В 1983 році В Ленінграді з двох розпалися груп «Кришталева куля» і «Демокритов криниця» була створена одна – «Аліса». Колектив записав магнітоальбом «Кривозеркалье» і відправився на другий рок-фестиваль Ленінградського рок-клубу. Тут же Кінчев переїхав з Москви в Санкт-Петербург. Вирішено було записати репертуар в альбом. Люди платівка потрапила під назвою «Доктор Кінчев і група стиль». А ось офіційно «Нервова ніч» з’явилася лише в 1994 році.

«Аліса»

Після запису першого альбому Кінчев був запрошений на місце вокаліста. У складі групи Костянтин виступив тільки на третьому фестивалі Ленінградського рок-клубу, а до цього тільки допомагав з записом альбому. У групі йшла боротьба за лідерство Святослава Задерия і Костянтина Кінчева. В результаті, в 1986 році Задерій покинув групу.

У тому ж році, щоб не потрапити під статтю «Дармоїдство» Кінчев зіграв у фільмі «Зломщик», а так само в картинах «Переступити межу» і «Йя-Хха». Грою, втім, залишився незадоволений.

Костянтин Кінчев на радіостанції Через році світ побачив альбом «Блок пекла», він вже передавав стан групи. Тут висловився стиль Костянтина. Фірмові кольори групи і шанувальників визначила композиція «Червоне на чорному».

«Справа Кінчева»

У 1987 році почалися проблеми з владою. У листопаді в ленінградському палаці спорту «Ювілейний» потрапив у бійку з міліціонерами, не пускавшими за лаштунки його дружину Анну. А потім на сцені, перед піснею «Гей, ти, там, на тому березі» сказав: «Наступна пісня присвячується іноземним гостям, якщо вони є в залі… а також ментам та іншим гадам!». Вже через кілька днів Кінчева звинуватили в пропаганді нацизму, провокації заворушень, неповазі до публіки.

Кінчев і Калинів міст У «Аліси» почалися проблеми з організацією своїх концертів. Кінчев і його дружина поскаржилися на дії охорони в прокуратуру. Групу почали викликати на допити, в результаті Костянтин отримав звинувачення у злісному хуліганстві, але відпустили під підписку про невиїзд. Пізніше його заарештували і доставили у відділення, потім відпустили і знову заарештували і випустили. Незважаючи на підписку про невиїзд, Кінчев покинув межі Ленінграда і поїхав на концерт у Псков. Після повернення музиканта затримали на сім діб. В цей час, до речі, артист успішно записував альбом «Шостий лісничий», який вийшов в 1989 році.

У жовтні 1988 року процес щодо Кінчева був завершений на користь музиканта. Під враженням «Аліса» записала альбом «Ст. 206 ч. 2». Н вийшов в 1994 році.

Башлачев

У 1988 році Костянтин Кінчев важко переживав смерть друга Олександра Башлачева. Після його загибелі була написала пісня «Шабаш» і випущений однойменний альбом. У 1991 році Кінчев під час путчу в Москві брав участь в обороні Білого дому.

Через рік «Аліса» поїхала на гастролі в Єрусалим. Ця поїздка залишила в музиканта незабутні враження. Після відвідин святих місць співак прийняв православ’я і переоцінив систему цінностей. Костянтин почав боротися з наркозалежністю і переміг її в 1994 році. Одночасно, він перетворився з анархіста в монархіста.

У 1993 році, після суїциду гітариста «Аліси» Ігоря Чумычкина група майже на рік припинив концертну діяльність. Після був випущений альбом пам’яті «Чорна мітка». А в 1996 році з’явилася платівка «Jazz», пісні з якої Костянтин грав на квартирниках, а потім шанувальники почули «Геополітику».

Нове тисячоліття

У 2000 році з’явився альбом «Сонцеворот». За його оформлення Костянтина Кінчева звинуватила у фашизмі. Радіо відмовилося ставити пісні в ефірі, протестуючи тим самим проти лівобічної свастики, яка була зображена на обкладинці. І навіть коли музикант пояснив, що символ – це здобуття благодаті Святого духа, радіостанції своєї думки не змінили. Через рік з’явилася книга віршів артиста «Сонцеворот».

У 2003 році «Аліса» випустила платівку «Зараз пізніше, ніж ти думаєш». Пісня «Бруд» з нього викликала найбільший резонанс, де був фрагмент єврейській мелодії. А в 2007 році з’явився конфлікт з Україною, після того, як група «Аліса» виконала пісню «Влада» з альбому «Стати Півночі». У композиції були порушені революційні події в цій країні.

Сцена підкорилася йому

Після смерті Олександра Аксьонова Кінчев зробив альбом-триб’ют. Для запису пісень були запрошені російські рокери. «Вихід дракона» з’явився в 2009 році. Особисте життя Все літо, а так само частина весни і осені Костянтин Кінчев з дружиною живе в селі в 700-ах кілометрах від Москви. Музикант каже, якби дружина була згодна, він би жив за межами столиці круглий рік. Кінчев одружений вдруге. Анна Голубєва народила музиканту сина Євгена в 1988 році. Він працює завідувачем атрибутикою в групі «Аліса». Костянтин виховує доньку другої дружини Олександри Марію, і спільного дитини – Віру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: