Ім’я: Костянтин Давидов

Дата народження: 20 липня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Стара Купавна, Московська обл.

Діяльність: актор

Вага: 84 кг

Зріст: 178 см

Біографія Костянтина Давидова

Костянтин Олександрович Давидов – російський актор, який отримав найбільшу популярність як зірка містичного гостросюжетного кіносеріалу, рейтинги якого набагато перевершили всі очікування, «Чорнобиль. Зона відчуження».

У цьому проекті, найбільш успішному серед TV-хітів минулого року, він зіграв головного персонажа і, у свої двадцять чотири роки, зміг проявити себе як непересічний і перспективний актор, якому підвладні складні ролі.

Молодий актор Костянтин Давидов

Захоплюючий сюжет серіалу, який об’єднує кілька жанрів, включаючи роуд-муві, трилер, містику, бойовик, квест, а також сміливість, скромність, талант і, звичайно ж, прекрасні зовнішні дані зробили Костянтина справжнім кумиром мільйонів глядачів.

Дитинство і юність Костянтина Давидова

Молодий актор з’явився на світ 20 липня 1990 року в селищі міського типу Стара Купавна, розташованому на річці Купавинке в 40 кілометрах від Москви.

Своє сходження до слави він починав, вступивши після закінчення школи в 2007 році в театральний інститут ім. Бориса Щукіна на курс професора кафедри акторської майстерності Валентини Ніколаєнко.

Костянтин Давидов на сцені театру Гоголя

У Вузі Костянтин був одним з кращих студентів. По закінченню навчання в 2012-му році він служив у Драматичному театрі ім. Н.В.Гоголя.

За час дворічної роботи в театрі Давидов зіграв у двох виставах – «Острів» у постановці професора Гіттіса і «Щуки» Сергія Яшина за твором англійського драматурга Мартіна МакДонаха та «Ялинка у Іванових» у постановці режисера Дениса Азарова за п’єсою Олександра Введенського.

Останній з названих вистав, де грав Давидов, був поставлений в «Гоголь-центрі», відкриття якого критики назвали найгучнішою театральною реформою в московській історії. А сам спектакль, створений знаменитою п’єсою в жанрі російської абсурдизма, де глядачеві було представлено трагічний і, одночасно, святковий світ, існуючий поза законів логіки, як безглузде нагромадження доль, епізодів і вчинків, в пресі відзначили як важлива і помітна подія в культурному житті столиці.

Фільмографія Костянтина Давидова

Кар’єра Давидова в кіно почалася в 2009 році з участі в зйомках детективного серіалу «Глухар 2. Продовження», де він зіграв роль Юрія. Він працював з такими акторами, як Максим Аверін, Денис Рожков, Вікторія Тарасова.

Фото з Instagram Костянтина Давидова

У 2010 і 2011 роках актор зіграв в епізодах четвертого і п’ятого сезону бойовика «Кодекс честі», який розповів про виконання ветеранами чеченської війни (диверсантами високого класу, несправедливо звільненими зі служби) спеціальних, небезпечних і неймовірних завдань. У фільмі також були задіяні Григорій Антипенко та Марія Аніканова.

У той же період Костя знявся в детективному серіалі «Закон і порядок: Злочинний намір», де зіграв в 24 серії під назвою «Останній дзвоник» головного персонажа, свого тезку, Хохлова.

Зростання Костянтина Давидова - 178 см

На наступній позиції у фільмографії молодого актора варто знову серіал-детектив «Пасічник», зйомки якого проходили в 2012-му, де він з’явився як Карлуша. Головні ролі в ньому виконали — Леонід Окунєв, Анатолій Журавльов та Анастасія Паніна. Потім в 2014-му році Константинбыл задіяний в телесеріалі того ж жанру «Турецький транзит» (Денис).

Слід зазначити, що робота Кістки переважно в картинах кримінально-детективної спрямованості пов’язана з тим, що даний жанр користувався в той період серед глядачів особливою популярністю і, у зв’язку з цим, займав одне з чільних місць в кіноіндустрії.

У 2014 році він знявся також у детективі «Москва. Три вокзали» (Петро), в драмі «Практика» (Михайло), телесеріалі-трилері «Остання хвилина-2» (у головній ролі Івана в частині фільму «Маска»).

Костянтин Давидов та «Чорнобиль. Зона відчуження»

Особливе місце у творчості Костянтина належить кіносеріалу «Чорнобиль. Зона відчуження», що ввійшов у число трьох фіналістів телевізійної премії за високі досягнення у сфері телемистецтв ТЕФІ-2015 (категорія «Кращий телефільм», номінація «Вечірній прайм») і став справжнім проривом у кар’єрі актора.

Костя, красень з чарівною посмішкою, відважний лідер і справжній герой, не міг залишити байдужою широку аудиторію, особливо її прекрасну половину.

Костянтин Давидов знявся в серіалі «Чорнобиль. Зона відчуження»

В інтерв’ю він зазначав, що любить свою професію, і це було видно і імпонувало глядачеві. Актор працював з повною віддачею і неймовірною енергією, буквально заповнює кінозал, викликає гострі емоційні переживання та відчуття напруженого очікування – чи вдасться герою залишитися в живих.

Відповідаючи слогану картини «Ніхто не повернеться колишнім», в ході зйомок Костянтин придбав багатий досвід і змінився. Актор чесно визнав, що в житті він поступався особистими якостями свого персонажа, тому у творчому процесі йому не раз доводилося долати себе. Зокрема, він виробляв у собі вміння хоробро діяти в екстремальних ситуаціях. Так, без каскадерів він виконав сцену на колесі огляду, де йому довелося підніматися на висоту 30 метрів і спускати звідти героїню актриси Христини Казинской Аню, хоча з дитинства він боявся висоти.

Костянтин Давидов виконав роль Паші в серіалі

Поборов Костя і свій страх водіння з-за психологічної травми після автоаварії, виконавши необхідні трюки на автомобілі. Не просто йому було також у спеку зніматися в пуховику, а в холод – роздягнений, виконувати епізоди з біганиною і бійками.

Тим не менш, за словами Костянтина, незважаючи на всі труднощі, у нього не залишилося ніяких негативних вражень після зйомок. Навпаки, все згадується з великою теплотою.

Інтерв’ю Костянтина Давидова серіалі «Чорнобиль» Канал ТНТ вже приступив до зйомок другого сезону цього серіалу, просоченого містицизмом, таємним змістом, імпульсом, рухом і купою адреналіну. Концепція жанру в ньому збережеться, поєднуючи міфологізації найстрашнішої техногенної катастрофи сучасності і науково-фантастичні сюжетні повороти з подорожами в часі. Його прем’єра запланована на осінь цього року.

Особисте життя Костянтина Давидова

Привабливий молодий актор свої інтереси і приватне життя не афішує. Інформація про одруження Кістки (як і про роман з Христиною Казинской) офіційного підтвердження не знайшла.

У мережі ходять чутки, що Христина Казинская - дівчина Костянтина Давидова

Костянтин зізнався, що за характером він – інтроверт, схильний до зосередженості на своєму внутрішньому світі. Виявилося також, що він позитивно ставиться до конструктивної критики – вважає її корисною для артиста, який вміє на неї правильно реагувати і ефективно виправляти помилки.

Костянтин Давидов і Христина Казинская: Паша і Аня «Чорнобиль» Головною своєю метою артист вважає служіння мистецтву і постійний розвиток свого потенціалу.

Костянтин Давидов сьогодні

У 2015 році на каналі «Зірка» вийшов серіал «Ай ти рота» («Ботани»), що складається з 40 серій, в якому Костянтин Давидов виконав головну роль Данила Суворова.

У цьому ж році Костянтин почав зніматися в російській версії комедійно-драматичного англійської телесеріалу «Бесстыдники», що завоював любов глядачів, престижну нагороду BAFTA і вже отримав американський однойменний рімейк. Режисером вітчизняної адаптації є Артур Меєр, продюсером – група компаній Yellow, Black and White. Давидов виконує одну з головних ролей, його героя звати Філ.

Костянтин Давидов на зйомках серіалу «Ай ти рота» («Ботани»)

Серіал познайомить глядачів з життям і несподіваними пригодами дітей з багатодітної проблемної сім’ї, залишеної матір’ю на батька, дармоїда і любителя випити. У картині зайняті відомі актори, включаючи Олексія Шевченкова, Андрія Чадова, Галину Петрову.

Нова робота внесе різноманітність в акторське амплуа Кістки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: