Ім’я: Костянтин Арбенін

Дата народження: 21 листопада 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: музикант, поет

Вага: 75 кг

Зріст: 173 см

Біографія Костянтина Арбеніна

Дитинство Костянтина Арбеніна

Костя народився в Ленінграді. З дитинства він захоплювався всім, що тільки було пов’язане з творчістю. Все це для нього було своєрідним вираженням ставлення до світу, можливістю розібратися в собі.

Любов до книг виникла не зі школи, а сама по собі. Ще в 1976-му, маленьким хлопчиком, Костянтин захопився читанням. Часто просив батьків купити якусь книжку, щось знаходив в кіосках. Вдома книг було дуже мало, і він почав збирати бібліотеку.

У шкільні роки він читав Стівенсона, чи Дюма, Сіменона, Конан Дойля. Шкільна програма з літератури хлопчика зовсім не цікавила. Особливо любив він казки Пушкіна у віршах, прочитав всього Чехова. Закінчивши школу, Костянтин вирішив поступити в театральний інститут, проте спроба виявилася невдалою. Він вирушив на «Ленфільм», де влаштувався робітником.

Вже пізніше у своєму інтерв’ю він розповідав, що закінчивши школу, більше нічого і ніде не хотів вчитися. Зізнавався, що вчитися в принципі не любив, але книги завжди читав у великій кількості. Вже набагато пізніше він говорив про те, що деяку недостатність освіти і знань він все-таки почав відчувати.

Костянтин Арбенін не тільки музикант, але і поет

Невдовзі молодого чоловіка забрали в армію. Місцем служби було місто Борисов, в Білорусії. Треба зазначити, що ще до служби в армії Костя почав писати вірші. Разом з ним службу проходили хлопці, які багато в чому вплинули на подальшу долю Арбеніна. Там він зустрів Ігоря Ротгаузера і Георгія Висоцького. Разом вони почали створювати, а потім репетирувати пісні, таксты до яких писав Костянтин. До того періоду відноситься пісня «Двірники» і інша, стала не менш популярною — «Фредді».

Початок кар’єри Костянтина Арбеніна

Повернувшись з армії, Арбенін знову влаштувався на колишнє місце роботи – на «Ленфільм». Костянтин зробив спробу записати створені в армії пісні, проте записи не збереглися.

Арбенін продовжував писати тексти пісень, але так на гітарі грати не вмів, виконував їх тільки для друзів, сидячи в кухні. Серед пісень того періоду – «Дівчинка хіпі» і «Яєчня по-італійськи».

Арбенін і група «Зимовище Звірів»

У 1995-му Костянтин познайомився з Олександром Петерсоном. Разом з ним і з Анатолієм Смирновим вони створили групу, де Олександр виконував роль аранжувальника. Довгий час «Зимовище Звірів» було основною справою Арбеніна, завдяки чому він став відомий як виконавець і як автор пісень. Їх перший магнітофонний альбом вийшов вже в 1995-му році. Перший концерт відбувся в 1996-му.

Костянтин Арбенін Це ще не остання пісня… Група вела дуже активну діяльність. За чотирнадцять років вони дали безліч концертів, ними випущено тринадцять оригінальних альбомів.

Музична діяльність Костянтина Арбеніна

Арбенін не обмежував себе тільки «Зимовьем Звірів», він брав участь і в інших проектах. Один з них – музичний проект «АрБаКом». Назва складається з початкових літер прізвищ учасників. Крім самого Арбеніна, це прізвища Башаков і Комарів. Багато колег Арбеніна виконували пісні, тексти до яких були написані Костянтином – це і Євгена Венлиг, і Михайло Башаков, а так само група «The Кікс».

З Петерсоном Костянтин в 1999-му змогли організувати і провести фестиваль співаючих поетів. Він отримав назву «Могутня купка-99». Цей фестиваль став щорічним.

Літературна діяльність

Костянтин не обмежувався тільки музичною групою. Паралельно він займався літературою – писав прозу і вірші, публіцистику і твори для дітей. Першими журналами, де публікувалися його роботи стали деякі самвидавні журнали. Починаючи з 2003-го його роботи стали друкувати офіційні видання, серед яких «Мурзилка» і «Техніка – молоді».

Арбениным був випущений ряд віршованих книг, до деяких з них він сам створив ілюстрації. Починаючи з 1998-го, виходять одна за одною «Транзитна куля», «мій Пушкін», «Вірші», «Кімнатні пагони» та ін. Були видані і книги прози: «Казки», «Дон Гуан як дзеркало світової революції».

Зимовище звірів — Романс Жанр, в якому Костянтин Юрійович працює в прозі можна назвати сучасною казкою, в якій відчувається іронія, в ній сплітаються звичні казкові мотиви з деякими реалістичними елементами.

Арбенін зі своєю групою склав, а потім поставив музичний спектакль «Свинопас». Це був 1998-ий рік. У 2004-му з’явилася нова музична постановка «Звірі шукають літо». Так Арбенін зміг проявити себе як музикант, а так само як драматург і актор. Ряд самодіяльних театрів не раз ставили цей спектакль.

Робота Костянтина Арбеніна на телебаченні і радіо

У 2000-му Костянтин був запрошений на «Радіо Росії Петербург», там їм було створено цілий цикл музично-драматичних передач, де за основу були взяті літературні мініатюри «Казки на засипку». Він написав близько ста сценаріїв до дитячої передачі з назвою «Казки Дідуся Мокея», яка йшла на каналі «100ТВ». Костянтин Арбенін працював як редактор і сценарист над документальним фільмом, назва якого «Невідомий Успенський».

Сьогоднішня робота Арбеніна

У 2009-му група «Зимовище Звірів» була розпущена на невизначений час. Тоді ж Костянтин Юрійович створив іншу групу, назвавши їй «Сердолік-бенд». Крім новостворених творів, їх репертуар увійшла частина старих пісень в нових аранжуваннях.

Костянтин Арбенін продовжує займатися музикою, незважаючи на розпуск групи Зимовище звірів

Костянтин вважає, що саме зріле його твір – «Два клоуна». На початку 2011-го року за даним твором був поставлений моновистава, прем’єра якого пройшла в арт-центрі «PopcornStudio» міста Петербурга. Спектакль був поставлений Костянтином і його дружиною Олександрою, музика була написана Дмитром Максимачевым.

Останні вийшли книги – книга віршів «Друге січня» та роман-казка «Іван, Кощеєв син».

Особисте життя Костянтина Арбеніна

Костянтин одружений. Його обраницю звуть Олександра. В шлюбі з’явилася дочка Даша 2000-го року народження.

Відомо, що Діана Арбеніна в свій час була формально дружиною Костянтина. Через прописки, в якій потребувала Діана, вони розписалися і відразу розлучилися. Це був 1993-ій рік. Діана поміняла прізвище і стала Арбеніної. Деякий час вони спілкувалися, але в даний час їх шляху повністю розійшлися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: