Ім’я: Кончіта Вурст

Дата народження: 6 листопада 1988 р. (28 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Гмунден, Австрія

Діяльність: співак

Вага: 64 кг

Зріст: 172 см

Біографія Кончіти Вурст

Кончіта Вурст (Conchita Wurst) — сценічне ім’я і образ співака Томаса Нойвирта (Thomas Neuwirth), придумані в 2011 році. Хто б знав, що через кілька років саме він (або вона) виграє конкурс «Євробачення 2014».

Дитинство і родина Кончіти Вурст

Рідне місто Вурст – Гмунден в Австрії. Ім’я при народженні – Томас Нойвірт. Після народження хлопчик жив в невеликому селі Штирії. Жіночий одяг приваблювала його з дитинства. Вже в підлітковому віці молодий чоловік зрозумів, що його тягне виключно до чоловіків. З-за цього Томасу в ранньому віці довелося випробувати на собі осуд суспільства. Він згадує, що в школі намагався ходити до туалету тоді, коли там нікого не було.

Закінчуючи школу, Нойвірт став мріяти про шоу-бізнесі. Першим кроком до кар’єри стала участь в одному з шоу талантів. Його назва – «Starmania». Серед початківців поп-виконавців молодий чоловік зайняв друге місце. Перше ж місце в 2006-му році було віддано Надін Бейлер.

Кончіта Вурст без гриму

Відомо, що Томас в тому ж 2006-му році зробив заяву, в якій повідомив про свою приналежність до гендерної меншості.

Початок кар’єри Кончіти Вурст

Натхнений своїм успіхом на конкурсі, Томас створив свій бой-бенд, однак проіснував він недовго. Так як жіночий одяг та переодягання залучали його з дитинства, він вирішив втілити мрію в життя і поступив в школу моди, для цього Томас відправився в Грац. У 2011-му Нойвірт став випускником цієї школи.

Наступною сходинкою в кар’єрі початківця виконавця стала участь у відомому кастинг-шоу, а саме – у «Великому шансі». Шоу транслювалося австрійським каналом ORF. Саме там Томас вперше з’явився перед глядачами в образі жінки з бородою. Він придумав собі сценічний псевдонім – Кончіта Вурст. Для виступу була обрана одна з композицій Селін Діон. Кончіта на шоу посіла лише шосте місце.

Образ жінки на сцені сподобався Томасу, і він став його використовувати при своїх наступних виступах на сцені і телебаченні.

Історія появи образу Кончіти Вурст

Поява Томаса в образі Кончіти невипадково. Людина, яка в підлітковому віці відчув на собі цькування та дискримінацію, вирішив виступити на захист прийняття і толерантності. Створивши образ жінки з бородою, він переслідував мету показати людям, що кожен повинен сприйматися не по зовнішньому вигляду, а по тому, що він з себе представляє, який він «всередині».

Фінал Євробачення Кончіта Вурст Жінка з бородою – яскраве висловлювання співака, покликаний обговорювати поняття «нормальності» та «інакшості». ТомКончита хоче донести до суспільства, що важливо поважати право людини жити так, як він бажає, за умови, що нікому не заподіє шкоди. Один з Берлінських гей-журналів назвав образ Кончіти гендерних подколом.

Борода Вурст не зовсім натуральна, Томас підфарбовує її для посилення ефекту. Чорну бороду доповнює довгий перуку з кучерями і яскравий макіяж.

Для Смерті співак придумав псевдо-біографію. Він вважає, що існують паралельно дві окремі біографії – одна його власна, як Томаса Нойвирта, а друга – вигадана біографія Кончіти Вурст. За словами співака, її батьківщина – колумбійські гори, неподалік від Боготи. Дитинство Кончіти пройшло в Німеччині. Виступаючи в образі Кончіти Вурст, співак вимагає, щоб до нього зверталися як до Скінчіть.

Участь Кончіти Вурст в «Євробаченні»

У 2012-му році Кончіта взяла участь у відборі на «Євробачення», проте виявилася на почесному другому місці. Австрію ж представив хіп-хоп дует, який на самому конкурсі не опинився не в лідерах, але навіть не пройшов у фінал.

Відео: Кончіта Вурст повернулася до Австрії з «перемогою толерантності» В 2014-му році стало відомо, що Австрію представить Томас Нойвірт, вірніше він в образі Кончіти Вурст, саме під таким ім’ям був заявлений учасник. Відбірковий конкурс не проводився, це було рішення телекомпанії ORF. Треба сказати, що ця звістка викликала неоднозначну реакцію в Австрії. Розпочався збір підписів проти участі певцапевицы в цьому популярному міжнародному музичному конкурсі. Більше тридцяти однієї тисячі осіб підписалися під цим протестом в Facebook.

У Білорусії планували вирізати виступ Кончіти під час трансляції, проте представник конкурсу заявив, що це заборонено правилами, порушення яких може призвести до того, що Білорусь не буде допущена до участі у «Євробаченні».

Як вже відомо, Вурст здобула перемогу. За заявою президента Австрії, цим співачка довела, що в Європі перемогла толерантність. Епатажною співачкою була виконана композиція «Воскресни, немов Фенікс».

Виступ Кончіти Вурст на Євробаченні наробило багато шуму

Після виступу співачка сказала, що на конкурсі збулася її мрія. Вона зуміла довести людям, що суспільство здатне сприймати і оцінювати виконавця, не звертаючи уваги на його приналежність до секс-меншин. Це, за словами діви, шлях до зміни світу і свідомості людей, і це тільки початок шляху.

Після перемоги Кончини Вурст, по всій планеті прокотилася хвиля обурення, багато поголили бороди, хоч трохи нагадують бороду Кончіти.

Нагадаємо, в 2014 році Росію на конкурсі представляли сестри Толмачевы, яким дісталося сьоме місце, а в 2013 році — Діна Гаріпова.

Особисте життя Кончіти Вурст

Батько Томаса Нойвирта підтримує його. Відомо, що він є власником компанії, що виготовляє м’ясні вироби. В честь Кончіти їм названий один із сортів сосисок.

Партнером КончитыТомаса є танцівник Жак Патриак. Ще в 2011-му році молоді люди заявили, що вже чотири роки у шлюбі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: