Ім’я: Кирило Ємельянов

Дата народження: 15 квітня 1991 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 75 кг

Зріст: 182 см

Біографія Кирила Ємельянова

Дитинство і родина Кирила Ємельянова

Майбутній актор народився в Москві. Його батьки пов’язані зі світом кіно і театру. Майже кожні вихідні бував у театрі і Кирило . Знайомство театральним світом почалося приблизно з трирічного віку. Крім того, Кирилу непогано вдавалося копіювати Єльцина і Горбачова. Цим він розважав друзів і родичів.

У дев’ять він в числі кількох хлопців своєї школи опинився в «Єралаші». Його вибрали, вважаючи зовнішні дані підходящими. Хлопчиком він взяв участь у зйомках чотирьох випусків за період з 2003-го по 2005-ий рік.

Початок кар’єри актора Кирила Ємельянова

Батьки, бачачи потяг сина до лицедійства, перевели Кирила в театральну школу. Там він взяв участь в декількох постановках. Але довчитися в цій школі хлопчикові не довелося, так як його вигнали за хуліганство. Було прийнято рішення закінчити школу екстерном, тим більше що в п’ятнадцять років хлопчика запросили на зйомки у повнометражний фільм.

Наволоч (2006) | Трейлер першого фільму з Кирилом Ємельяновим Це драма Олександра Атанесяна з назвою «Сволоти». У цій картині розповідається про таємному таборі, утвореному в роки війни. У ньому тренували юних диверсантів-смертників. Одного з цих диверсантів зіграв Кирило. Всі запрошені хлопці чудово впоралися з ролями.

Кирило Ємельянов в серіалі «Кадетство»

Коли В’ячеслав Моргунов зібрався знімати телесеріал «Кадетство», він згадав про юних акторів з «Сволот». Він запросив їх на кастинг. В результаті підійшли двоє, один з яких – Ємельянов.

Зніматися було нелегко, так як тяготи життя суворовців всім акторам доводилося відчувати на собі. Перед зйомками і на їх протягом, Кирило і інші актори спілкувалися зі своїми однолітками-суворовцями.

Ємельянову дісталася негативна роль. Він зіграв Льошу Сырникова. Його герой – брехун і стукач, у якого немає друзів. Сирників здійснює підлі вчинки. Кирило вважає, що його герой – живий. Не будь його в серіалі, сюжет не здавався б настільки близьким до реального життя.

Актор Кирило Ємельянов став зіркою після виходу серіалу

Разом з юними акторами на майданчику грав такий чудовий і заслужений актор, як Олександр Пороховщиков. Для Кирила він став прикладом. Добре зіграв майора Вадим Андрєєв. Як професіонала Ємельянов відзначив і роботу Валерія Баринова.

Більше всього «Кадетство» було популярним серед підлітків. У акторів відразу з’явилося багато шанувальників. Навколо Суворовського училища з’явилося безліч дівчат, які становили в буквальному сенсі «живий паркан».

Герой Кирила Олександр Сирників з’явився і в продовження історії про курсантів, яка називалася «Кремлівські курсанти». Треба сказати, що цей серіал не став таким же популярним, як «Кадетство».

Кадетство — трейлер серіалу з Кирилом Ємельяновим Ємельянов вступив до ГІТІС. Він потрапив на курс Йосипа Райхельгауза. Інститут актор закінчив у 2011-му році. Він почав працювати в «Школі сучасної п’єси».

Нові фільми, Кирило Ємельянов в даний час

Під час навчання Ємельянов продовжував зніматися. У 2008-му році він зіграв Вітю Печенкіна в телесеріалі «Переможний вітер». У 2010-му році в проекті «Глухар-3» Кирило з’явився в образі студента в 46-ої серії. У 2011-му актор зіграв у Шмакина в «Слідчому комітеті» і Нелідова у фільмі «П’ятницький».

У ролі Кирила Василенко актор знявся в українському телесеріалі «Країна 03». Його герой – фельдшер швидкої допомоги.

Ємельянов працював ще й на телебаченні, де був ведучим програми «СТС запалює суперзірку».

Актор Кирило Ємельянов з дружиною Катериною і сином Діректоренко

Театральні роботи Кирила ролі в постановках «Поле», «Зоряна хвороба», «Антон Чехов. Чайка», «Шкідливі поради», «Бабин будинок», «Геймери».

Особисте життя Кирило Ємельянов

Один час у пресі писали про роман Кирила з КатейГордон. Однак вони були лише друзями. Як сказала Катерина, можливо, що з боку Кирила і була нерозділене кохання, але вона до неповнолітнього Ємельянову завжди ставилася лише як до одного. Справа в тому, що своєю дівчиною Катю назвав сам Кирило в інтерв’ю. Гордон була обурена таким необдуманим вчинком. Після цього вона припинила спілкування з Кирилом.

Кирило Ємельянов Неймовірні історії кохання — 2012 Катерина Діректоренко стала дружиною Кирила. Вони почали зустрічатися, працюючи в одному театрі «Школа сучасної п’єси». Вона старша за чоловіка. Діректоренко взяла участь у роботі над такими серіалами, як «Сищики-5», «Штрафбат» і «Людина без пістолета».

Спочатку актриса не могла собі уявити, що їх відносини призведуть до заміжжя. Знайомі ж молоді люди були ще зі школи. Коли Катерина закінчувала школу, Кирило був ще зовсім маленьким, тому вона його толком і не запам’ятала. Їхня дружба тривала рік, потім тільки почався роман закінчився весіллям. Кирила його дружина вважає мужнім і мудрим. З ним вона відчуває захищеною.

Діти Кирила Ємельянова

У лютому 2011-го року у Ємельянова народився син. Його назвали Степаном. Влітку 2013-го року в родині народилася друга дитина – син Василь. Відомо, що до роману з Ємельяновим, його дружина зустрічалася з бізнесменом Дмитром Соловйовим, який старший за неї на шістнадцять років. А в студентські роки Діректоренко протягом трьох років зустрічалася з актором Артуром Смоляніновим.

Коли Ємельянов став батьком, зізнався в інтерв’ю, що діти для нього становлять сенс життя. Молоді батьки намагаються по можливості обходитися без допомоги нянь.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: