Ім’я: Кирило Сафонов

Дата народження: 21 червня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: с. Ермаковське, Красноярський край

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 90 кг

Зріст: 191 см

Біографія Кирила Сафонова

Коли майбутньому артистові було всього дванадцять років, батьки розлучилися. Мама – вчителька російської мови і літератури – виховувала трьох дітей одна. Крім Кирила в родині підростали дві дівчинки, старші сестри актора. Школу Кирило відвідував у Львові, а на початку 90-х років минулого століття знову разом з родиною повернувся в Красноярськ.

Навчання

Кирило Сафонов починав вчитися на актора в рідному місті. У 1993 році він поступив на театральний факультет в Красноярський інститут мистецтв. Але там провчився лише рік, після чого перевівся в московський ГІТІС. Там вже почалися заняття на курсі головного режисера Театру імені Маяковського Андрія Гончарова.

В цей час Кирило вже чотири роки перебував у шлюбі. Разом з дружиною Оленою він ростив дочку Анастасію. Спочатку родина жила в студентському гуртожитку. Але трохи пізніше, не без допомоги Гончарова, Кирилу Сафонову дали кімнату в будинку акторів Театру Маяковського, яка розташовувалася в Срібному бору.

Кирило Сафонов в студентстві відрізнявся норовистістю, помічають однокурсники. Він зовсім не звертав уваги на звання і чини своїх педагогів і з легкістю пропускав заняття. Андрій Гончаров, який славиться суворим характером, спочатку не звертав на це уваги і благоволив до талановитому учневі. Але це врятувало лише на час. У 1997 році актор зірвав генеральну репетицію дипломного спектаклю – не зіграв монолог, обірвав його на півслові і вийшов. За що і був відрахований з інституту.

Кадр із серіалу Ведмежий кут

Суворі роки

Втім, відрахування не завадило Кирилу Сафонову влаштуватися на роботу за фахом. Актор став значитися в трупі Театру імені Станіславського. Він грав у спектаклях «Дванадцята ніч» і «Приборкання норовливої» Ст. Мірзоєва.

Але грошей, які платили акторам, не вистачало, щоб прогодувати дружину і дитину. Кирило знайшов додатковий заробіток. Він почав займатися перевезеннями по ночах. Дві роботи поєднувалися важко, Сафонов дуже втомлювався і, природно, не висипався. Актор навіть засинав під час репетицій в театрі. Одного разу заснув прямо за кермом під час руху. На щастя, до трагедії справа не дійшла.

«На репетиції я сидів і чекав виходу на сцену. Режисер почав трясти за плече зі словами: «Кириле, ви могли б не хропіти?», — згадує Кирило, — А через кілька днів заснув за кермом. Правда, їхав по порожній трасі, раптово відключився, на щастя, вчасно отямився. Інакше … страшно уявити! Тут я і зрозумів, що на волосині, і вирішив, що щось треба міняти».

Кирило Сафонов на відео Непогоже було і в сім’ї, потреба позначилася на взаєминах подружжя. І коли, в 1999 році, Кирило отримав запрошення від театру «Гешер» в Ізраїлі, то актор з радістю погодився. Він вважав, що якщо поправить матеріально положення, то відновиться мир в родині.

Кирило Сафонов разом з дружиною і донькою переїхав в ізраїльське місто Яффо. Там його чекала зовсім нове життя. В театрі йому поставили умови: актор повинен обов’язково вивчити іврит. Мова був освоєний всього за два місяці. Далі послідували ролі: Левій Матвій у «Майстрі і Маргариті», Тіто Нані в «Кьеджинских перестрілках», Френк в постановці «Листоноша завжди дзвонить двічі».

В ізраїльському театрі Кирило Сафонов працював аж до 2001 року. Робота перестала приносити задоволення, а шлюб тріщав по швах. В один момент Олена зібрала речі і пішла від чоловіка. Кирило сильно переживав, але все-таки зумів зберегти з матір’ю своєї дитини приятельські стосунки.

Після цього почалася справжня міграція, і Кирило буквально почав життя з нуля. Він поміняв агента і змінив професію, влаштувався барменом, причому відразу в два заклади. Знову почалася робота і вдень і вночі. А паралельно з цим Кирило почав озвучувати голлівудські картини і зніматися в епізодичних ролях в ізраїльських картинах.

Тріумфальне повернення

Після декількох кіноробіт Кирила затвердили на роль у фільмі «Полурусская історія» режисера Ейтана Аннера. Картина розповідала про радість першого кохання, гіркоту зради і піднімав питання про стосунки євреїв і росіян.

У 2006 році роботу включили в конкурсну програму Московського кінофестивалю. Критики прийняли стрічку доброзичливо. На фестиваль у столиці Росії, до речі, приїхав і Кирило Сафонов.

Кирило Сафонов в ролі рюміна «Я не хотів їхати з Росії назавжди, проте хотів повернутися переможцем, а не переможеним. І те, що я представляв ізраїльську картину, саме як ізраїльський актор, означало перемогу, принаймні, для мене. Я вирішив: якщо мені запропонують роботу, я залишуся», — згадує актор.

Актора чекала удача. Йому запропонували одну з головних ролей у телесеріалі «Тетянин день». Разом з ним грали актриси Наталія Рудова і Анна Снаткіна. Серіал був популярний. За долею героя Кирила, архітектора, спостерігали мільйони глядачів Першого каналу. Саме в цей час і заговорили про Кирила, як про актора з великої літери. Особливо запам’ятався особливий погляд Сафонова, який здатний спопелити будь-яке жіноче серце.

Після тріумфального повернення і вдалої ролі пропозиції буквально посипалися на актора. За три роки він знявся в різних серіалах і фільмах: «Криза Віри», «Мій осінній блюз», «Двоє під дощем», «Журов», «Ведмежий кут», «Гонитва за тінню» та інших.

З останніх можна відзначити роботи в картинах: «Військова розвідка. Західний фронт» (2010 рік), «Диво» (2010 рік), «Пілот міжнародних авіаліній» (2011 рік), «Нехай не кінчається любов» (2011), «Бабло» (2011), «Розплата» (2011) та «Умови контракту». Більшість фільмів, правда, знаходяться ще в виробництві.

До речі, донька і колишня дружина Кирила так і залишилися в Ізраїлі.

Кирило і Саша

Від розлучення Кирило Сафонов не міг відійти досить довго. Але свою любов він все-таки дочекався. У 2009 році молодий чоловік зустрівся з солісткою групи «Фабрика» Сашею Савельєвої. Пара познайомилася випадково – в нічному клубі. Саша і Кирило відпочивали у різних компаніях. До речі, такі заклади Саша не любить, але прийшла виключно після умовлянь подруг. Така ж ситуація була і з Кирилом. До закладу його привів друг.

На вечорі Кирило і Саша обмовилися парою слів. Але вже на наступний день актор зрозумів, що постійно думає про дівчину. Він знайшов через знайомих телефон Саші і подзвонив.

Свої відносини Саша Савельєва та Кирило Сафонов приховували від оточуючих. Актор боявся, що донька не зможе прийняти мачуху.

З Олександрою Савельєвої

Офіційно Саша і Кирило з’явилися лише один раз – на дні народження солістки «Фабрики». Втім, в обнімку ходили і на деякі закриті вечірки.

Нікому не говорили і про весілля – 17 квітня 2010 року. Дівчина розповідає, що «не ховалася, просто хотіли, щоб цей день був тільки наш».

Періодично з’являється інформація, що красива пара розпалася. Нібито Кирило не ночує разом з дружиною, оскільки втомився від її юнацького максималізму. Однак це не підтверджується. З’ясовується, що актор просто відлучається на зйомки, а після роботи одразу ж йде під крило до улюбленої співачки.

Закохані довго ховалися від телекамер

Цікаві факти

Кирило Сафонов професійно співає, а також грає на гітарі. Актор – поліглот. Він володіє російською, польською, українською, німецькою мовами. Вміє фехтувати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: