Ім’я: Кирило Плетньов

Дата народження: 30 грудня 1979 р. (37 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Харків, Україна

Діяльність: актор

Вага: 84 кг

Зріст: 176 см

Біографія Кирила Плетньова

Кирило Володимирович Плетньов – артист і режисер, відомий за серіалами «Диверсант», «Солдати», «Тайга. Курс виживання»,«Одного разу в Ростові», а також рідкісним, але влучним режисерським проектів. З одним із них – короткометражною стрічкою «Настя» – він здобув перемогу на «Кінотаврі-2015» в Сочі.

Плетньов Кирило Володимирович

Актор є призером фестивалів «Нова драма-2005», «Золотий меч-2006», володарем премій «Чайка», «Московський комсомолець», спеціального призу журі форуму студентського та дебютного кіно «Бастау-2015».

Під час public-talk в кіношколі 2morrow 17 жовтня 2015 року, обговорюючи особливості професії кіноакторів, Плетньов не звернув увагу на те, що нерви – основний професійний інструмент, і чим більше вони розхитані, тим цікавіше творча людина. На підтвердження сказаного він нагадав, що Аль Пачіно, Роберт Дауні молодший, Мел Гібсон були пацієнтами психіатричних лікарень. З думкою Кирила важко не погодитися, адже про зв’язок геніальності та безумства говорять давно, а творчих особистостей, які мали психічні відхилення, – легіон (Ернест Хемінгуей, Вірджинія Вулф, Роберт Шуман, Винсет Ван Гог).

Дитинство Кирила Плетньова

Народився актор 30 грудня 1979 року в першій столиці України, Харкові, але незабаром разом з батьками переїхав в Північну Пальміру. Його тато був винахідником, мама – вчителем танців.

Кирило Плетньов допомагав мамі вести конкурси бальних танців

Вона навчила цього мистецтва і своїх синів, Кирила і його молодшого брата Михайла. Пізніше, в студентські роки, це вміння йому в нагоді – він підробляв у танцювальному нічному клубі «Метро».

Кирило Плетньов в дитинстві

До 9 класу актор мав намір стати спортсменом, відвідував школу ФК «Зеніт» (при цьому ненавидячи футбол), туристичний гурток, займався тхеквондо, був, за його власним визнанням, дуже зухвалим, йоржистим і забіякуватим. Любив читання, поезію і прогулянки на самоті. Два останніх шкільних року він провів у навчальному закладі з театральним ухилом.

Молодий Кирило Плетньов з молодшим братом Михайлом

У 1996 році молодий чоловік подав документи на режисерський факультет Санкт-Петербурзької театральної академії, але зазнав фіаско. З-за недостатньо зрілого віку для такого серйозного заняття (16 років), йому порекомендували вступати на акторський, що він і зробив.

Кирило Плетньов в рекламі Снікерс На третьому році навчання Плетньов брав участь у постановці «Справа корнета Єлагіна» за твором Івана Буніна, потім у «Справі корнета Орлова». В обох постановках літературний матеріал був одним і тим же, але роботи вийшли абсолютно різними, і незабаром до Кирила прийшло розуміння того, що втілення власних ідей, почуттів та переконань, можливо не тільки в режисерському кріслі, але і на сцені.

Театральна кар’єра

Отримавши вищу освіту в 2000 році, Кирило довго шукав місце постійної роботи, але в місцевих театрах набору не було. Тому він був змушений спробувати щастя в Москві. Вакансії були в «Школі сучасної п’єси» Йосипа Райхельгауза, «Et Cetera» Олександра Калягіна і МДТ Армена Джигарханяна. Плетньов вибрав трупу Армена Борисовича і прослужив там наступні 3 сезону. Він був зайнятий в «Ревізорі», «Казках вченого кота» та інших проектах.

Актор Кирило Плетньов

Але потім, за словами артиста, його вигнали. Плетньов зазначав, що після випуску з академії його уявлення про організації театрального процесу були дуже далекі від реального стану справ. Зокрема, йому страшенно важко було самостійно тренуватися і грати у виставах, які не подобаються. Тому Кирило був почасти навіть вдячний за звільнення, розуміючи, що режисер насправді прийняв замість нього це важливе рішення.

З 2003 року Плетньов багато співпрацював з ученицею Кама Гинкаса, режисером Іриною Керученко, з якою йому було комфортно працювати: їх об’єднували схожі школи, принципи психологічної розробки образів, акторства зі складною і суперечливою мотивацією вчинків героїв.

Кирило Плетньов і Катерина Ваганова у «Танцях з зірками» В 2005 році їх спільна творча діяльність принесла артистові приз на фестивалі «Нова драма» (за «Фантомні болі»). У наступному році він був зайнятий у виставі «Гедде Габлер» (за твором Генріка Ібсена), став лауреатом форуму «Норвезька п’єса на Московській сцені». Ще через два роки Плетньов став володарем нагороди «Московський комсомолець», а також престижної премії «Чайка» за гру в постановці «Я – кулеметник».

Кирило Плетньов в кіно

З 2001 року артист знімається в кіно. Його дебют відбувся в серіалі «Убойная сила» (епізод «Дачний сезон»).

Перша роль Кирила Плетньова («Забійна сила»)

Надалі він, в реальному житті не служив у збройних силах, не раз грав військовослужбовців. Глядачі впізнали його як Бобрикова в «Диверсантів», сержанта Неліпу в «Солдатах», Дубініна в «Штрафбат». У його творчій скарбничці – образ мічмана Фролова в «Адміралі», лейтенанта Кудінова в «Десантуре», Олексія в «Тайзі. Курс виживання».

Кирило Плетньов багато разів грав військових (кадр із серіалу «Десантура»)

Після того як у Кирила з’явилася можливість вибирати ролі надходять з багатьох пропозицій, він захотів довести самому собі і оточуючим, що здатний розширити амплуа. Щоб рости в професійному плані, він часто відмовлявся від недостатньо глибоких, на його погляд, сценаріїв. За словами артиста, він із задоволенням би віддався покладеним по сюжету колізій, які передбачають радикальне фізичне перевтілення. Особливо його вразило, зокрема, перевтілення Роберта де Ніро, якого взагалі неможливо було впізнати на картині Мартіна Скорсезе «Скажений Бик».

Кирило Плетньов та його фірмовий примруження

Сьогодні Кирило – успішний і затребуваний в професії. У 2011 році з його участю вийшло п’ять фільмів, у 2012 – три, у 2013 – чотири, у 2014 – шість картин з його участю. Серед них: багатосерійний телефільм «Одного разу в Ростові», драма «Метро» за мотивами однойменного твору Дмитра Сафонова, фільм за романом Дмитра Полєтаєва «Форт Росс: У пошуках пригод», який, зокрема, був представлений на VIII кінофорумі «Російське зарубіжжя» і приніс Кирилу перемогу в номінації «Кращий артист другого плану», яку йому присудили за роль лейтенанта Завалішина.

Кирило Плетньов за фільм «Настя» Кінотавра здобув У 2014 році Кирило закінчив факультет кінодраматургії та кінорежисури Вдіку. Його дипломна робота, короткометражний фільм «Настя», отримала Гран-прі на кінофестивалі «Кінотавр-2015». Як режисер у короткому метрі він створив картини «Собака і серце», «6.23», яка також була удостоєна ряду нагород, включаючи приз за найкращий дебют на ялтинському фестивалі «Разом-2014».

Особисте життя Кирила Плетньова

Кирило ніколи не був обділений жіночою увагою. Ще в шкільні роки, коли навчався в класі, де було майже в 3 рази більше дівчаток, ніж хлопчиків (20 і 7 відповідно), у нього було багато прихильниць. У Спбгаті він мало не одружився на студентці Ксенії Каталымовой. Нерідко траплялися романи з колегами по зйомках. У числі його зоряних обраниць ЗМІ називали Тетяна Арнтгольц та Алісу Гребенщикову.

Кирилу Плетньову приписували роман з Тетяною Арнтгольц

Свою першу дружину, акторку Малого театру Лідію Милюзину, Кирило зустрів під час спільної роботи над фільмом «Шукаю тебе». В кінці 2010 року молоді люди узаконили стосунки. У 2011 році у пари народився первісток Федір, у 2012 – син Георгій. Однак восени 2012 року пара розпалася. За чутками, причиною стала зрада Кирила з партнеркою по серіалу «Мама-детектив» Інгою Оболдиной, яка була старша за нього на 10 років.

Перша дружина Кирила Плетньова – Лідія Милюзина

Нинішньої коханої Кирила є актриса і донька народної артистки Грузії Іі Нінідзе – Ніно. Дівчина віком актора на 11 років.

Кирило Плетньов і Ніно Нінідзе

У грудні 2015 року цивільна дружина подарувала Кирилу сина. Дитину назвали Олександром.

Кирило Плетньов сьогодні

Незважаючи на вже досягнуті популярність і визнання, Кирило Плетньов не зупинятися, постійно підвищуючи рівень майстерності. У числі цікавих проектів з його участю можна окремо виділити історичну сагу «Вікінг», де головного персонажа, князя Володимира, втілив Данило Козловський, Плетньов ж зіграв його молодшого брата Олега. Акторський склад блокбастера, який критики відразу охрестили «руської „Грою престолів“», вражав розмахом: крім Козловського і Плетньова у зйомках взяли участь Олександр Устюгов, Ігор Петренко, Володимир Епіфанцев, Андрій Смоляков, а прекрасна стать був представлений Світлани Ходченкової і юною красунею Олександрою Бортич.

У «Вікінга» Кирило Плетньов зіграв князя Олега

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: