Ім’я: Кирило Пирогов

Дата народження: 4 вересня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Тегеран, Іран

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 73 кг

Зріст: 180 см

Біографія Кирила Пирогова

Дитинство і родина Кирила Пирогова

Кирило народився в Ірані, де в той час працював його батько, що займається експортом товарів. Мама була викладачем російської мови. В силу зайнятості, батько мало міг приділяти уваги синові, зате мама присвячувала вихованню весь свій вільний час. Хлопчик був всебічно розвинений. Він відвідував англійську школу, завдяки чому вільно володів англійською і французькою мовою. Кирило займався у секції фехтування, закінчив музичну школу, займався в театральній студії.

Батьки думали, що син піде по стопах батька, зробить серйозну кар’єру. Хлопчик свій час теж думав про це, але подорослішавши, прийняв рішення стати актором, щоб мати можливість займатися улюбленою справою.

Актор Кирило Пирогов багато працював у театрі

В Щукінське училище він пройшов з першого разу. Треба сказати, що балів при вступі майбутньому актору не вистачало, однак набирає курс Володимир Іванов дуже хотів, щоб Кирило навчався у нього. Так молодий чоловік став студентом. Закінчуючи навчання в училищі, майбутній актор потрапив в спектакль, який спільно ставили студенти Гітісу і Щепкінського училища. Він називався «Шум і лють». Після цього стався випадок, який багатьох здивував. Пирогов був запрошений в «Майстерню Петра Фоменка», це було вперше, коли випускник Щукінського училища потрапив у трупу до Петра Фоменко.

Кирило вважає, що йому дуже пощастило, так як він почав працювати з великим вчителем. Актор вважає його вчителем не тільки в професії, але і в житті.

Початок кар’єри Кирила Пирогова, театр і фільми

Пирогов із задоволенням грає на сцені біля Фоменко. Все це різнопланові ролі, завдяки яким він може проявити свій талант. Так у виставі «Вовки та вівці» молодим актором зіграний негідник Клавдій Городецький, а в «Війні і світі» він точно передав абсолютно інший характер, з’явившись в ролі дворянина Миколи Ростова. Кирило брав участь у виставі «Божевільний із Шайо» та у виставі «Місяць у селі».

З дебютною роллю в кіно Пирогову теж пощастило, так він знявся відразу в головній ролі у такого геніального режисера, як Георгій Данелія. Досі він сам не зрозумів, як потрапив у цей фільм, на пробах у нього був сто відсотковий провал. Однак Данелія вирішив запросити саме його. Незважаючи на сильне хвилювання, акторові вдалося передати образ героя-ідеаліста Олега, який ніби випадково потрапив в наш час. Фільм називався «Орел і решка». Кирило безмірно вдячний режисерові за терпіння, виявлену до нього, як до малодосвідченому акторові, а так само за безцінний досвід, який той передав йому в процесі зйомки.

Мелодія вірша: Кирило Пирогов протягом п’яти років актора не запрошували ні в одну картину, а потім знову по волі випадку він опинився серед зіркової команди акторів, які знімаються у Алексейа Балабанова «Брат 2». Режисер побачив його на інших пробах, йому сподобалося «рухливе» обличчя Кирила і він запропонував йому зніматися у своїй картині. Так що став згодом популярному фільмі Кирилом була зіграна роль Іллі Мережевого. Незабаром послідувало запрошення в кінострічку «Сестри», де Сергій Бодров запропонував Пирогову одну з негативних ролей. Актор здивувався, але запрошення прийняв. Негідник був зіграний Кирилом дуже достовірно.

Мадлен Джабраїлова і Кирило Пирогов Ще одну значиму і запам’ятовується роль Пирогів зіграв у Кирила Серебренникова в кінофільмі «Ростов-тато, або Південний Декамерон». Його героєм став молодий чоловік, закоханий в подругу дитинства.

Доленосні ролі, Кирило Пирогов в даний час

Всі попередні ролі були не тими ролями, які можна було б назвати доленосними, хоча багато передані актором образи запам’яталися глядачам. Важливою роллю актора став лиходій-вбивця, зіграний ним у «Щоденнику Вбивці». Він знову знімався у Кирила Серебренникова.

Він зумів в образі лиходія показати живої людини, який потрапив випадково в жахливу життєву ситуацію, після якої практично перестав жити. Рівень серіалу виявився настільки високим, що його хотілося назвати багатосерійним фільмом, подібно іншому серіалу – «Червона капела», де Кирило теж отримав роль. У «Червоної капели» у нього не виявилося слів, так як його герой був ньому. Завдяки акторській арсеналу Пирогова всі жести і міміка його героя були зрозумілі глядачеві. Роль була дуже велика, що саме по собі вже удача.

Кирило Пирогов в особистому житті трохи старомодний

Сам актор вважає, що ролі, про яку він мріє, не існує в принципі. На його думку, всі ролі приходять самі. Деякі з них з’являються несподівано, здається, що зовсім не підходять, однак пізніше виявляється, що актор чекав саме таку роль, саме вона була йому необхідна.

Кирил взяв участь у зйомках серіалу «Доктор Живаго». Це не зовсім точна інтерпретація роману Пастернака. Сценарист Юрій Арабов хоч і пішов від романа, зумів передати суть. Актор з’явився в ролі Гордона, зумівши блискуче передати цей образ.

Останнім часом з’явилися ще кілька картин, знятих за участю Пирогова – це «Адмірал», «Шанувальниця», «Триптих», телесеріал «Одкровення».

Особисте життя Кирила Пирогова

Пирогов не прагне до популярності, він рідкісний гість на тусовках. За його словами, він не відчуває ніякої радості від присутності на таких заходах. Кирило терпіти не може телебачення, вважаючи, що воно позбавляє людей живого спілкування.

Актор вважає за краще слухати джаз і класику, багато читає. Пирогов одягається зі смаком, завжди відрізняючись від навколишніх. Він виглядає як галантний дворянин. Часом створюється враження, що актор потрапив у наш світ з дев’ятнадцятого століття.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: