Ім’я: Кирило Лавров

Дата народження: 15 вересня 1925 р.

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Ленінград р.

Дата смерті: 27 квітня 2007 р. (81 рік)

Діяльність: актор

Біографія Кирила Лаврова

Кирило Лавров – видатний вітчизняний актор, який зміг прославитися завдяки щирій грі перед камерою і повного перевтілення у своїх персонажів. Чоловік може похвалитися численними ролями в самих різноманітних постановках і кінокартинах.

Актор Кирило Лавров

Варто зазначити, що аж до самої смерті він не припиняв зніматися і радувати шанувальників новими приголомшливими роботами.

Дитинство і родина Кирила Лаврова

Заслужений актор СРСР Кирило Лавров з’явився на світ 15 вересня 1925 року в Ленінграді. Його батько присвятив своє життя театру, зокрема Великому Драматичному театрі (БДТ), його мати була так само актрисою та ведучою радіостанції.

Кирило Лавров з батьком

Незважаючи на творчу атмосферу, що панує в сім’ї, хлопчик був справжнім хуліганом. Щоб направити його енергію в потрібне русло, батьки вирішили записати хлопця на футбольну секцію. Цей вид спорту настільки сильно захопив Кирила, що вже незабаром він став повноправним членом команди «Спартак».

Будучи ще дитиною, Кирило залишився з бабусею один в Ленінграді, яка і виховала його, а його батькам через гоніння на інтелігенцію довелося переїхати в Київ і там будувати кар’єру. З приходом війни хлопчика евакуювали в Новосибірськ.

Кирило Лавров в дитинстві

У 15-річному віці юнак був змушений йти працювати на завод, де він став професійним токарем. Йшла війна і не дивлячись на свій юний вік Кирило намагався потрапити на фронт в якості добровольця. Тільки в 1943 році він поступив у військово-авіаційну школу, де отримав диплом механіка. Але на війну він так і не потрапив, тому що навчання закінчилося в 1945 році. Після цього юнака відправили на Курили, де він пропрацював 5 років на військовій льотної базі.

Кирило Лавров в молодості

База знаходилася в дали від материка, служба була не трудомісткою, вільного часу у особового складу було багато. Тому товариші по службі разом з Кирилом Лавровим організували місцевий театр. Хлопець завжди пам’ятав про свою заповітну мрію. Перебуваючи на службі, він брав участь у всіх постановках, активно займався самодіяльністю.

Після демобілізації Лавров поїхав до Москви і подав документи практично в усі театральні Вузи, але як виявилося, його досвіду було надто мало для приймальної комісії. До того ж із-за війни йому так і не вдалося закінчити школу і отримати атестат.

Кирило Лавров завжди хотів стати актором

Розчарувавшись в своїх здібностях, він вирішив провідати батька і поїхав у Київ. В той час Юрій Сергійович працював у відомому Російському драматичному театрі ім. Лесі Українки, тому допоміг синові влаштуватися туди ж. З цього моменту Кирило відкрив нову сторінку в своєму житті.

Театральна кар’єра Кирила Лаврова

Завдяки батьківським зв’язків Кирила прийняли на роботу, але на випробувальний термін адже у молодої людини не було профільної освіти. Спочатку хлопця можна було побачити лише в масовці, але з часом режисер Костянтин Хохлов побачив у ньому потенціал. Через кілька тижнів Лавров отримав місце і фігурував вже в серйозних постановках і п’єсах як актор першого плану.

Кирило Лавров на сцені БДТ

У 1955 році чоловік отримав несподіване запрошення від Великого драматичного театру і вирішив повернутися в Санкт-Петербург. Саме за цими стінами і народилася легенда, яку знав весь Радянський Союз. Цьому сприяв той факт, що художнім керівником театру став Костянтин Хохлов, який і запросив Кирила.

Незважаючи на різні пропозиції і зйомки в кіно Кирило до останніх днів свого життя був вірним рідному театрі. На його рахунку такі знамениті постановки як «Горе від розуму», «Дядя Ваня», «Три сестри», «Ревізор» та інші. У 1989 році Лавров заслужено став директором Великого театру і керував ним до самої смерті.

Акторська кар’єра Кирила Лаврова

Вперше дебютувати на телебаченні Кирило зумів лише в 1955 році, після того як він повернувся в Ленінград. Тоді йому дісталася незначна роль каменяра в сімейному кінокартині «Васек Трубачов і його товариші». Потім у період з 1955 по 1960 року Лавров грав виключно головні ролі. Його можна побачити в драмі «Шляхи і долі», комедії «Медовий місяць», військової мелодрами «Дорога безсмертя», біографії «У дні Жовтня», мюзиклі «Сварка в Лукаши» і мелодрамі «Повість про молодят».

Стати дійсно популярним і впізнаваним Кирилу Лаврову вдалося в 1963 році разом з виходом військової драми «Живі і мертві». На цей раз акторові довелося перевтілитися в сміливого і чесного кореспондента Синцова. Кінокартина настільки сподобалась глядачам, що її подивилося більше 45 мільйонів людей, що стало рекордом. У фільмі так само грали Анатолій Папанов, Олег Єфремов, Михайло Ульянов, Олег Табаков та Євген Самойлов.

Кирило Лавров у фільмі «Живі і мертві»

Буквально через рік Лаврову дісталася одна з ключових ролей у драмі «Вірте мені, люди». За сюжетом, Олексію (Кирило) залишилося відсидіти у в’язниці всього місяць, але він все ж таки вирішується на втечу. По волі випадку, чоловікові вдалося уникнути покарання, і він відправився до Ленінграда, де зняв невелику кімнатку, познайомився з хазяйською дочкою, і спробував почати життя наново.

З 1966 по 1977 року Лавров радував своїх шанувальників значимими роботами в кіно. Його можна побачити в таких фільмах як «Відплата», «Брати Карамазови», «Наші знайомі», «Чайковський», «Приборкання вогню», «Довіра» і «Зворотний зв’язок». Наступна хвиля популярність наздогнала актора разом з виходом мелодрами «Подорож в інше місто». На цей раз йому належало зіграти роль романтика, випадково повстречавшего привабливу жінку. Зустрівшись поглядами між ними одразу промайнула іскра і, вони шалено любили один одного, але так і не стали щасливими. Разом з актором у картині задіяні Ірина Купченко, Віктор Проскурін, Ігор Горбачов, Олена Кондулайнен.

У 1982 році Лаврову дісталася ключова роль в мелодрамі «Побачення з молодістю», що оповідає про процвітаючому директора заводу. Одного разу, в його машину підсіла молода приваблива особа і показала знімки. Як виявилося, на знімках була його колишня кохана, а юна красуня ніхто інша як рідна дочка, про яку головний герой нічого не знав. У картині можна побачити таких акторів, як Галина Польських, Неллі Корнієнко, Софія Горшкова, Тамара Логинова і Георгій Бурков.

Кирило Лавров — «Пісня про друга» з фільму «Блакитні міста» В 1991 році Кирило перевтілився в одного з основних персонажів у комедії «Шкура». За сюжетом, в зоопарку померла дуже рідкісна мавпа і як на зло, скоро має приїхати власниця цього закладу. Щоб не вдарити в бруд обличчям, адміністрація вирішує піти на відчайдушний вчинок і замінити горилу на дуже схожого на неї прибиральника. Головні ролі у фільмі виконали Віктор Проскурін, Станіслав Любшин, В’ячеслав Невинний і Наталя Данилова.

Особисте життя Кирила Лаврова

Єдиною законною обраницею талановитого і відомого актора була його дружина Валентина. Молоді люди познайомилися під час роботи в театрі ім. Лесі Українки. У той час Кирило тільки робив перші кроки на сцені і зустрічався з починаючої актрисою Еліною Бистрицької. Валя Миколаєва прийшла в театр після навчання в Московському Мхаті і чудово справлялася з амплуа ніжних і ліричних панночок.

Кирило Лавров і його дружина Валентина

Трохи поспілкувавшись молоді актори знайшли один в одному споріднені душі. Заради кімнати в гуртожитку вони швидко зіграли весілля, ну а офіційно розписалися лише через рік. Через деякий час вони разом переїхали в Північну столицю.

У 1955 році у них народився син Сергій, а через 10 років – дочка Маша. Старший спочатку вступив до університету, але потім, вирішивши займатися музикою, кинув своє навчання. Дочка пішла по стопах батьків, вступивши до театрального вузу. У 17 років вона вийшла заміж і подарувала Кирилу Лаврову онуку.

Кирило Лавров з дружиною і дітьми

У 2002 році серйозно захворіла дружина Валентина, а через кілька місяців, влітку вона померла. Разом вони прожили 49 років. Це підкосило Кирила, адже він не уявляв життя без своєї половинки.

Кирило Лавров і його остання любов Анастасія Лозівська

Через 3 роки після похорону Лавров познайомився з симпатичною юною красунею Настею, яка працювала костюмером в його театрі. Незважаючи на величезну різницю у віці в 45 років вони щасливо прожили кілька років. Ходили чутки, що вона зустрічається тільки з-за грошей, але дочка актора спростувала ці домисли, переконавши громадськість, що тато був справді щасливий, бо вона щиро любила його.

Останні роки життя Кирила Лаврова

У 2000 році акторові дісталася незначна роль у вподобаному всьому російському телесеріалі «Убивча сила». На цей раз Кирилу довелося перевтілитися у керівника злочинного угруповання. Трохи пізніше його можна було побачити в серіалі «Бандитський Петербург: Барон», як ключового героя Барона.

Кирило Лавров більшу частину життя віддав БДТ У 2001 році Лавров засвітився в телесеріалі «Вулиці розбитих ліхтарів 4», а у 2005 зіграв Понтія Пілата в «Майстер і Маргарита». Трохи пізніше він знявся у двох інших серіалах – «Казароза» і «Все золото світу». Останніми роботами перед смертю стали ролі в серіалі «Ленінград» та однойменної військовій драмі.

Смерть Кирила Лаврова

Кирило Лавров знімався в кіно і виходив на сцену аж до свого 80-річчя, але в 2006 році він відчув дивну втому. Чималу роль в цьому зіграла так само смерть його коханої дружини і напружена робота в театрі. «Коли я зайшла в гримерку, побачив блідого Лаврова і відразу ж викликав швидку», — заявив директор театру.

Опинившись у лікарні, лікарі провели обстеження і встановили діагноз — лейкемія. Щоб зберегти життя акторові, була потрібна пересадка кісткового мозку родича. Недовго думаючи Маша погодилася на цей відчайдушний вчинок і ненадовго продовжила життя батька. Зміцнівши, він повернувся на сцену, але незабаром хвороба почала прогресувати.

Кирило Лавров помер на 82 році життя 27 квітня 2007 року видатного актора не стало. Його відспівували в Леушинском подвір’я, де він був хрещений в дитинстві, і поховали поруч з коханою дружиною на Богословському кладовищі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: