Ім’я: Кирило Кяро

Дата народження: 24 лютого 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Таллін, Естонія

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 82 кг

Зріст: 186 см

Біографія Кирила Кяро

Дитинство і родина Кирила Кяро

Таллінн – рідне місто Кирила. Там пройшло його дитинство. У школі він вчився посередньо. Так, з хімії у Кирила була трійка. Зараз у своїх інтерв’ю актор каже, що завжди був гультяєм. Закінчивши школу, він вирішив вчитися акторській професії і відправився до Москви, де став студентом Щукінського училища. Кирило потрапив на курс М. Пантелєєвої.

Перші ролі Кирила Кяро в театрі

У 1997-му, коли училище було закінчено, він поступив в театр Армена Джигарханяна. Про керівника театру він висловлюється, як про цікавої особистості і видатного актора. З його слів, Джигарханян вважає, що така його риса, як доброта часто доставляє йому в житті страждання. Кирило називає його людиною, здатним на несподівані вчинки. Коли артист-початківець тільки прийшов у театр, Джигарханян сказав йому теплі слова, підбадьорив і зазначив, що, на його думку, Кяро – штучний актор. Як Кирило пізніше зрозумів, такі слова говорив кожному знову прийшов в його трупу.

Кирило Кяро в серіалі Нюхач

У цьому театрі він працював два роки, після чого поїхав до Естонії, де майже п’ять років виходив на сцену Російського театру.

Повернення Кирила Кяро в Москву

Коли Російський театр закрився на капітальний ремонт, актор знову приїхав до Москви. Там він вступив до театру «Практика». На сцену Кирило виходить у постановці «Мистецтво», «Збирач куль» і «Червона чашка». Час від часу Кяро грає в антрепризних виставах – «Російська сміх» і «Аршин-Малий Алан».

Паралельно Кяро почав активно зніматися. За рік він встиг попрацювати з різними режисерами, граючи в декількох фільмах, правда діставалися йому звичайно невеликі ролі другого плану і епізодичні ролі. З моменту повернення в Москву Кирило зіграв в сорока фільмах.

Фільми та серіали з Кирилом Кяро

Однією з найпомітніших ролей Кирила стала роль в телесеріалі «Ліквідація», де головну роль зіграв Володимир Машков. Там він з’явився на екрані не головною, але помітної ролі племінника бандита на ім’я Штехель. Роль була зіграна дуже талановито, глядачі звернули увагу на нестандартного актора. Кяро сподобалося зніматися у Сергія Урсуляка. Він вважає роботу у його серіалі геніальним матеріалом. За словами актора, він хотів би ще попрацювати з цим режисером, але пропозицій від нього поки не надходило, про що він дуже шкодує.

Кирило Кяро: Чому у Нюхача проблеми з жінками — Нюхач Головну роль Кирило зіграв у фільмі «Піти і повернутися», де він грав літньої людини, старого. Актор ніколи не боявся залишитися заручником однієї ролі, так як він переконаний, що все залежить тільки від нього самого. Так, в картині «Піти і повернутися» він грав старого, причому грим для цієї ролі не використовувався.

Своїми вдалими ролями актор вважає роль майора Єршова в телесеріалі «Застава Жиліна», в кінофільмі «1814» він з’явився в образі репетитора, у фільмі «Чарівник» йому дісталася роль особиста Бризгалова. Кяро з’явився і в полюбився глядачам телесеріалі «Маргоша».

Кирило Кяро в даний час, роль в «Нюхаче»

На головну роль в телесеріалі «Нюхач», який знімався в Києві, був запрошений Кяро. Перші проби були дуже короткими, коли ж Кирило приїхав до Києва, відбулися більш детальні прослуховування. Пробували багато сцени, поки Артем Литвиненко, є сценаристом, не побачив претендента на роль в «крайніх точках». Лише після цього він зрозумів, що Кяро – той самий Нюхач, на роль якого він дуже довго не міг знайти актора.

Програма «Доброго ранку» Кирило Кяро і Марією Аніканова Фільмів про людей з надздібностями зараз чимало. Цю картину багато порівнюють з «Доктором Хаусом», і з «Шерлоком Холмсом». Актор намагався створити абсолютно новий образ. Його герой – людина, що володіє даром, який для нього і щастя, і велика ноша. У картині показані не тільки якісь позитивні риси характеру героя, але і його проблеми. Нюхач – одинак, який живе в абсолютної стерильності, він все і про всіх знає, так як безпомилково визначає будь-які запахи.

Перший сезон серіалу, який складається з восьми серій, почав транслюватися восени 2013-го року. До початку трансляції знімальна група приступила до роботи над другим сезоном. Кяро каже, що було деяке побоювання на рахунок того, як глядачі візьмуть картину. Як тільки серіал почали показувати, всі заспокоїлися, зрозумівши, що картина викликала інтерес.

Зніматися Кирилу було непросто. Його герой за весь час роботи в кадрі жодного разу не посміхнувся. Актор вважає себе товариською і веселою людиною. Його герой – чистюля і перфекціоніст, Кяро ж простіше відноситься до багатьох речей.

Особисте життя Кирила Кяро

Актор живе і працює одночасно у кількох країнах, багато курсує від міста до міста. Найчастіше такими містами є Москва, Рига, Київ, Одеса і так далі, залежно від того, в якому місті йдуть зйомки.

Кирило Кяро ще не знайшов собі дружину

Кяро з дитинства мріяв про частих поїздках. Його мрії збулися, актор дійсно, в силу професії, часто перебуває в роз’їздах. Ось тільки, як сказав Кирило, відбувається це за його рахунок. Коли він тільки починав працювати в Москві, майже всі зароблені гроші йшли на поїздки. Кирило не шкодує про це, так як саме переїзди з місця на місце дають йому найсильніший заряд, без якого він не уявляє собі життя.

Актор знімався в телесеріалі «Нюхач» у столиці України. Він у захваті від міста, в якому давно хотів побувати. Його улюбленим місцем є район біля цирку, Золоті ворота і Пейзажна алея. Після того, як перший сезон побачили глядачі, його почали впізнавати. Вже не раз в кафе актора дізнавалися і пригощали кавою за рахунок закладу.

Кирила багато порівнюють з Х’ю Лорі і навіть з Юрієм Нікуліним. Кяро говорить, що подібні порівняння ніколи його не ображають, більше того, це навіть приємно, так як це порівняння з геніальними акторами.

На Кирила вплинув образ і характер героя, якого він зіграв в «Нюхаче». Актор став більш уважним до свого зовнішнього вигляду, йому сподобалося носити костюм і коротке пальто. Його ставлення до запахів теж стало серйозніше.

Батьки Кирила живуть в Талліні, сам же молодий чоловік разом зі своєю коханою Юлією живе в Москві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: