Ім’я: Кирило Козаков

Дата народження: 2 листопада 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 79 кг

Зріст: 187 см

Біографія Кирила Козакова

Кирило Козаков син відомого актора Михайла Козакова і художника по костюмах Грети Таар. Але вислів про відпочинок природи на дітях геніїв, зовсім не про Кирила. Юнак ріс у таємничому світі закулісся, але прийшов до професії абсолютно самостійно.

До вступу в театральний вуз він встиг освоїти кілька робочих спеціальностей. Наприклад, він працював бетоноукладчиком, кухарем і почтальеном. Зараз його називають » головним вампіром країни» за образ, створений ним в серіалі «П’ята стража» і вважають гідним продовжувачем прізвища свого батька.

Дитинство Кирила Козакова в світлі софітів

Батько актора став знаменитий, і любимо усіма радянськими жінками, за роль у фільмі «Людина — амфібія». Михайло Михайлович народився в єврейсько — грецької сім’ї письменника Михайла Еммануїловича Козакова. І своє дитинство провів в оточенні відомих письменників: Михайла Зощенка, Євгена Шварца, Анатолія Мариенгофа.

Актор Кирило Козаков в юності

У 1955 році він одружився на своїй однокласниці, з естонськими корінням, Грете Таар. Саме в такій багатонаціональній сім’ї і народився Кирило Козаков в 1962 році. Незабаром на світ з’явилася і сестра Катя. А вже у 1965 році пара розлучилася і Кирило з сестрою залишилися з матір’ю.

У той час вона працювала костюмером на телебаченні і Кирило ріс в оточенні містичних масок і чарівних перевтілень. Батько прищеплював любов до книг, тому хлопчик багато читав, ніби занурюючись в інший світ.

Тим не менш, творче оточення часто викликало протест в душі Кирила, тому він багато хуліганив. Кожне літо з сестрою Катрею вони відпочивали в піонерському таборі, як всі радянські діти і там витівки майбутнього актора не знали меж. Одного разу, Кирило з товаришем перекрили залізничний покриття різним сміттям, та так, що могла статися серйозна аварія. Благо що машиніст вчасно розгледів перешкоду і зупинив потяг. За таку витівку «маленьким шкідників» здорово влетіло.

Шулер — трейлер нового фільму з Кирилом Козаковим І все ж покликання знайшло Кирила Михайловича дуже рано. Вже в сім років він грав епізодичну роль в серіалі «Вся королівська рать». На одному майданчику він зустрівся з Єфремовим, Дуровим, Лавровим, Демидовим.

А незабаром і ще в одному епізоді, на цей раз до фільму «Мартін Іден», тоді партнерами Кирила були Леонід Філатов і Юрій Богатирьов.

І навіть після таких ролей хлопець не збирався займатися лицедійством.

Фільмографія Кирила Козакова

Спробувавши себе в професії пекаря і кухаря, освітлювача та монтажника, хлопець вирішив поступати в МХАТ на факультет постановки. Але проходячи по довгих коридорах вузу, він почув як декламують вірші і це виступ вразило уяву юного мрійника. Кирило вирішив стати актором. Батько довго відмовляв сина від цього кроку, наголошуючи на безліч недоліків професії. Але ж сам Козаків старший завжди вчив сина:»Не бійся дивитись у завтрашній день, навіть якщо він гибелен». Кирило Козаков надходить у ВТУ ім. М. З Щепкіна на курсКоршунова і закінчує його в 1984 році.

Кирило Козаков про кінофільмі «Історія заблуканої вівці» З цього ж року бере старт активна кар’єра. Він грає в телеспектаклі «Сцени з трагедії М. Ю Лермонтова «Маскарад» роль Невідомого. Петра 3 в серіалі «Михайло Ломоносов».

Від батька йому дісталася аристократична зовнішність і талант. Тому Козакова молодшого часто запрошують грати ролі аристократів. Наприклад, граф Кутасов у фільмі «Сильніше всіх інших велінь» або князь Черемшатов з драми «І світло у пітьмі світить». Але більшу популярність Кирилу Козакову принесла роль графа Анжуйського в телевізійному серіалі «Графиня де Монсоро». І рівно через рік актор грав у фільмі «Романови. Вінценосна сім’я»

Багато знімаючись у фільмах і серіалах, актор завжди визнається в пристрасній любові до театру. За роки в професії він встиг попрацювати в театрах ім.Єрмолової і Моссовета,в театрі Кіноактора.На сьогодні він є ще й режисером — постановником кількох спектаклів, «Король лір»і «Репетиція бенефісу», де він виступив і в ролі сценариста. Зіграв яскраві ролі в таких знаменитих фільмах: «Чарівність зла», «Російське засіб», «Помста», «Полювання на беркута». З 2012 року бачать світло яскраві картини:»Фламандський гамбіт», «Ефект Богарне», «Кур’єрський особливої важливості». Фільм «Годинник Каліостро»виходить в 2014 році.

На сьогодні, іменитий лицедій продовжує зніматися в популярному містичному серіалі «П’ята стража» в образі вампіра по імені Фелікс. Зйомки продовжили на третій сезон. Незважаючи на те що це серіал, Кирило захоплений цією роллю. Образ Фелікса, керівника детективного агентства де працюють не люди, а містичні персонажі, припав до смаку глядачам. Виконавець головної ролі, Кирило Козаков бачить у вчинках свого героя вічні моральність і доброту.

Особисте життя Кирила Казакова

Чоловіки з роду Козаковых відрізняються гарячою любов’ю до всього прекрасного в цьому світі. Це мистецтво і звичайно ж, жінки. І якщо старший Козаків був одружений чотири рази, то молодший офіційно був одружений два рази.

Актор Кирило Козаків зі своїм знамеитым батьком Михайлом Козаковим

Першою дружиною стала дівчина з не менш іменитої прізвищем. Олена Яковлєва, дочка великого «Іполита» Юрія Яковлєва. Пара познайомилася на дні народження спільного друга, Кирило зголосився проводжати Олену додому. По дорозі він читав їй вірші, і через тиждень вони вже жили разом. Незабаром у пари народилася дочка Марія, пара розлучилася коли дівчинці було всього чотири місяці від народження. Відносини батька і дочки довго не складалися, але тепер все відмінно. Марія зіграла з батьком в серіалі «Кармеліта»і так само продовжила акторську династію Козаковых — Яковлєвих.

Про наступну любові актора мало що відомо. Дівчина по імені Юлія зараз живе в США разом із сином Козакова на ім’я Антон. Тим не менш, батько підтримує зв’язок з хлопчиком, бере участь в його життя з допомогою телефону, скайпу і електронної пошти. Козаков молодший неймовірно пишається своїми дітьми.

Кирило Козаков сьогодні

На даний момент актор одружений на дочці сценариста Юрія Ряшанцева Марії Шенгелая. Всякі подробиці сімейного життя Козаків молодший дбайливо зберігає від сторонніх очей і вух.

Актор веде здоровий спосіб життя, п’є багато води, займається спортом. Ще в молодості Кирило Михайлович працював кухарем і це було не просто захоплення. Він любить готувати і робить це часто і з великим задоволенням. Особливо актор пишається своїми сирниками зі сметаною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: