Ім’я: Кирило Андрєєв

Дата народження: 6 квітня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співак, телеведучий

Вага: 93 кг

Зріст: 188 см

Біографія Кирила Андрєєва

Кирило Андрєєв – це популярний російський співак, відомий глядачам переважно як один з солістів групи «Іванушки International». У його житті і творчій долі було безліч цікавих моментів. Він працював в якості моделі, знімався в кіно, вів розважальні передачі на російському телебаченні і, звичайно ж, займався музикою.

Така багатогранність робить життя цього артиста неймовірно цікаво. А тому наш сьогоднішній біографічний розповідь про цю непересічну виконавця, напевно, буде цікавий не тільки палким прихильникам групи «Іванушки International».

Ранні роки, дитинство і родина Кирила Андрєєва

Кирило Олександрович Андрєєв з’явився на світ шостого квітня 1971 року в московському районі Кузьминки. У цьому місці пройшло все його дитинство. В одному зі своїх інтерв’ю артист випадково обмовився, що в цьому куточку російської столиці його пам’ятають і шанують досі.

Кирило Андрєєв в дитинстві

Сім’я нашого сьогоднішнього героя була звичайнісінькою. Батько працював будівельником, а мама працювала в якості інженера-поліграфіста. Після відходу з батька саме на її плечі лягли всі турботи по вихованню сина.

Після закінчення середньої школи № 468 наш сьогоднішній герой подав документи в Московський радіомеханічний технікум, в якому й навчався згодом кілька років. Після отримання середньо-спеціальної освіти Кирило відправився в армію і наступні кілька років провів у Володимирській області в складі роти артилерійських військ.

Після демобілізації хлопець повернувся додому. Вельми примітно, що якихось особливих планів на майбутнє у Кирила Андрєєва в той період не було. Тому багато в його долю вирішив випадок. Побачивши одного разу в метро оголошення про набір моделей в школу Слави Зайцева, наш сьогоднішній герой вирішив спробувати свої сили і відправився на кастинг. Компетентне журі високо оцінило його потенціал і вже зовсім скоро майбутній співак почав займатися в школі фотомоделей під керівництвом відомого дизайнера.

На самому початку Кирило не серйозно ставився до нового заняття, однак згодом відчув у цьому якийсь потенціал. Професія моделі почала йому подобатися, а тому в якийсь момент він став зв’язувати всі свої плани на майбутнє саме з цим видом діяльності.

Протягом декількох років Кирило Андрєєв працював моделлю в Театрі мод В’ячеслава Зайцева. Паралельно з цим він також знімався в рекламних роликах, музичних кліпах, з’являючись на знімальному майданчику разом з такими зірками російської естради, як Світлана Володимирська і Лайма Вайкуле. Деякий час наш сьогоднішній герой навіть працював у США, паралельно навчаючись у тамтешній Школі реклами і фотомоделей.

Кирило Андрєєв(Иванушки Інт.) Сольний проект Як зазначається в деяких джерелах, в період роботи моделлю Кирило навіть зробив собі пластичну операцію по корекції форми носа.

Під час роботи майбутній артист виявляв неабияку працьовитість, а тому дуже скоро про нього почали говорити як про одного з найуспішніших представників своєї професії.

Модельна кар’єра відкрила нашому сьогоднішньому герою двері в світ російського шоу-бізнесу. Він познайомився з багатьма відомими продюсерами і музикантами, які стали для нього близькими приятелями. Особливо близькою подругою актора стала Наталя Ветлицька, яка через деякий час познайомила Кирила з продюсером Ігорем Матвієнко. Зазначивши прекрасний артистизм молодого хлопця, а також його яскраві зовнішні дані, відомий музикант запросив Андрєєва на кастинг учасників проекту «Іванушки International». Кирило погодився. І вже дуже скоро став одним з учасників легендарного бойс-бенду разом з Андрієм Григор’євим-Аполлонові та Ігорем Соріним.

Кирило Андрєєв — Московські резиденти

Зоряний шлях Кирила Андрєєва, «Иванушки International»

Практично відразу після своєї появи «Иванушки International» стали дуже популярні. Група збирала стадіони, їх музичні композиції завжди перебували на найвищих рядках всіляких російських хіт-парадів. На даний момент історія групи налічує вже без малого двадцять років. І всі ці роки Кирило Андрєєв був справжнім лідером і душею всього колективу. Склад групи двічі зазнавав змін, проте наш сьогоднішній герой завжди залишався вірним собі і рідній музичній групі.

Лише в останні роки Кирило Андрєєв почав замислюватися про сольній творчості. У 2009-му році наш сьогоднішній герой випустив свій сольний альбом – «Я продовжую жити», а також виступив з кількома сольними концертами.

Кирило Андрєєв з дружиною Лолою і сином

Ведучи мову про кар’єрному шляху нашого «Иванушки» не можна не відзначити і його роботи на телебаченні. У різні роки Кирило Андрєєв виступав в якості учасника на проектах «Цирк із зірками», а також музичному проекті «Зірка+Зірка», де співав в парі з Оленою Воробей. Крім того, на телебаченні відомого артиста можна побачити також і в ролі телеведучого. У цій якості наш сьогоднішній герой працює на каналі Music Box, де веде новинну передачу.

Кирило Андрєєв зараз

Відзначаючи багатогранність артиста, зазначимо, що за свою кар’єру Кирило Андрєєв також встиг спробувати себе в якості актора, поставши перед глядачами у фільмах «День виборів», «1-й швидкий», а також у музичному проекті «Старі пісні про головне 3».

В даний час Кирило Андрєєв також працює в проекті «Иванушки International», а також працює над написанням нових пісень для свого сольного проекту. Крім того, в останні роки артист веде також активну політичну діяльність в якості одного з членів про-президентської партії «Єдина Росія». У своїх інтерв’ю співак неодноразово зізнавався в симпатії до Володимиру Путіну і Дмитру Медведєву.

Особисте життя Кирила Андрєєва

У 2000-му році Кирило Андрєєв зв’язав себе узами шлюбу з інструктором з аеробіки Лолітою Аликуловой (нині – Андрєєва). У тому ж році на світ з’явився єдиний син музиканта – Кирило Андрєєв-молодший. За словами нашого сьогоднішнього героя, на подібному імені для дитини наполягла його мама.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: