Ім’я: Кіра Прошутинская

Дата народження: 15 вересня 1945 р. (71 рік)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведуча, режисер

Вага: 58 кг

Зріст: 165 см

Біографія Кіри Прошутинской

Дитинство Кіри Прошутинской

Кіра народилася в Москві. Вона захоплено займалася фігурним катанням, музикою і хореографією. Після закінчення школи дівчинка отримала золоту медаль.

Кіра вчилася в тій же школі, в якій навчалася Алла Пугачова. Один час їм подобався один і той же хлопчик. Кіра з ним довгий час зустрічалася і навіть думала про заміжжя. У той час вона вже стала студенткою МДУ. Пугачова, як згадує Кіра Олександрівна, жартувала, що обидві вони руді, а значить особливі. Після школи дівчина вступила на факультет журналістики МДУ і почала вчитися на вечірньому відділенні. Удень вона працювала в школі секретарем комітету ВЛКСМ. Так тривало півтора року, після чого Кіра перевівся на денне відділення університету, але вже в телевізійну групу.

Кіра Прошутинская - творець програми Дружина

Перша практика студентки проходила в місті Томську. Там вона робила репортажі, і новини, і великі передачі. Її практика виявилася вдалою. На другому курсі її взяли в якості ведучої в телепередачу «Клуб шукачів».

Початок кар’єри Кіри Прошутинской на телебаченні

У 1967-му починаюча журналістка і телеведуча закінчила університет. Її прийняли в Молодіжну редакцію ЦТ Держтелерадіо. Перша її посада – кореспондент. Через чотири роки вона стала заступником головного редактора.

Працюючи на телебаченні, вона брала участь у створенні передач «ОБА-НА», «Времечко», «Разом», «Погляд» та ін. «А ну-ка, дівчата» — програма, яка була придумана Кірою в той період. Вона ж і стала її ведучою.

Створення Прошутинской «Авторського телебачення»

У 1988-му вона з Анатолієм Малкіним створила недержавну телекомпанію, якій дали назву «Авторське телебачення». Під егідою цієї телекомпанії вона створила телепередачу «В пошуках втраченого», «Ми», ток-шоу з назвою «Чоловік і жінка», а також програму «Стара квартира».

«Народ хоче знати» — Кіра Прошутинская В 1994-му вона вже була головним редактором і віце-президентом ATV. Паралельно Прошутинская працювала на державному телебаченні. На «Останкіно» вона створила передачу «Прес-клуб», яка йшла в ефірі протягом п’яти років.

Популярність журналіста Кіри Прошутинской

У «Нової студії» РДТРК «Останкіно», починаючи з 1991-го по 1995-й рік, вона займала різні посади: від головного редактора до художнього керівника.

Влітку 2002-го Прошутинская стала провідною публіцистичної програми «Народ хоче знати», яка йшла на канаті ТВЦ. У 2010-му телеведуча готувала нову жіночу програму, яка повинна була вийти на Першому каналі. Зупинилися на назві «Раніше всіх». Упор був зроблений на розважальний жанр. Проте передачу несподівано зняли з ефіру, не повідомивши нікого, в тому числі і Прошутинскую. Довгожителем виявився програма Кіри Олександрівни «Времечко».

Кіра Прошутинская Цей проект транслювався на телебаченні протягом п’ятнадцяти років. Зараз «Времечко» закрито за рішенням керівництва ТВЦ, яке вважало, що час передачі минув.

Кіра Прошутинская сьогодні

У 2012-му нею була створена нова програма «Дружина». У цій програмі брали участь Ірина Лещенко, Ніна Чусова, Дар’я Донцова та ін Мета передачі – дізнатися, яка жінка живе поруч зі знаменитим чоловіком. Телеведуча вміє викликати своїх гостей на відвертість так, щоб кожна з них могла виговоритися.

Тема програми – стосунки жінок і чоловіків, вона стала продовженням іншої програми Кіри Олександрівни – «Чоловік і жінка». Але у «Дружині» розмова виходить більш глибоким. Прагнення Прошутинской — зробити це ток-шоу психологічним, щоб воно не було схоже на звичайне інтерв’ю.

Особисте життя Кіри Прошутинской

Вперше Прошутинская вийшла заміж ще в студентські роки. Вона вдячна за цей шлюб Бога, так як народила свого єдиного сина Андрія. Другий шлюб був тривалим, порівняно з першим. Чоловіком Кіри Олександрівни став дипломат та за її словами, дуже хороший чоловік, який фактично виховував її сина, починаючи з шестирічного віку. Андрій називає його «Батя». У них дуже теплі родинні стосунки. Анатолій Малкін став третьою любов’ю Прошутинской. На той момент Анатолій був безробітним, вона ж була забезпеченою жінкою. Складно було уявити, яке у них могло бути майбутнє.

Кіра Прошутинская і Малкін Анатолій

Кіра Олександрівна сказала у своєму інтерв’ю, що вона добре готує і любить приймати гостей. Але улюблене заняття – сидіти на дачі на гойдалках, дивитися вдалину і просто відпочивати, ні про що не думаючи. Прошутинская багато читає, в основному це біографічні портрети, мемуарна література і детективи.

Дача – улюблене місце Прошутинской, там вона нерідко зустрічається з колегами по роботі, проводить там «дівочі». Між ними легкі відносини без всякого чиношанування, тому для Кіри Олександрівни спілкування з жіночим колективом – свого роду психотерапія.

Прошутинская не дотримується певного стилю в одязі. Їй подобається і діловий, і спортивний, і романтичний, і екстравагантний стилі.

Прошутинская багато поїздила по світу, відпочивала в різних країнах, але з недавнього часу воліє відпочивати в Росії. Як-то вона вирушила в Ярославську область, де оселилася в оздоровчому центрі в селищі Некрасівське. Вона була здивована тим, наскільки красивий цей невеликий місто і природа в його околицях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: