Ім’я: Кім Чен Ин

Дата народження: 8 січня 1982 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Пхеньян, КНДР

Діяльність: політик, глава держави

Вага: 90 кг

Зріст: 175 см

Біографія Кім Чен Ина

Походження Кім Чен Ина

За офіційними даними, Кім Чен Ин, молодший син північнокорейського лідера Кім Чен Іра, народився в Пхеньяні 8 січня 1982 року. Інші джерела, в тому числі спецслужби США і Південної Кореї, наводять інші роки народження теперішнього лідера КНДР – 1983, а іноді і 1984 рік. Матір’ю Кім Чен Ина була фаворитка батька – кореянка родом з Японії Ко Ен Хі. Дівчина була улюбленою балериною Кім Чен Іра, якій він віддавав перевагу під час проведення так званих «вечірок задоволення», під час яких оголені танцівниці тішили погляд вождя північнокорейського народу під заборонену в країні американську музику. Ко Ен Хі загинула при нез’ясованих обставинах у 2003 чи 2004 році.

§ Біографія оповитий Хто легенда Ставка Від

Офіційна преса КНДР стверджує, що жінка померла від раку грудей, спецслужби, знову ж таки, мають свою версію – загибель в автокатастрофі. У 2003 році армія Північної Кореї провела своєрідну рекламну кампанію, присвячену Ко Ен Хі. Гасла, якими рясніла тоді КНДР, називали танцівницю «шановної матір’ю». Якщо враховувати особливості корейської управління державою, то це з високою ймовірністю вказувало на те, що саме один із синів Ко Ен Хі – Кім Чен Ин або його старший брат Кім Чен Чер – стане майбутнім вождем благословенної країни.

До Ко Ен Хі фавориткою Кім Чен Іра була актриса Сон Хе Рим, народила великому вождю первістка – Кім Чен Нама.

Освіта Кім Чен Ина

Життя північнокорейських політиків і їхніх сімей – найбільша таємниця КНДР. Тому достовірних відомостей про життя Кім Чен Ина, так само, як і про життя його братів, матері і батька, практично немає. Доводиться задовольнятися мізерними повідомленнями офіційної північнокорейської преси та неперевіреними повідомленнями, просачивающимися від джерел у спецслужбах США, Південної Кореї і Японії. Єдине, у чому ці джерела одностайні щодо Ина – це в тому, що він отримав європейську освіту. Серед можливих навчальних закладів найчастіше називається швейцарська Міжнародна школа в Берні. Якщо це і є правдою, то в школі Кім Чен Ин не з’являвся.

Корейська принц товариш Кім По інформації офіційної преси КНДР, геніальний підліток займався вдома. Обідав він завжди в самих розкішних ресторанах Берна, незмінно в супроводі посла Північної Кореї в Швейцарії Ри Чола, який вважався керуючим таємницею скарбницею під час правління Кім Чен Іра. Під час перебування в Європі Кім Чен Ина нібито захоплювався баскетболом, однак, враховуючи комплекцію спадкоємця престолу, багато експертів не можуть у це повірити. До досягнення двадцятирічного віку Кім Чен Ин повернувся в Північну Корею. Невідомо, чи він закінчив Міжнародну школу чи ні.

Кім Чен Ин з дружиною Лі Сіль Чжу Після повернення в Корею його життя трималася в найсуворішому секреті – у вільному доступі не було жодної фотографії Кім Чен Ина, на відміну від його братів, які час від часу з’являлися в поле зору преси. Відносно молодшого сина Кім Чен Іра ЗМІ мали лише його фотороботом. Посад у керівництві країни він не займав (або займав під псевдонімом). Джерела в зарубіжній пресі припускали, що він є улюбленим сином Кім чен Іра.

Кім Чен Ин - «Король ранкової зірки»

«Король ранкової зірки»

В кінці 2008 року світова спільнота була схвильована чутками про тяжку хворобу (за іншою версією – смерті Кім Чен Іра. Офіційна преса КНДР обмежилася коротким повідомленням про те, що вождь народу переніс інсульт. Це змусило багатьох експертів у галузі геополітики підняти питання про те, кого ж вважати найбільш імовірним претендентом на північнокорейський «престол». Преса зарясніла повідомленнями про те, що Кім Чен Ір вважав Кім Чен Чера занадто слабким для управління держави, а Кім Чен Нама – надто розбещеним гральними закладами та західною культурою. Кім Чен Ина, навпаки, батько вважав сильним і інтелектуальним, однак його кандидатуру експерти всерйоз не розглядали в першу чергу із-за віку – на той момент йому було 26 (25 або 24) років.

Крім інформації про те, що Кім Чен Ин є улюбленим сином лідера КНДР, на користь того, що наступником на посаді глави країни стане саме він, говорив ще факт проведеної в 2003 році рекламної кампанії Кім Чен Ина серед керівного апарату КНДР, яка була організована його матір’ю. Тоді Ко Ен Хі наказала всім чиновникам називати його «королем ранкової зірки», і цей наказ виконувалося беззаперечно.

Призначення наступником Кім Чен Іра

15 січня 2009 року у пресі з’явилося повідомлення про те, що Кім Чен Ір офіційно проголосив Кім Чен Ина своїм спадкоємцем. Аналітики зійшлися на думці, що таке рішення вождя стало сюрпризом навіть для багатьох його соратників. Радником Кім Чен Ина лідер країни призначив чоловіка своєї сестри, Годину Сон Тхека. До того часу Тхек був дуже впливовою фігурою в північнокорейському керівному апараті, а під час хвороби вождя фактично тримав у своїх руках управління КНДР. Західна преса у той же день опублікувала повідомлення, в якому говорилося, що найбільш вірогідним правителем Північної Кореї стане Кім Чен Нам.

Кім Чен Ин - продовжувач династії

У лютому 2009 року в КНДР почалася офіційна процедура призначення Кім Чен Ина наступником правлячого вождя. Північнокорейська преса повідомила про те, що Ин зареєстрований кандидатом на вибори в Верховне Зібрання КНДР. Вибори пройшли в березні 2009 року, і, незважаючи на те, що преса не знайшла у списках обраних ні одного з синів Кім Чен Іра, в червні 2010 року з’явилася інформація про те, що Ин був все ж обраний під псевдонімом Кім Чен. Незабаром джерело в Національній службі розвідки Південної Кореї повідомив пресі, що Кім Чен Ин був офіційно представлений керівництву і дипломатичному корпусу КНДР в якості наступника Кім Чен Іра. Одночасно Ин був призначений главою Служби державної безпеки Північної Кореї.

«Блискучий Товариш»

Титул «Блискучий Товариш» Кім Чен Ин отримав в 2011 році, незадовго до смерті батька і офіційного вступу на посаду правителя КНДР. Кім Чен Ір помер від серцевого нападу 17 грудня 2011 року, але в пресі повідомлення про це з’явилися тільки через 2 дні. 24 грудня 2011 року Кім Чен Ин вперше був офіційно названий Верховним Головнокомандувачем Корейської народної армії. На посаді Голови ЦК Трудової армії КНДР Кім Чен Ин затверджений 29 грудня 2011 року. Після призначення головою північнокорейського народу Кім Чен Ин не з’являвся на публіці аж до 15 квітня 2012 року, коли він вперше виступив із зверненням до народу під час параду, присвяченого сторіччю з дня народження Кім Ір Сена.

Зовнішня політика Кім Чен Ина

Політика нового північнокорейського вождя вирізняється зухвалістю і безкомпромісністю. Сподівання західних експертів на лібералізацію корейського суспільства і потепління зовнішньої політики не виправдалися. В кінці 2012 року КНДР в порушення кількох резолюцій Ради Безпеки ООН оголосила про входження в «клубу космічних держав», викликавши сплеск критики з боку світової спільноти.

Хто такий Кім Чен Ин? Думка маленьких експертів! Лютий 2013 року ознаменувався проведенням в Північній Кореї третього в історії держави ядерного випробування. Агресивні дії Кім Чен Ина призвели до посилення санкцій проти КНДР з боку Ради Безпеки ООН. Кім Чен Ин відповів на це загрозою нанесення превентивного ядерного удару по Сполученим Штатам Америки, поставивши світ на поріг ядерної війни. 8 березня 2013 року Кім Чен Ин в односторонньому порядку розірвав договір про ненапад з Південною Кореєю, підписаний в 1953 році в рамках закінчення Корейської війни.

Особисте життя і здоров’я Кім Чен Ина

Кім Чен Ин відчуває проблеми зі здоров’ям, страждаючи від надмірної ваги, гіпертонії і діабету. Як і його батько, Ин захоплюється західною поп-культурою, любить фільми з участю Мела Гібсона і стежить за іграми американської баскетбольної ліги (НБА). Деякі джерела стверджують, що у вождя двоє дітей, однак дата та час народження дитини старшого сильно різняться – від осені 2010 до зими 2011 року. Друга дитина нібито народився в кінці грудня 2012 року.

Кім Чен Ин з дружиною

У липні 2012 року північнокорейська преса повідомила про те, що Кім Чен Ин одружений вже кілька років. Імовірно, одруження відбулося в 2009 році. Дружина вождя – танцівниця Лі Сіль Чжу. Сіль закінчила університет Кім Ір Сена в Пхеньяні, її батько – викладач, а мати – медик. Познайомилися вони, швидше за все у 2008 році, коли Кім Чен Ір разом з сином насолоджувався виступом ансамблю з національним оркестром. На сцені під час виступу перебувала і Лі Сіль Чжу. Офіційне повідомлення про шлюб північнокорейського лідера – велика рідкість. Батько нинішнього вождя був одружений кілька разів, проте всіх спадкоємців йому народили коханки, мали значно більший вплив на політичне і суспільне життя країни.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: