Ім’я: Кіфер Сазерленд

Дата народження: 21 грудня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Лондон, Великобританія

Діяльність: актор, режисер

Вага: 85 кг

Зріст: 183 см

Біографія Кіфера Сазерленда

Кіфер Сазерленд (повне ім’я Кіфер Вільям Фредерік Демпсі Джордж Руфус Сазерленд) – це актор, не любити якого дуже складно. У його фільмографії є безліч яскравих ролей, а формат його акторських робіт стає лише більше з плином часу.

Заслуги англо-канадського актора перед світовим кінематографом відзначені безліччю нагород і премій. Згадати про Кіфер Сазерленде сьогодні вирішили і ми, підготувавши невеликий біографічний розповідь про найважливіші моменти в його житті і кар’єрі.

Ранні роки, дитинство і родина Кіфера Сазерленда

Наш сьогоднішній герой народився в Лондоні в родині відомих канадських акторів — Ширлі Дуглас і Дональда Сазерленда. Про кожного з них можна розповідати нескінченно довго. Адже кар’єра батьків Кіфера включала в себе безліч яскравих моментів. Особливо популярним і успішним був батько нашого сьогоднішнього герой – актор, який зумів за свою кар’єру розжитися двома статуетками «Золотий глобус», а також величезним безліччю інших премій.

Татуювання Кіфера Сазерленда викликають інтерес у шанувальників

Вельми примітною і цікавою особистістю є також дід Кіфера Сазерленда – Томмі Дуглас. Відомий канадський політик прославився багатьма доленосними рішеннями і зараз міцно входить у число найбільш популярних канадських політиків за весь час існування Країни Кленового Листа. Вельми примітно, що саме йому глядачі телевізійного проекту «The Greatest Canadian» («Найбільші канадці») віддали найбільшу кількість голосів.

Однак не будемо надто вже детально зупинятися на генеалогії нашого сьогоднішнього героя.

Незважаючи на той факт, що всі найближчі родичі Кіфера Сазерленда нерозривно пов’язані з Канадою, він сам і його сестра-близнюк Рейчел народилися в одній з клінік Лондона. З цієї причини сьогодні відомий актор є щасливим володарем відразу двох паспортів – канадського та англійської.

Дана обставина непогано допомогло нашому сьогоднішньому герою в дитинстві. Вся справа в тому, що в ранньому віці Кіферу Сазерленду доводилося досить часто переїжджати. Деякий час він жив з родиною в Лос-Анджелесі, а згодом після розлучення батьків переїхав разом з матір’ю в Торонто. Тут, в одному з найбільших міст Канади, наш сьогоднішній герой навчався в Коледжі Святого Ендрю, а потім відразу в декількох приватних школах. Диплом про середню освіту майбутній актор отримав у школі Святої Клер. Завдяки частих переїздів і постійних подорожей по різних регіонах Північної Америки в цей час актор відмінно володіє не тільки англійською, але й французькою мовою.

Зоряний шлях актора Кіфера Сазерленда

Народившись в акторській родині Кіфер Сазерленд, навряд чи б зміг вибрати для себе іншу спеціальність. Вже в дев’ять років наш сьогоднішній герой почав виступати в різних театральних постановках. Протягом всієї своєї юності він методично відточував свою акторську майстерність, і вже дуже скоро подібний підхід приніс свої плоди.

У сімнадцять років він отримав свою першу роль в картині «Повернення Макса Дагэна». Дебют виявився досить успішним, і згодом Кіфер Сазерленд став досить часто з’являтися в різних кінематографічних і телевізійних проектах. Перша популярність прийшла до актора з виходом на екрани фільмів «Молоді стрілки» і «Молоді стрілки 2».

У цей період актор, переважно грав до цього ролі проблемних підлітків, постав перед глядачами в якості повноформатного героя бойовика. Дане акторське амплуа принесло Кіферу Сазерланду першу серйозну популярність. Згодом закріпити успіх нашому сьогоднішньому герою дозволили дві популярні стрічки – фантастична драма «Коматозники» і серіал «Твін Пікс: крізь вогонь іди за мною».

Новою віхою в кар’єрі актора став 1993-й рік. В цей період він знявся в декількох нових проектах (серед яких була також популярна історична стрічка «Три мушкетери») і вперше взяв участь у роботі над фільмом в якості режисера. Дебютною роботою в новій якості для Кіфера Сазерленда стала картина «Останній світ», яка згодом стала досить популярна. В майбутньому наш сьогоднішній герой в якості режисера працював ще над двома стрічками. У двотисячних роках Кіфер Сазерленд знявся в декількох нових успішних проектах. Найбільш популярними стрічками даного період стали картини «Забираючи життя», «Охоронець» і містичний трилер «Дзеркала».

Однак по-справжньому зоряною для нашого сьогоднішнього героя стала роль американського агента Джека Бауера в популярному серіалі «24». За роль у названому телепроекті актор отримав кілька престижних нагород, в тому числі два «Золотих глобуса» і премію «Еммі».

Кіфер Сазерленд сьогодні

Сьогодні Кіфер Сазерленд продовжує працювати над створенням нових епізодів серіалу «24», а також часто з’являється в кінематографічних проектах. Однією з найбільш відомих робіт в пізньої фільмографії актора є картина «Меланхолія», відзначена безліччю престижних нагород.

Крім цього наш сьогоднішній герой в останні роки також часто працює над озвучуванням мультиплікаційних стрічок.

Особисте життя Кіфера Сазерленда

У 1987 році популярний англо-канадський актор одружився на відомій актрисі Каміллі Кет. Дівчина була старша за нього на 12 років і вже мала дитину від попереднього шлюбу, однак цей факт анітрохи не бентежив Кіфера Сазерленда. Наприкінці вісімдесятих років вони офіційно розписалися. У 1988-му році у двох акторів народилася спільна дочка – Сара Джуд. Однак, незважаючи на це, два роки потому колишні подружжя оголосили про розлучення.

Кіфер Сазерленд і Джулія Робертс

Через шість років після закінчення першого шлюбу Кіфер Сазерленд знову одружився. Новою дружиною актора стала 31-річна канадська модель Келлі Уїнн. Даний подружній союз проіснував вісім років, проте в 2004-му році також розпався.

Завершуючи розмову про особисте життя актора, зазначимо, що ще в молодості наш сьогоднішній герой зустрічався з актрисою Джулією Робертс. Однак через згубної пристрасті актора до алкоголю їх союз розпався ще до наміченої весілля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: