Ім’я: Кевін Спейсі

Дата народження: 26 липня 1959 р. (57 років)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Нью-Джерсі

Діяльність: актор, продюсер, режисер

Вага: 75 кг

Зріст: 178 см

Біографія Кевіна Спейсі

Кевін з’явився в родині секретарки і письменника технічних статей. Робота папи була своєрідною, з-за неї родині доводилося часто переїжджати. В один з переїздів Спейсі опинилися в Лос-Анджелесі. Тут Кевіна віддали у військову школу, потім у Чатсвортскую вищу школу. І тут же молодий чоловік почав часто з’являтися в театральних виставах.

Підлітком Кевін зіграв Капітана фон Траппа в картині «Звуки музики» разом з однокласницею Мері Виннингэс. В цей час він почав поступово проявляти зростаючий інтерес до лицедійства і, паралельно, збирав всю інформацію про кіно. А в середній школі він почав відновлювати фільми в «NuArt Theater» і пародіювати знаменитостей.

Трохи пізніше майбутня знаменитість виявилася в школі «Los Angeles Valley College», але так її і не закінчила, оскільки стала брати участь у програмі драмискусства в Джулльярде. Але і тут Кевін не довчився, переважно, з-за браку коштів. Завзятий молодий чоловік тоді записався в Нью-Йоркський Шекспірівський Фестиваль, де його першою роботою стала маленька роль посильного у «Генріха шостого». Було це в 1981 році.

Талановитий актор

Відсутність диплома не завадило Кевіну після фестивалю стати чи не найбільш помітним актором на Бродвеї. І саме тут у 1981 році він вийшов з дебютом у п’єсі «Привид». Тут актор показав весь свій потенціал, в результаті чого критики почали говорити про Кевіна Спейсі тільки хороше. А вже в 1990 році знаменитість отримав «Тоні» за роботу в бродвейській постановці під назвою «Загублені в Йонкерсі».

Вже ставши кіноактором Кевін ніколи не забував про сцену. Спейсі отримував схвальні відгуки, наприклад, за роль в постановці «Продавець льоду». У ній актор зіграв у 1998 році на лондонській сцені, а роком пізніше на Бродвеї. Ну а в 2004 році Кевін був призначений художнім керівником Лондонського театру, де і грав і ставив спектаклі як театральний режисер.

Все життя-кіно

Перед стрибком до популярності Кевін досить багато знімався в малопомітних телепроектах. Дебютом кіноактора в повнометражки стала роль злодія-кишенькового злодія в 1986 році у фільмі «Кримінальна історія». Продовжилося сходження знову злодійський роллю в епізоді картини «Ревнощі», де так само зіграли незрівнянні Меріл Стріп, Джек Ніколсон, Джеф Деніелс.

Починати обороти кар’єра почала відразу ж, але Кевіну Спейсі все ж довелося відіграти кілька прохідних ролей. Так з 1986 року і по 1994 році він з’явився в серіалі «Закон Лос-Анджелеса». У ці ж роки його можна побачити і в «Уравнителе».

Він прийшов за нагородою

За рік Спейсі встигав попрацювати в двох картинах. У 1987 році, наприклад, його скарбничку поповнили ролі у фільмах «Розумник» і «довга подорож дня в ніч». Ну а далі стрічки сходили як з конвеєра. Це «Вбивство Мері Феган», «Ракета «Гібралтар», «Вбивство», «Ділова дівчина».

У 1989 році з’явилися картини «Нічого не бачу, нічого не чую», «Улюблений батько». В останньому Спейсі чудово зіграв навіженого Маріо. Тут же Кевін впевнено грав ролі другого плану, це «Коли ти мене згадаєш», «Вигнання з раю», «Демонстрація сили», «Генрі і Джун». А в 1991 році Кевін відмінно впорався з головною роллю у фільмі «Дерроу».

Кевін не залишався в тіні, хоча його не вважали лідером, він був характерним актором. Тим не менш талановито зіграв зловісного менеджера в трилері «Американці», велелюбного сусіда в мелодрамі «За взаємного згодою». Далі була стрічка «Трібека», де Кевін з’явився в компанії Дениса Лірі, Джуді Дейвіса і Глидис Джонса.

Визнання

У 1994 році з’явилася мелодрама «Серед акул», де Спейсі з’явився в ролі садиста, «акули» кінобізнесу. У тому ж році глядачі побачили фільми «Обережно, заручник!», «Зброя майбутнього», «Залізна воля». А роком пізніше Кевін порадував грою в картині «Епідемія» і зіграв «слизького» Кейсі Шулера. В іншому амплуа – в ролі маніяка-вбивцю, який здійснює дикі злочини, актор побував у трилері «Сім».

Кевін Спейсі на відео Ну а далі пішли драма «Підозрілі особи», «Час убивати», «У пошуках Річарда», «Спеціаліст з переговорів». Після роботи в цих картинах Кевін Спейсі вирішив взяти тайм-аут, щоб знову приступити до роботи в 1997 році, з новими силами. Тоді він з’явився в картині «Секрети Лос-Анджелеса» і трилері «Північ у саду Добра і Зла». Ролі були яскраві, але другого плану.

Дивовижний акторський дар допоміг Кевіну Спейсі заробити центральні ролі. І в 1999 році він взяв у руки свого другого «Оскара». Нагороду йому дали за роль у фільмі «Краса по-американськи». Для багатьох ця картина стала справжнім одкровенням. Після неї Спейсі закріпився на вершині і більше не розмінювався на другорядні ролі. Тому і знявся в комедії «Велика угода».

Незважаючи на популярність, Кевін Спейсі не зменшував обертів і продовжував працювати з подвоєними силами. У 2000 році він знявся у фільмі «Звичайний злочинець», де з’явився в ролі геніального грабіжника. Наступний етап – це вже роль вчителя в мелодрамі «Заплати іншому».

Кругообіг

У новому столітті почався справжній кругообіг зоряних ролей. Всі картини з участю Кевіна Спейсі незмінно ставали хітами. У 2001 році він з’явився в стрічці «Планети Ка-Пекс», фільмі «Корабельні новини». Через рік з’явився в епізоді гучного «Остіна Пауерса — Голдмембер». Наступна робота була у фільмі «Сполучені штати Ліланда».

Конверт Кожна роль Спейсі настільки натуральна, що глядачі вірили навіть тремтячим губ і помахом вій. Тим реалістичніше здавалася робота в 2003 році у фільмі «Життя Девіда Гейла», де актор був борцем проти смертних вироків, який не пошкодував життя заради переконання суспільства проти судової системи.

Не соромився Кевін Спейсі і експериментувати. Він спробував себе в ролі режисера і продюсера. У 2004 році він випустив картину «Біля моря» і зіграв там головну роль. І навіть при такій роботі молода людина не припиняє гостро жартувати і імпровізувати, чим і приводить всіх оточуючих в захват.

Варто зазначити, що в новому столітті у Кевіна Спейсі було чимало хороших робіт. Це трилер «Едісон», стрічка «Повернення супермена», комедія «Фред Клаус», а так само фільми «Двадцять одне» і «Перерахунок».

Особисте життя

Про особисте життя Спейсі мало що відомо, причому з тієї причини, що актор не бажає про неї згадувати. Він може говорити публіці тільки про свою роботу. А все що крім вже його особиста справа.

Актор вважає, що навіть знаменитості повинні жити скромно, що називається, не прибирати руку з пульсу. Інакше можна назавжди відірватися від реальності і вбити в собі людину. Як заявляє сам Кевін, гонорари його ніколи не хвилювали, йому важливіше, щоб роль була дійсно гарною.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: