Ім’я: Кевін Сорбо

Дата народження: 24 вересня 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Мунд, Міннесота, США

Діяльність: актор, продюсер

Вага: 90 кг

Зріст: 193 см

Біографія Кевін Сорбо

Кевін Сорбо – це непересічний актор, який завжди залишиться унікальним у своєму роді. Втілений ним образ Геракла став класикою світового кіно і на багато років уперед визначив шляхи розвитку всього жанру. Але чи можна назвати нашого сьогоднішнього героя актором однієї ролі? Звичайно, немає. Адже у своїй творчості Кевін Сорбо завжди прагнув до захмарних вершин.

Ранні роки, дитинство і родина Кевін Сорбо

Кевін з’явився на світ 24 вересня 1958 року в невеликому містечку Мунд, розташованому в штаті Міннесота. Його мати працювала медсестрою, а батько був педагогом і спеціалізувався на математики та біології. Обоє батьків нашого сьогоднішнього героя мали скандинавські коріння, а тому з ранніх років Кевін Сорбо виховувався в лютеранських традиціях.

Як це ні дивно, але в дитячому віці майбутній актор навіть не думав про кар’єру в кінематографі. Набагато більше молодого хлопця займав спорт, а тому наш сьогоднішній герой завжди приділяв велику увагу своїй фізичній підготовці. Згодом саме яскраві зовнішні дані дозволили Кевін Сорбо вперше з’явитися на телевізійному екрані.

Кевін Сорбо і костюм Санти

Спочатку молодий спортсмен працював в якості моделі і знімався переважно для рекламних роликів. Однак згодом почав захоплюватися акторською майстерністю все більше і більше. В період навчання на архітектурному факультеті Університету міннесоти Кевін вперше з’явився на сцені, виконавши одну з ролей у постановці місцевого студентського театру. Повномасштабний акторський дебют виявився цілком вдалим, а тому з плином часу Кевін Сорбо став справжньою зіркою місцевої сцени.

Продовжуючи працювати в якості моделі і осягати ази архітектурного проектування, талановитий молодий хлопець став багато часу приділяти своєму акторської майстерності. Творча атмосфера, а також виступи на сцені доставляли Кевіну величезне задоволення, а тому вже в 1981-му році актор несподівано для всіх залишив престижний університет і переїхав в Даллас. У цьому місці наш сьогоднішній герой став виступати разом з професійною театральною трупою, проте довгий час нова професія не приносила йому істотних дивідендів.

Початок кар’єри Сорбо

Незважаючи на те, що основним способом заробітку для молодого хлопця залишалися зйомки в рекламі, залишати акторське ремесло Кевін навіть не збирався. Намагаючись зробити якісний прорив у своїй кар’єрі, в середині вісімдесятих років Сорбо переїхав в Лос-Анджелес і вже там вирішив почати все спочатку. У 1986-му році наш сьогоднішній герой вперше з’явився в телевізійному фільмі, зігравши крихітну роль рознощика піци в легендарному серіалі «Санта-Барбара». За першою роботою пішли інші. І вже дуже скоро у фільмографії актора-початківця набралося безліч епізодичних і другорядних ролей.

Світ ілюзій. Кевін Сорбо у Москві В цей період своєї кар’єри Кевін Сорбо дуже часто відвідував різні прослуховування і кастинги. Так, одного разу акторові ледь не дісталася роль Супермена в серіалі «Лоїс і Кларк: Нові пригоди Супермена». Також наш сьогоднішній герой міг з’явитися в образі Фокса Малдера в «Секретних матеріалах», однак ця роль в підсумку дісталася Девіду Духовни.

Зоряний шлях актора Кевіна Сорбо, фільмографія

Однак по-справжньому зоряна роль все-таки знайшла актора. У 1994-му році Кевін Сорбо вперше з’явився в образі головного героя у серіалі «Дивовижні мандри Геракла». І роль грецького напівбога принесла йому міжнародний успіх.

Після зйомок у названому проекті Кевін Сорбо став справжньою суперзіркою. По всьому світу з’явилися його фан-клуби. В газетах і журналах одне за іншим виходили інтерв’ю популярного актора. Таким чином, дуже скоро наш сьогоднішній герой вміло освоївся в образі нової знаменитості. І став з’являтися в кіно вже як сформованої зірки.

У 1997-му році Кевін Сорбо знявся в пригодницькому фільмі «Кулл – завойовник», а паралельно з цим виконав головні ролі в цілій серії телевізійних фільмів, пов’язаних з новими мандрами Геракла. Даний образ за багато років став рідним для Кевін Сорбо, однак у 2000-му році талановитий американський актор все-таки зважився вийти за межі традиційного жанру пригодницького кіно.

Новорічна вечеря за участю актора Кевіна Сорбо В 2000-му році Кевін Сорбо зіграв головну роль у науково-фантастичному серіалі «Андромеда». Даний проект став новою яскравою сторінкою у фільмографії актора, а також прекрасним доказом того, що йому підвладні найрізноманітніші ролі.

Згодом чудово проявити себе в незнайомому кінематографічному жанрі Кевін Сорбо також допомогла драматична стрічка «Рятуючи Адама». Дана стрічка відкрила нові грані таланту нашого сьогоднішнього героя, представивши його як сильного характерного актора.

Однак, незважаючи на той факт, що картина «Рятуючи Адама» отримала високі відгуки критиків і зібрала багатий урожай самих різноманітних нагород, згодом Кевін

Сорбо повернувся до старих екранним образам і почав часто грати у бойовиках. Він знімався дуже багато, але, незважаючи на вражаючу продуктивність, з плином часу слава актора повільно сходила нанівець. Як правило, яскравий герой минулого з’являвся в кіно виключно в малобюджетних бойовиках, а тому з плином часу скотився до другосортних картин. «Знайомство зі спартанцями», «Пуллбой», «Широко крокуючи» (2 і 3), а також багато інші картини за участю актора один за одним потрапляли під потужний каток американських критиків, однак, незважаючи на це, все одно залишалися досить успішними в комерційному плані.

Кевін Сорбо з дружиною

Трохи виправити становище допомогли тільки яскраві ролі в сімейному серіалі «Ангел по сусідству», а також у драмі «Серфер душі», в якій Сорбо з’явився разом з Хелен Хант і Анни-Софії Робб. Дані стрічки стали прекрасним підтвердженням того, що, часом, наш сьогоднішній герой може видавати дійсно яскраві роботи.

Кевін Сорбо в даний час

В останні роки Кевін Сорбо, як і раніше, часто знімається в кіно, а також працює в якості артиста озвучування та кінопродюсера. Залишаючись вірним собі, в 2014-му році талановитий актор збирається представити глядачам відразу декілька нових фільмів. Серед таких є фентезійний бойовик «Мифика», в якому знімалися Адам Джонсон, Джейк Стормоен та інші, а також драма «Сповідь блудного сина», лірична стрічка «Питання часу», а також деякі інші роботи. Наскільки вдалими виявляться цим фільми – дізнаємося вже скоро!

Особисте життя Кевін Сорбо

На початку 1998-го року Кевін Сорбо одружився з актрисою Сем Дженкінс, яка символічно зіграла дружину Геракла у відомому телесеріалі. Сьогодні артисти є щасливим батьками трьох дітей – двох синів і дочки. Через багато років після реєстрації шлюбу закохані все ще разом.

У звичайному житті Кевін любить спорт, а також активно займається благодійністю. Зокрема він є керівником програми «Світ, придатний для дітей», де підлітків навчають навичкам соціалізації, а також вчать бути наставниками для більш молодшого покоління.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: