Ім’я: Кевін Джеймс

Дата народження: 26 квітня 1965 р. (51 рік)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Минеола, Нью-Йорк, США

Діяльність: актор

Вага: 116 кг

Зріст: 185 см

Біографія Кевіна Джеймса

Дитинство і родина Кевіна Джеймса

Кевін народився в містечку Минеола. Крім нього, в сім’ї було ще двоє дітей – брат Гарі і сестра Леслі. Його батько володів страховим агентством, а мама займалася будинком і дітьми. Відомо, що родичі Кевіна – вихідці з Німеччини.

Незабаром родина переїхала в місто Стоуні Брук. Там Кевін дорослішав, ходив у школу. Він захоплювався спортом, і у нього непогано виходило. Хлопчик грав у футбол і займався реслингом.

Колишній школяр вирішив поступати в університет. Він вибрав Державний університет, де збирався отримати спеціальність спортивного менеджера. Будучи студентом, молодий чоловік продовжував грати у футбол, тільки тепер в команді університету. Кевін втратив інтерес до обраної професії та навчання в цілому і вирішив не закінчувати Університет. З 1986-го року він підробляв і на фарбування дахів, і на продажу спортивних квитків, був навіть особистим тренером.

Акторові Кевіну Джеймсу чудово вдаються комедійні ролі

Якось випадково молодий чоловік потрапив на прослуховування на одну з ролей у постановку невеликого театру в Шорхам-Уодинге. Кевін здивувався тому, наскільки легко він отримав цю роль. Після першого досвіду виступу на сцені він закохався в театр і прийняв рішення стати актором.

Початок кар’єри актора Кевіна Джеймса

Разом з братом Кевін організував команду коміків-імпровізаторів. У цій команді брати виступали в Лонг-Айленді. Саме тоді майбутній актор вирішив в якості прізвища використовувати псевдонім Джеймс.

Незабаром його зацікавив стенд-ап шоу. Він вирішив спробувати себе в цьому жанрі, і в 1989-му році почав виступати на сцені. Після першого вдалого виступу в Comedy Club», він вирішив продовжити, однак подальші його виступи вийшли не такими вдалими. Це не збило його з наміченого шляху. Початківець комік продовжив виступи, одночасно розробляючи свій власний комедійний номер для подання в клубах Лонг-Айленда. Приблизно в той період часу Кевін познайомився, а згодом і потоваришував з іншим початківцям коміком Реєм Романо. Вони підтримували один одного на початку кар’єри. У кожного з них періодично були і успіхи, і невдачі.

ОДНОКЛАСНИКИ 2 — ТРЕЙЛЕР | Адам Сендлер, Кевін Джеймс, Кріс Рок Коли накопиченого матеріалу для свого номера у артиста виявилося вже досить, він взяв участь в проекті «Зірковий пошук», який транслювався на телеканалі NBC.

Прорив в акторській кар’єрі Джеймса, кращі фільми

У 1996-му Кевін успішно виступив на фестивалі в Монреалі «Всі за посмішку». Завдяки цьому виступу він звернув на себе увагу каналу NBC і отримав запрошення.

Коміка прослухав продюсер Майкл Уитхорн, після чого його кар’єра пішла в гору. Через час він відчув, що контракт, який був підписаний з каналом, сильно його сковував. У порівнянні зі своїм другом Романо, Кевін явно відставав у розвитку кар’єри. Той вже брав участь у престижному серіалі, а пізніше створив свій популярний серіал, який називався «Усі люблять Реймонда».

Кевін Джеймс грає в теніс Джеймс взяв участь у першому сезоні комедійного серіалу свого друга, зігравши там Кевіна. Другий раз він з’явився в шоу, після того, як разом з Романо написав свій власний сценарій виступу. Ліс Мунвс, який на той момент був головою каналу CBS прийняв рішення придивитися до талановитому коміку уважніше. З тих пір почалося їх плідне співробітництво.

Логічним було продовження виступів Кевіна на проекті «Король Квінса», де він грав головну роль – роль кур’єра. Будні цього героя на ім’я Буг були вельми анекдотичні. Цей серіал транслювався майже дев’ять років (до 2007-го року). Після того, як глядачі побачили восьмий сезон цього телесеріалі, Джеймса номінували на премію «Еммі», як кращого комедійного актора.

Кевін Джеймс у повнометражному кіно

Дебют у повнометражному кіно відбувся в 2005-му році. Це був кінофільм «Правила знімання: метод Хітча». У цій

комедії актор працював разом з Євою Мендес і Уіллом Смітом. У фільмі «Смажені» в 2006-му актор з’явився разом зі своїм другом Реєм Романо. Незабаром він почав працювати над озвучуванням анімаційних стрічок «Будинок-монстр», а так само «Роги і копита».

Фільми з Кевіном Джеймсом популярні в усьому світі

У 2007-му Девід разом з Адамом Сендлером знявся в «Чак і Ларрі: Пожежне весілля». Дивно, що майже всі комедії, в яких Кевін брав участь, були визнані критиками гіршими комедіями десятиліття, однак їх касовий успіх був неймовірний. Далі послідували зйомки у фільмах «Однокласники», «Дилема» і «Шоко-коп». У 2011-му році Джеймс став продюсером і сценаристом кінокартини «Мій хлопець із зоопарку», де сам знявся в головній ролі. Останні фільми, де актор знімався – це «Однокласники 2» і «Товстун на рингу».

Особисте життя Кевіна Джеймса

Джеймс познайомився зі своєю майбутньою дружиною майже відразу після переїзду до Каліфорнії. Актор купив собі будинок і запросив дизайнера, щоб той допоміг йому його облаштувати. З цією жінкою він швидко знайшов спільну мову, вона й порадила Кевіну познайомитися з прекрасною дівчиною на побаченні всліпу. Він ризикнув і так зустрів свою майбутню дружину.

Весілля відбулося в 2004-му році. Її звуть Стеффиана Де Ла Круз. Виявилося, що вона ще і його колега. У 2005-му на світ з’явилася їхня перша донька, а через два роки — друга. Навесні 2011-го року у пари народився син.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: