Ім’я: Кейко Чи

Дата народження: 5 жовтня 1993 р. (23 роки)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Москва

Діяльність: танцівниця, фотомодель

Вага: 48 кг

Зріст: 170 см

Біографія Кейко Чи

Кейко – молода танцівниця і фотомодель, зірка проектів «Танцюй» (2015), «Танці» (2016). Виступає у стилі брейк-данс, хіп-хоп, джаз-модерн, контемпорарі.

Світлана «Кейко»

Дитинство

Справжнє ім’я Кейко – Світлана. За національністю талановита танцівниця кореянка, але більшу частину життя вона провела в Москві. Завдяки уважним батькам, вчасно распознавшим задатки дочки, вже 3 роки вона займалася в балетній школі. Пізніше дівчинка огранила навички в хореографічному училищі ім. Лавровського.

У дитинстві Кейко Чи займалася балетом

В училищі її викладачами були такі відомі особистості, як народна артистка Радянського Союзу Ніна Сорокіна і колишній учасник хореографічного ансамблю народного танцю імені Моїсеєва Олександр Стрільців. На жаль, про балет дівчині довелося забути після травми спини на третьому курсі. Але на кар’єрі професійної танцівниці хрест ставити не довелося – Кейко знайшла себе в сучасному танці, особливо сподобався їй контемп, нетривіальний танцювальний стиль, змішуючий різноманітні хореографічні елементи і розкриває душу танцюриста, дає повну волю фантазії.

Улюблений танцювальний стиль Кейко – контемпорарі

Залишивши навчання в училищі, вона вступила до Вищої школи культурної політики та управління в гуманітарній сфері при МДУ. У 2015 році вона стала переможцем університетського конкурсу краси «Міс-МГУ». В якості призу їй вручили квиток у вагон СВ на поїзд будь-якого напрямку. У тому ж році дівчина переїхала в Санкт-Петербург, де поступила в театр-шоу «Ленінград Центр».

Кейко – актриса «Ленінград Центру»

Танцювальна кар’єра

Деякий час Кейко виступала за танцювальну команду «Take That Team», придерживавшейся стилів break-dance, electro-house, dance, baltimore, house. Знялася в атмосферному кліпі групи «4пыль» на пісню «Тонути». Також засвітилася в документальному фільмі про подорож до Швейцарії.

Кейко в кліпі 4пыль – Тонути (2015) В 2014 році Кейко Чи приймала участь у церемонії, яку подивилася половина населення земної кулі, – відкритті XXII зимових олімпійських ігор в Сочі на стадіоні «Фішт».

Кейко Чи справила фурор на шоу «Танцюй»

Знову на телевізійні екрани дівчина потрапила в 2015 році, взявши участь у шоу Першого каналу «Танцюй». Її ефектна азіатська зовнішність і гнучка пластику дозволили Кейко зайняти почесне п’яте місце. Найбільше глядачам запам’яталися її танці в парі з Борисом Шипулін. В одному з них загримована під зебру Кейко Чи танцювала з розфарбованим у кольори гепарда партнером в стилі «афро-джаз». Інші виступи пари: «Я – дерево», «Гейша», «Анна Кареніна», також виділялися на тлі більшості номерів.

Кейко і Борис Шипулін – «Гепард і зебра» В 2016 році Кейко Чи потрапила в 3 сезон рейтингового шоу «Танці». Для танцівниці зробили виняток і взяли її на проект, хоча він розпочався двома місяцями раніше.

Яскрава і впевнена в собі Кейко Чи підкорила серця глядачів «Танців»

Багато в чому їй допомогли заняття під керівництвом тренера Фелікса Михайлова, лауреата російської національної телевізійної премії. Талант дівчини видно всім, тим не менше, сама вона часто сумнівається в собі, що можна віднести до природної скромності.

За національністю Кейко Чи кореянка

Вона з перших хвилин підкорила серця членів журі Сергія Свєтлакова і Єгора Дружиніна (керівник команди) і у фінальному відборі змогла пройти в двадцятку лідерів. У своєму номері Кейко Чи продемонструвала видатні акторські здібності, а також філігранну пластику в стилі танців Стародавнього Єгипту під музику популярних фолк-виконавців ONUKA – «Around Me». За сюжетом дівчина повинна була отруїти отрутою свою суперницю, танцівницю Ірину Кононову. Хореографами в даному номері виступили Гарік Рудник і Лариса Полуніна.

У Кейко з «Танців» відмінне почуття стилю

За результатами глядацького голосування Кейко лідирувала з відривом. Тим не менш, хореограф Мігель залишився незадоволений виступом конкурсантки, зокрема, перейшов на особистості і звинуватив її в марнослів’я і лукавство. Можливо, це пов’язано з тим, що він спочатку хотів бачити його у своїй команді.

Цей конфлікт прокоментував наставник дівчата, Єгор Дружинін: «Ми з Кейко переглянули її танцювальний номер, ще раз уважно прослухали коментар Мігеля, і не знайшли для нього підстав. Якщо він розбирається в танцях, то повинен розуміти, що виступ було виконано на високому рівні. Можливо, йому просто прикро, що Кейко виступає не в складі його команди. Крім того, дивно слухати від людини, яка легко змінює свої думки протягом усіх трьох сезонів проекту, про якусь нещирість моєї підопічної. Я цього так не залишу і ображати Кейко просто не дозволю».

Крім Мігеля, Дружиніна і Свєтлакова в журі також перебували Христина Кретова, Ольга Бузова, Тетяна Денисова. Зокрема, Ольга Бузова зазначила, що Кейко «шалено красива».

Особисте життя Кейко Чи

За непідтвердженими даними, у дівчини зав’язався роман зі своїм партнером по танцях – Борисом Шипулін. Вони разом брали участь у проекті «Танцюй», де виконали такі номери, як: «Гепард і Зебра» в стилі афро-джаз, а також «Мемуари гейші». Також відкрито захоплюється рівнем таланту хореографа Василя Козаря. У повсякденному житті боїться чорних кішок.

«Якщо хлопцям з шоу я подобаюся, нехай домагаються»

Кейко зараз

Дівчина продовжує виступати в телевізійному шоу «Танці» на ТНТ, поєднуючи участь у ньому з трудовою діяльністю в театрі-шоу «Ленінград Центр», де зайнята в постановках «Иллюзио» і «Фаворити Місяця». Кількість передплатників инстаграма Кейко вже пішло на десятки і навіть сотні тисяч. Кейко займається викладацькою діяльністю, дає приватні уроки танців, періодично знімається у відомих фотографів.

Кадр з шоу «Танці»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: