Ім’я: Катя Лель

Дата народження: 20 вересня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Нальчик, Кабардино-Балкарська АРСР

Діяльність: співачка

Вага: 51 кг

Зріст: 164 см

Біографія Каті Лель

Дитинство Каті Лель

Дівчинка народилася в сонячному Нальчику і полюбила музику з раннього дитинства. В будинку практично постійно звучала музика, і Катя зростала, звикаючи і слухати, і співати. Коли ж тато Каті та її сестрі Ірині купив піаніно, для дівчинки не залишилося сумнівів у тому, що вона хоче, і буде вчитися музиці. У семирічному віці її відвели в музичну школу, де вона займалася на двох відділеннях паралельно. Обидва нею були закінчені з відзнакою. Катя розуміла, що професійний вокал – її покликання, вона відчувала, що їй не тільки подобається співати, але у неї це виходить. Розуміння покликання прийшло доволі рано, тому дівчинка багато часу та сил віддавала занять музикою і вокалом.

Перші пісні Каті Лель

Після музичної школи Катерина поступила в музичне училище, а потім стала студенткою інституту мистецтв. Вона вже в тому віці розуміла, що залишившись у рідному місті, може розраховувати тільки на спокійне життя без особливих перспектив, їй хотілося вдосконалюватися у вокалі і досягти чогось більшого. Катя відчувала, що вона може, але для цього треба їхати в столицю. Так вона і зробила. У Москві дівчина поступила в Гнесинку. Вчителями Каті були Юрій Баздирєв, Лев Лещенко та Йосип Кобзон. Це був 1994-ий рік.

Співачка Катя Лель радує своїх шанувальників не лише піснями, але і стрижками

Розуміючи, що лише від старанності залежить її майбутнє, Лель намагалася вчитися з усіх сил. Одночасно вона брала участь у виконавською діяльністю. Перша перемога молодої співачки відбулася в тому ж таки 1994-го. На всесоюзному конкурсі молодих виконавців вона стала лауреатом. Назва цього конкурсу – «Музичний старт-94».

Вперше вона виступала на такому високому рівні, при цьому отримала визнання. Безумовно, це було дуже приємно молодої виконавиці, вона знайшла віру в свої сили, відчула, що в Москві у неї все може вийти. У 1998-му Вища Академія була нею закінчено з відзнакою. На руках у Каті був диплом професійної вокалістки.

Катя Лель на російській естраді

Прізвище Каті – Чупринина. Вона вирішила, що їй потрібен псевдонім, який відповідав би її внутрішнього «я», був би звучним, коротким і позитивним. Так вона стала Катею Лель, причому прізвище співачка змінила навіть в паспорті.

Катя Лель — Я За тобою Сумую На початку шляху Каті дуже допоміг Лев Лещенко. На одному з конкурсів вона, особливо ні на що не сподіваючись, підійшла до нього і поцікавилася, чи справді в нього є центр молодих талантів, і віддала касету зі своїми піснями. Яке ж було здивування Катерини, коли Лещенко передзвонив. Минуло кілька днів, і вона вже поїхала на гастролі, виступала в Пітері, в Карелії та інших місцях.

Співпраця з Олександром Волковим

Кілька років Катя працювала з Лещенко, була у нього в бек-вокалі, багато гастролювала. Він же познайомив її з Олександром Волковим. Цей продюсер взявся за «розкрутку» Лель. Вони співпрацювали кілька років, однак усе закінчилося скандалом, за яким послідував судовий процес.

Співачка Катя Лель з продюсером Олександром Волковим

Продюсер і співачка взаємно звинувачували один одного. Згідно з рішенням суду, Катерина повинна була узгоджувати з Волковим власну концертну діяльність. Тим не менш, Лель вдячна Волкову за співпрацю і за те, що він зустрівся в її житті, за те, що продюсер зробив для її творчості. Без нього не було б альбому «Єлисейські поля» і «Сама», Катя виконала пісні «Я за тобою сумую», «Вогні», «Горошини» і ін

Робота Каті Лель з Максом Фадєєвим

Наступною важливою фігурою у творчій діяльності співачки став Максим Фадєєв. З його допомогою Катя змінила стиль одягу і репертуар, вийшов її альбом «Джага-джага». Це був 2004-ий рік. На самому початку співпраці співачці довелося терміново схуднути на чотири кілограми. Записуючи кліп «Мармеладний», дівчина ледь не падала на сцені в непритомність.

В ГЦКЗ «Росія» у співачки в 2004-му вийшла сольна програма, тоді ж Катя стала лауреатом декількох премій. Саме з Фадєєвим вона досягла вершин популярності, хоча скандал з Волковим негативно вплинув на її популярність.

У 2006-оі Катерина випустила новий диск, який отримав назву «Кручу-Верчу». Співачка сама виступила продюсером альбому. Шість пісень, що увійшли до нього, це власні пісні Лель. Вона є і автором текстів, і композитором. В цей час її популярність була на спаді. Сьомий альбом співачки вийшов у 2008-му. Він називається «Я твоя».

Катя Лель сьогодні

Починаючи з 2011-го, співачка знову співпрацює з Максимом Фадєєвим. У тому ж році вийшов кліп на пісню «Твоя».

Катя Лель feat Bosson Тобою живу Шведський співак Босом і Катя спільно записали сингл «Тобою живу». Відеокліп до нього був знятий Євгеном Курицыным і з’явився на суд глядачів в січні 2014-го

року. Восьмий студійний альбом був записаний у 2013-му році. Його назва – «Сонце любові», в ньому тринадцять треків, записаних співачкою починаючи з 2008-го року.

Особисте життя Каті Лель

У Катерини були стосунки з продюсером Олександром Волковим. Коли вони познайомилися, Каті було двадцять два роки, Волкову – сорок шість. У нього була своя сім’я. Волков помер 2008 від раку.

Восени 2008-го співачка вийшла заміж за Ігоря Кузнецова. Він – бізнесмен. У 2009-му у них народилася дочка. Її назвали Емілія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: