Ім’я: Катя Коль

Дата народження: 26 листопада 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: хелс-коуч, спортсменка фітнес-бікіні

Вага: 62 кг

Зріст: 172 см

Біографія Катерини Колірній

Катерина Коль – перший в Росії сертифікований хелс-коуч (health-coach) , піонер галузі хелс-коучингу в нашій країні, сертифікований бізнес-тренер, фахівець в області фітнес-нутриціології, здорового харчування та здорового способу життя, мотиваційний спікер, а також виступає спортсменка у категорії фітнес-бікіні (NPC — Америка, OPA — Канада). Очолює Асоціацію хелс-коучів Росії.

Катя Коль – провідний хелс-коуч Росії

Дитинство і молодість Катерини Колірній

Катерина Коль народилася в Москві 26 листопада 1973 року. Її батько, Борис Кольорів, був власником ювелірного бізнесу, офіс якого розташовувався в центрі Москви, на Старому Арбаті. Все дитинство Катерини пройшло саме в цьому історичному місці столиці. Мама дівчинки, Олена Коль, – інженер-економіст, проте більшу частину свого життя присвятила вихованню дітей: Катерини і її молодшого брата Олексія Коль.

Катерина навчалася в московській школі № 83 на Червоній Пресні. Вже в шкільні роки дівчинка активно займалася волейболом і плаванням. Катерина завжди виділялася лідерськими якостями, активно включалася в суспільну життя школи, любила їздити в піонерський табір, спілкуватися з однолітками (іноді навіть була надто різка з однокласниками в силу свого характеру) і завжди бути першою.

1991 року Катя переїхала до Канади разом з сім’єю, поступила в університет Йорка (York University), через кілька років отримала диплом бакалавра за спеціалізацією «психологія». У студентські роки дівчина знімалася в якості масовки в кіно – так вона заробила свої перші гроші.

Повернувшись до Москви, Катерина вступила на факультет журналістики МДУ, обравши спеціальність «піар і реклама». Згодом, бажаючи допомагати людям, Катя вирішила отримати диплом юриста і закінчила юрфак МГУ за фахом «підприємницьке право». Після випуску дівчина почала працювати помічником, а потім стажистом адвоката, для того щоб надалі стати адвокатом. Дуже скоро вона вирішила піти далі і отримати ступінь магістра в міжнародному праві і для цього пройшла навчання у школі адвокатської Майамі (University of Miami Law School).

Шлях Катерини Колірної: від психолога до хелс-коуча

Отримані знання і досвід Катя застосовувала в житті, під час роботи у галузі будівництва – була менеджером проектів. Крім того, у Канаді та Штатах вона тримала реабілітаційну клініку для постраждали у автокатастрофах – адже дівчину завжди відрізняло невблаганне бажання допомагати людям.

Здавалося, що психологічна освіта було саме тим інструментом, який міг би задовольнити її похвальне прагнення. Але, отримавши в процесі навчання ґрунтовні знання у сфері психології і вивчивши безліч різних теорій, Катя зрозуміла, що не бачить в роботі психолога конкретної допомоги людині.

Катерина Коль – виступаюча спортсменка фітнес-бікіні

Саме тому дівчина вирішила стати професійним адвокатом, вирішувати проблеми людей. Вона дуже довго йшла до своєї мети, в результаті реалізувала себе як вселяє повагу професіонал, але не переставала відчувати, що професія юриста виключає добре і позитивне спілкування з людьми, а передбачає більше цифр, сухих фактів, невпинної боротьби, – не дарма в народі адвокатів часто називають «акулами»! Катерина довго не могла з цим змиритися і прийняти той факт, що їй треба бути жорсткою по відношенню до людей – справжньою «акулою». Їй хотілося бути «золотою рибкою» і виконувати бажання, допомагаючи людям знаходити свій шлях і радіти життю.

У 40 років у Катерини з’явилося бажання спробувати себе в спорті, і вона приступила до активних занять: спочатку з тренерами, потім, усвідомивши, що у неї не вистачає особистих знань, взялася за проходження курсів, зокрема, Катерина Коль отримала сертифікат тренера та спеціаліста-нутрициолога.

Мотиваційний фото з Instagram Каті Колірній

У цей час Катя «натрапила» на область, з якоїсь причини ігноровану в Росії, яка об’єднувала різні аспекти життя, які допомагають людині максимізувати свій потенціал: трансформувати свої звички і отримати здорове, гарне тіло, поліпшити тонус і самопочуття, прискорити особистісне зростання і підвищити самооцінку, – хелс-коучинг («health-coaching», дослівно – «тренер здоров’я»). Хелс-коучинг базується на биоиндивидуальности; у цій області не може бути одного чіткого підходу до всіх; до кожного клієнта хелс-коуч створює свій комплексний метод поліпшення всіх аспектів життя, який незмінно об’єднує і фізичні, і психологічні техніки, а також харчування.

Катя Коль в 32 і 42 роки (фото з особистого Instagram katia_tsvetova_)

Катерина і сама пройшла через трансформацію метод хелс-коучингу. Вона позбавилася від шкідливих звичок і обзавелася новими, корисними для душі і тіла, а також поставила собі дуже високу і, як здавалося раніше, недосяжну мету – виступити в змаганнях з фітнес-бікіні. Після наполегливої роботи над собою цій їй вдалося, більше того, дебют був вельми успішним.

Побачивши, що у цій малораспространенной в Росії області є величезний потенціал, Катя отримала освіту в двох найвідоміших школах хелс-коучінгу, навчання в яких передбачало вивчення психології, нутриціології, медичних аспектів, включаючи останні дослідження провідних американських вчених і лікарів у сфері харчування і здоров’я.

Катерина воліє представлятися Катею і спілкуватися на «ти». Вона вважає, що дружнє спілкування з підопічними, позбавлене нав’язаних рамок, допомагає їм встановити довірчий контакт з коучем, позбутися від внутрішніх комплексів і швидше досягти поставлених цілей.

Катя Коль вірить у кожного з своїх підопічних

Особисте життя Катерини Колірній

Чоловік Катерини Колірної – Маслов Віктор Володимирович, перший російський пілот Формули-3000, який виступає за «Лукойл Рейсінг» і за англійську команду «Арден» на престижних європейських чемпіонатах.

На фото: Катерина Коль з чоловіком

16 квітня 2004 року у пари народилася дочка Олександра. Подорослішавши, як професійної сфери вона обрала бальні танці. Сьогодні вона з успіхом реалізує себе в цьому виді творчості, отримуючи переможні місця на різних турнірах. Її мрія – стати чемпіонкою світу з бальних танців. Надихнула її на цю мрію близька подруга Катерини – Жанна Фріске, яка часто брала дитину на репетиції, концерти, зйомки кліпів.

Жанна Фріске була вірним другом Каті Кольорової та її сім'ї

Також Олександра володіє видатними вокальними даними, які були відзначені призом глядацьких симпатій на проекті Ірини Дубцової «MOLOKO».

Катерина Коль сьогодні

Катерина Коль є провідним хелс-коучем в Росії і країнах СНД. Катя практикує як індивідуальний коучинг, так і групової, працює із зірками російського спорту, шоу-бізнесу та іншими бажаючими пройти трансформацію і знайти гармонію з самим собою.

Хелс-коуч Катя Коль

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: