Ім’я: Катя Гордон

Дата народження: 19 жовтня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: Москва

Діяльність: співачка і телерадиоведущая

Вага: 53 кг

Зріст: 171 см

Біографія Каті Гордон

При народженні у журналістки було прізвище Прокоф’єва, після чого вона взяла прізвище свого вітчима Подлипчук.

Дитинство

Катя зростала примхливим і волелюбним дитиною. Як тільки вона освоїла грамоту, то тут же стала писати, називаючи свої творіння оповіданнями та віршами. Це творчість навіть залишилося в пам’яті учнів гуманітарної гімназії номер 1507, де майбутня журналістка виступала в якості режисера на лялькових спектаклях.

Катя вчилася в гімназії, а паралельно закінчувала економічну школу старшокласників при Міжнародному університеті. Дівчина навіть отримала грант на економічний факультет, як краща учениця курсу. Але, вступила на факультет «Соціальної психології» МПГУ імені Леніна. Внз майбутній журналіст закінчила у 2002 році з червоним дипломом, захистивши диплом на тему «Телевізійна норма як фактор некритичного відношення до телевізійної інформації» під керівництвом професора Н. Веракса.

Катя Гордон знаходила час і на музичну школу. Там вона вчилася, правда без особливих успіхів, по класу фортепіано.

Після МДПУ дівчина пішла вчитися на Вищі Курси Сценаристів і Режисерів. Мистецтво вона осягала в майстерні Петра Тодоровського. До речі, на курсі Катя була однією з яскравих учениць. І це було не тільки її думку.

Поза моралі і етики

В якості дипломної роботи Катерина представив фільм-короткометражку «Море хвилюється раз». Але картину не допустили до показу на фестивалі імені ВКСиР. Художня рада аргументував це «морально-етичними міркуваннями» і знайшов у роботі «глузливий підтекст».

Співачка і телерадиоведущая

Тим не менш, у 2005 році дипломна стрічка отримала гран-прі міжнародного кінофестивалю «Нове кіно.21 століття».

Вражаючий досвід

Послужний список Каті Гордон вражає. Вона встигла попрацювати актрисою і кореспондентом програми «Похмурий ранок» на телеканалі М1, а так само ведучою програми «Времечко» на ТВЦ. Вона ж автор документального фільму під назвою «Професія: психоаналітик».

На радіо «Срібний дощ» Катя вела рубрику «Діагноз». До студії запрошували відомих людей, ведуча подготавливала їм психологічні тести і ставила діагноз. В ефірі радіо «Культура» Гордон вела авторську програму «Майстер-клас», а на «Ехо Москви» дівчина стала співведучою жіночої програми «Добра полювання».

Крім цього, Катя є продюсером телеканалу О2 тб. У її віданні бренд, рекламні кампанії, межэфирка, а так само різні проекти. Вона вигадала слогани: «Ми просто робимо телебачення!» і «Перемога людини над телебаченням!».

І це ще не все. Гордон на тому ж каналі стала провідною соціально-політичної програми під назвою «Розмова без правил». На радіо «Маяк» журналіст стала автором передач і ведучою «Новітньої історії», «Розмови по справі», «FM – терапії» і «VIP — допиту», далі дівчина допомагала розробляти медіа-кита і придумала слогани «Думати не нудно!», «Про важливому на рівних!» і «Радіо як засіб спілкування».

В ефірі Першого каналу дівчина постала як учасниця проекту «Міські піжони». Вона ж ведуча на телеканалі «Зірка» проекту «Інша сторони легенди», а так же головний голос на вечірніх шоу «Гордоша» і «Антидот» в «Російській службі новин». Пізніше Гордон стала працювати над проектом killinternet.com і стала автором і керівником Liberty Laboratory.

З колишнім чоловіком Олександром Гордоном

Попрацювала Катерина Гордон і на радіо «Говорить Москва». А в 2009 році вона стала продюсером і ведучою ранкового радіошоу «Зухвале ранок» в ефірі «Мегаполіс fm». На Russia.ru разом з Іллею Переседовым Катя зробила політичний проект «Анатомія демократія».

Література

У своїй ще досить молодому віці, Катя Гордон стала автором ряду книг. Так, вона написала «Стану» і «Кінчені». До речі, остання стала однією з найбільш скачуваних в мережі Інтернет. Далі дівчина стала автором п’єси під цікавою назвою «А щаслива дружина президента?» і автором сценарію «Час теперішній». З-під її пера так само вийшли повісті «Мистецтво розставань», «В гості до зеленому другу» та «Хомо Либералис». «Життя для чайників» — ці популярні інтернет-інструкції теж справа рук журналістки. Катя так само написала роман-утопію «Вбити інтернет!!!», а в 2008 році організувала однойменний проект з метою зібрати всіх інтернет-залежних людей.

Скандальна популярність

Скандальну популярність Катя Гордон отримала в липні 2008 року після того, як вступила у перепалку з Ксенією Собчак у прямому ефірі радіо «Маяк». За скандалом було звільнення.

Громадська діяльність

У серпні 2010 року Катя взяла участь у мітингу на захист Химкинського лісу.

Конфлікт з Катею Гордон В тому ж році журналіста прийшла на мітинг на Тріумфальну площу в Москві за свободу зібрань. І тоді ж випустила композицію «Математика», яку присвятила «Стратегії 31». До речі, кліп на пісню, де були показані фрагменти розгонів з мітингом, став досить популярним в інтернеті. У пресі пісні дали назви «гімн «Незгодних» і «голос Тріумфальної». Пізніше Катерина знову брала участь у протестних ліберальних акціях.

У 2006 році Гордон організувала рух «Непотрібна порода», яке пропагує моду на безпородних собак. BlondRock

У 2009 році Катя Гордон створила музичну групу «BlondRock», яка співає пісні в стилі поп-року. Через рік колектив подав заявку на участь у популярному міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». Катя і співтовариші заспівали пісню в стилі реггі під назвою «War is bad». «BlondRock» пройшла у півфінал національного відбору.

Восени 2010 року колектив випустив свій дебютний альбом «Любов і свобода». Музику і слова для пісень написала сама Катя. До платівки увійшло 15 композицій. Саунд-продюсером став Андрій Самсонов, яких відомий своєю співпрацею з «Акваріумом», Земфірою, Марк Алмонд, Вячеславов Бутусовим та Ніком Кейвом.

Цікаві факти

Створила благодійну колекцію так званих «Безпородних шапочок».

Творець першого в Росії профспілки блогерів «new_mind_media».

Входить в список з 50-ти найкрасивіших людей російської столиці за версією видання «TimeOut».

Катя Гордон — Мить Тримає дворнягу по кличці Кіф.

Непогано танцює сучасні танці.

Має диплом перекладача з англійської мови.

Три рази стрибнула з парашутом і здійснила подорож до Антарктиди.

Катя народилася після того, як її мамі поставили діагноз «безпліддя».

Особисте життя

У 2000 році Катя вийшла заміж за свого викладача Олександра Гордона. Через 6 років після весілля подружжя розлучилося. Журналістці від чоловіка залишилася тільки знамените прізвище. З розлучення Олександр і Катя роздувати скандал не стали, просто дали одне офіційне інтерв’ю.

Багато хто впевнені, що Катя вийшла заміж за Олександра тільки через кар’єри. Насправді ж дівчина почала пробивати собі шлях наверх вже після розлучення.

З колишнім чоловіком Олександром Гордоном

Вдруге Катя стала дружиною адвоката Сергія Жоріна. Це сталося якраз під час судових тяжб між нею та продюсером групи «Ранетки» Мельниченко. Журналістка закохалася в юриста Сергія і зіграла з ним весілля влітку 2011 року, через три тижні після знайомства.

А вже через місяць Катя потрапила в лікарню зі струсом мозку та забоями. Новоспечений чоловік побив молоду. Після довгих взаємних звинувачень адвокат записав на камеру щиросердне зізнання. Гордон дружина пробачила, але стосунки у них так і не склалися. Незабаром подружжя розлучилося.

Восени 2012 року Катя народила сина Данила. У цей час їй приписували роман зі співаком Митею Фоміним і навіть швидке весілля. Але в інтерв’ю журналістка спростувала ці плітки.

Зате в 2014 році Катя Гордон знову вийшла заміж за юриста Сергія Жоріна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: