Ім’я: Катерина Юдіна

Дата народження: 30 грудня 1977 р. (39 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса кіно, телебачення і театру

Вага: 54 кг

Зріст: 168 см

Біографія Катерини Юдіної

Катерина Юдіна – це чудова актриса, життя якої нерозривним чином пов’язана з акторським мистецтвом. Свою першу роль в кіно ця талановита дівчина зіграла вже дев’ятирічному віці. І з тих пір вся її життя перетворилося в одне довгий служіння російському кінематографу. В даний час її фільмографія включає в себе безліч прекрасних кінофільмів і телевізійних серіалів. А тому про життя і долю нашої сьогоднішньої героїні, напевно, буде що розповісти.

Дитинство і родина Катерини Юдіної

Катерина Юдіна з’явилася на світ 30 грудня 1977 року в місті Москва. Її сім’я була звичайнісінькою. А вона сама довгий час нічим не вирізнялася серед багатьох інших дівчат свого віку. Вона непогано вчилася в школі, слухалася батьків і мріяла одного разу стати справжньою зіркою російського кіно. Вельми примітно, що батьки майбутньої знаменитості завжди підтримували подібні устремління своєї дочки, а тому часто водили її на найрізноманітніші кастинги і кінопроби.

Актриса Катерина Юдіна перші свої ролі зіграла в театрі

І ось одного разу подібний підхід приніс свій результат. У 1986-му році маленька Катя сподобалася відомому режисерові Петру Тодоровскому, і той запросив її в свій новий фільм «Військово-польовий роман». Більш того, після початку зйомок типаж і акторська гра нашої сьогоднішньої героїні настільки вразили визнаного метра, що він спеціально для Каті додав кілька нових сцен вже написаний і узгоджений сценарій.

Після першої успішної акторської роботи життя майбутньої зірки пішла по накатаній. Закінчивши середню школу, дівчина вступила в театральний ВУЗ. Тут вона вдосконалювала свою акторську майстерність, а також планомірно вибудовувала свою кар’єру. Ще під час навчання в Театральному училищі ім. М. Щепкіна дівчина зіграла кілька цікавих театральних ролей, однак справжня слава прийшла до молодої зірки, звичайно, трохи пізніше.

Творчий шлях актриси Катерини Юдіної: ролі в театр

Після закінчення театрального училища наша сьогоднішня героїня поступила на роботу в театр імені Моссовета. В даному місці Катерина Юдіна пропрацювала чотири роки, виконавши за цей час безліч яскравих і самобутніх ролей. Однією з найбільш відомих стала її роль у театральній п’єсі «Шрам», яка принесла молодій актрисі першу справжню популярність.

Перші фільми Катерини Юдіної

Незважаючи на те, що справи в театрі складалися досить успішно, згодом Катерина все-таки залишила сцену і стала переважно працювати як кінематографічна і телевізійна актриса. Розвиваючи дану тему, відзначимо, що часто зніматися в кіно наша сьогоднішня героїня почала вже в 2000-му році. Спочатку це були невеликі телевізійні ролі, однак згодом формат акторських робіт Катерини постійно зростав.

Без строку давності — Трейлер фільму з Катериною Юдіної Дівчина зіграла помітні ролі у фільмах «Пасажир без багажу», «Темна конячка», «Водій для Віри», а також багатьох інших. Крім того, в 2005-му році наша сьогоднішня героїня отримала постійну роль медсестри в популярному телесеріалі «Солдати». Згодом актриса знялася відразу в трьох сезонах даного проекту. Ці роботи заклали необхідний творчий базис всієї подальшої кар’єри знаменитості. Однак по-справжньому зоряні ролі прийшли до Катерини Юдіної все-таки дещо пізніше. В цей час вона знімалася разом з такими акторами, як Олена Бабенко, Андрій Панін, Ігор Петренко, Марина Голуб та іншими.

У другій половині 2000-х років актриса стала часто отримувати головні ролі в різних проектах. Так, зокрема, вона зіграла одну з центральних героїнь в серіалі «Тридцятирічні», після цього також відзначилася у фільмі «Попелюшка 4х4. Все починається з бажань…», а також утворила акторський дует з Сергієм Горобченко в картині «Квартирантка».

Водій для віри — трейлер фільму з Катериною Юдіної Ці яскраві ролі зробили Катерину справжньою зіркою російського кіно. У неї з’явилися персональні шанувальники, а пропозиції від провідних режисерів Росії та України стали надходити з подвоєною частотою.

Завдяки цьому, фільмографія Катерини Юдіної постійно приростала новими ролями. «Попелюшка з острова Джерба», «Записки експедитора таємної канцелярії», «Фурцева», «Одного разу в Ростові», «Без терміну давності». Всі ці роботи з’явилися у фільмографії нашої сьогоднішньої героїні в період з 2009-го по 2012-й.

Кращі фільми, Катерина Юдіна сьогодні

Особливо вдалим серед пізніх робіт знаменитості виявився фільм «Без терміну давності». В даному телевізійному серіалі Катерина Юдіна зіграла одну з головних ролей. Телепроект став дуже успішним. Завдяки цьому актриса отримала свою нову «щіпку» слави.

Актриса Катерина Юдіна ще не вийшла заміж

В даний час фільмографія актриси налічує більше тридцяти фільмів. Крім цього наша сьогоднішня героїня також час від часу з’являється на сцені різних театрів. Порівняно нещодавно актриса стала щільно співпрацювати з Незалежним театральним проектом. На цій сцені Катерина Юдіна виконала одну з ролей у постановці «Театр за правилами і без».

Про нових кінематографічних ролях знаменитості поки нічого не відомо.

Особисте життя Катерини Юдіної

В особистому житті Катерини все не так райдужно, як у кар’єрній долі. Вона не заміжня і коханого чоловіка у неї до цих пір немає. Причиною тому є чесність Каті по відношенню до людей і до самої себе. Виходити заміж просто для галочки вона не збирається і вважає, що знайти справжню любов ніколи не пізно.

Як каже сама актриса, на відміну від деяких своїх екранних героїнь, вести подвійне життя вона не змогла б. За її словами, любити чоловіка потрібно всім серцем. А її серце на даний момент належить акторському мистецтву.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: