Ім’я: Катерина Вуличенко

Дата народження: 8 червня 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 56 кг

Зріст: 170 см

Біографія Катерини Вуличенко

Катерина Вуличенко – це талановита актриса, що стала відомою після релізу картин «Люби мене», «Зірка», а також серіалу «Сильна жінка». Дані проекти принесли нашої сьогоднішньої героїні найбільший успіх, проте не варто думати, що крім них у фільмографії актриси більше немає цікавих робіт. Список екранних ролей Катерини Вуличенко надзвичайно великий. У ньому є місце комедій, мелодрам, бойовикам, історичних стрічок. Актриса не замикається в межах одного єдиного образу. А тому її творчість завжди залишається багатогранним.

Дитинство і родина Катерини Вуличенко

Катерина Вуличенко з’явилася на світ 8 червня 1980 року в місті Москві. Її батько був військовослужбовцем, а тому практично все своє дитинство дівчинка провела в мандрах з одного гарнізону в інший. З-за цього нашої сьогоднішньої героїні доводилося часто змінювати школи. З-за небажання вступати в ті або інші коаліції, Катя завжди трималася осторонь від інших дітей. Саме тому друзів у неї було небагато.

Екатерина Вуличенко в молодости

Що ж до улюблених предметів, то в цьому плані в житті актриси завжди виділялися фізика і математика. Дівчинка мріяла стати … космонавтом. Проте це захоплення досить скоро минуло. У підсумку з класу з математичним ухилом, дівчинка перейшла в театральну групу. Їй сподобалося. І вже зовсім скоро у доважок до всього наша сьогоднішня героїня стала також ходити на заняття в підготовчу школу, що діє при Щепкінського училища.

У результаті вже В шкільному віці Катерина Вуличенко встигла знятися в декількох епізодах серіалу «Єралаш». Юну рудоволосу дівчинку помітили відомі російські режисери. І зовсім скоро наша сьогоднішня героїня отримала ще одну привабливу пропозицію – зіграти в картині «Зміїне джерело». Роль, що дісталася актрисі, була зовсім невеликий і досить специфічною. Вся справа в тому, що юної Каті необхідно було зіграти … труп. Незважаючи на досить неоднозначний характер ролі, дівчина прийняла таку пропозицію і вже зовсім скоро отримала унікальну можливість з головою зануритися в справжній знімальний процес. Як це ні дивно, однак, за словами самої Каті, саме в той самий момент вона твердо вирішила для себе, що в майбутньому стане відомою актрисою.

Едуард Трухменев і Катерина Вуличенко — «Переможець» Закінчивши школу, талановита російська актриса подала документи у ВТУ імені Щепкіна. Вступити вдалося з першої спроби. З цього моменту для нашої сьогоднішньої героїні почався довгий шлях у світі кіно.

Фільмографія Катерини Вуличенко

В період навчання зніматися в кіно студентам було заборонено. Саме тому в цей період в кар’єрі актриси настало певне затишшя. Дівчина методично і спокійно удосконалювала свій талант, а тому до закінчення Вузу встигла досягти непоганого прогресу.

Отримавши заповітний диплом, Катерина Вуличенко поступила на роботу в театр «МодернЪ». У цьому місці молода актриса стала виступати в різних постановках. Однак театральний етап у кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні тривав недовго. Вже в 2001-му році Катерина зіграла відразу в чотирьох екранних проектах. З цього моменту кіно і телебачення стали важливою частиною її життя, підмінивши собою все інше.

У 2002-му талановита молода актриси зіграла роль радистки Каті Симаковой у військовій драмі Миколи Лебедєва «Зірка». Даний проект став першою яскравою роботою в її акторській кар’єрі. Після виходу на екрани даної стрічки до дівчини прийшов перший успіх. Її стали часто запрошувати в інші проекти, а тому фільмографія рудоволосої красуні стала зростати з неймовірною швидкістю.

Крупним планом — Катерина Вуличенко Серіали «Вільна жінка», «Самара-містечко», «Ключі від безодні», «Банкірші», «Танго кохання» — названі фільми вже в першій половині 2000-х зробили Катерина Вуличенко справжньою зіркою. Їй завжди діставалися центральні ролі, а тому російська актриса постійно залишалася у центрі уваги глядачів. Не менш яскравою була також кар’єра рудоволосої актриси і в світі кіно. Вона працювала з кращими режисерами Росії, а тому її ролі завжди викликали захоплення.

«Француз», «Статський радник», «Люби мене», «Дев’ять ознак зради», «Про любоff» — всі ці фільми лише мала дещиця робіт Катерини Вуличенко. Актриса знімалася разом з такими зірками російського кіно як Костянтин Хабенський, Микита Міхалков Микита Міхалков – і ніколи не здавалося сірою мишкою на їх фоні.

Катерини Вуличенко в даний час

У 2005-му році після тривалої перерви дівчина також вирішила знову повернутися в театр. До того моменту наша сьогоднішня героїня вже могла відчувати себе повноправною зіркою. А тому повернення Катерини Вуличенко на сцену стало приємним сюрпризом для багатьох російських режисерів. Новим місцем роботи для актриси став Театр кіноактора. Протягом наступних років дівчина взяла участь у кількох його постановках, серед яких найбільш відомими стали вистави «Дурочка», «Все про Єву» і «Одруження Фігаро».

Катерина Вуличенко і Катерина Клімова

Виступає в театрі актриса і сьогодні. Проте, як здається, пріоритетною для неї залишається все-таки екранна кар’єра. В останні роки актриса зіграла центральні ролі в дюжині нових проектів. Серед таких виділяються серіали «Справа була на Кубані», «Горюнов», «Розумник», «Російська спадкоємиця» і деякі інші роботи. Крім того, вже відомо, що найближчим часом список екранних ролей актриси поповниться ще однією цікавою і яскравою стрічкою – мелодрамою «Під каблуком». У даному фільмі Катерина Вуличенко зіграє головну роль. Крім неї в картині з’являться Тетяна Федоровська, Ольга Волкова і багато інші талановиті актриси.

Особисте життя Катерини Вуличенко

Зі своїм чоловіком бізнес-консультантом Денисом Тріфоновим наша сьогоднішня героїня познайомилася в аеропорту під час подорожі з Москви до Києва. Заможний випускник Оксфорда опинився в Росії майже випадково, однак у підсумку ця випадковість змінила життя молодих людей. Катерина і Денис зустрілися, розговорилися і незабаром стали часто зустрічатися. В даний час вони офіційно одружені і виховують спільну доньку Софію. Як зізнається актриса, дівчинка більшу частину року проводить на Кіпрі, де живе разом з бабусею.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: