Ім’я: Катерина Волкова

Дата народження: 16 березня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Томськ

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 56 кг

Зріст: 166 см

Біографія Катерини Волкової

Катерина Волкова — актриса і модель, але яка більше відома як колишня дружина письменника і політичного діяча Едуарда Лимонова. До того ж її часто плутають з її тезкою Катериною Волкової, яка зіграла Віру в серіалі «щасливі разом».

Дитинство Катерини Волкової

Катерина народилася в середині березня 1974 року в місті Томську. Мама актриси за освітою лікар, тато – інженер. Потім родина переїхала, і дитинство Катя провела в Тольятті.

Молода Катерина Волкова

Там вона закінчила школу мистецтв, де навчалася грі на фортепіано, після чого поступила в музичне училище на спеціальність хорове диригування.

Кар’єра в театрі Катерини Волкової

Акторську кар’єру Катерина Волкова почала будувати в театральній студії, яка працювала при театрі «Колесо» в 1994 році. Через рік дівчина вступила у театральний інститут Ярославля, де навчалася в майстерні Ст. Шалімова. До речі, актриса грала Настуню в першому російському театрі імені Ф. Волкова в постановці «Село Степачинково» за Достоєвським.

Волкова Катерина Юріївна

До Москви Катерина приїхала в 1997 році. Дівчина поступила в РАТІ (ГИТИС) на курс Марка Захарова і відразу стала третьекурсницей.

Як раз в цей час її однокурсник Сергій Алдонін ставив спектакль «Майстер і Маргарита» на сцені Російського академічного молодіжного театру. Головна жіноча роль вже була зайнята, тому Каті довелося просто сидіти на репетиціях і вишивати шапочку для Майстра. За рукоділлям юна актриса думала, як сама змогла б зіграти Маргариту. Багато хто думав, що у Каті була тиха форма божевілля, втім, Алдонін був іншої думки. Він подивився на готову шапочку Майстра і віддав роль Маргарити Волкової.

Актриса Катерина Волкова

«Так вийшло, що я, ще не прочитавши роман «Майстер і Маргарита», зустріла на вулиці чоловіка, який сказав мені: «Маргарита – це ти!». Це було настільки переконливо, я повірила йому, і тут же взялася за книжку. Я зрозуміла, що з головною героїнею ми дуже схожі. Коли я читала роман перший раз, пропускала все біблійні та історичні сюжети. Так захопила любовна лінія Майстра і Маргарити, я бачила тільки їх образи. Коли я вчилася в театральному в Ярославлі, то дізналася, що знаменитий Марк Захаров шукає актрису, яка зможе втілити образ Маргарити. У мене вийшло перевестися на третій курс ГІТІС з третього курсу провінційного вузу. Отримала роль і стала репетирувати мрію. Далі грала Маргариту десять років поспіль в Московському драматичному театрі імені Станіславського», — згадує Катерина.

Актриса запевняє, що не боялася містичної підґрунтя ролі Маргарити. Вона не вірить в чортівню і прикмети, пов’язані з ім’ям Михайла Булгакова та її героїв.

Катерина Волкова знялася в багатьох фільмах і серіалах

У 1999 році Катерина Волкова закінчила ГІТІС. Відразу ж вона пішла працювати в антрепризні проекти. Приміром, на сцені театру імені Станіславського вона зіграла головну роль у постановці «Орфей і Еврідіка». Крім цього, режисер Володимир Клименко віддав їй роль Сессиль в «Альцесте», яку ставив разом з театральною групою «Практика».

Далі Катерина Волкова разом з Ганною Афанасьєвої поставила під МХАТІ зворушливу і жорстоку п’єсу «Мій блакитний друг» в рамках декади Нової драми. Це постановка одного з ув’язнених Катерини Ковальової. Тема оголилася після декількох поїздок в колонію суворого режиму номер 6 Орловської області.

Катерина Волкова в кіно

Вперше на екрані Катерина Волкова з’явилася в 1992 році в Картині «Східний роман», там вона зіграла дочка Миколи. Ну а глядач дізнався про актрису після виходу фільму «Колекціонер» Юрія Гримова, мелодрами «Про кохання» Сергія Соловйова за оповіданнями Антона Чехова і серіалу «Next».

У 2006 році Катерини Волкової дісталася головна роль у картині «Вдих-Видих» Івана Дыховичного. Режисер, по натурі сміливий експериментатор, створив фільм-діалог між повією і багатим чоловіком.

Сергій Мазаєв і Катерина Волкова — Вдих-видих Серед помітних робіт Волкової: Валентина Мальцева в телесеріалі «КДБ у смокінгу», Ніна в телесеріалі «Капітанські діти», а так само дружина Славіка в картині «Живий» і Ганна Погодіна в мелодрамі «Клінч».

Особисте життя Катерини Волкової

Катерина Волкова розлучена. Вона встигла побувати замужем кілька разів. Першим її обранцем став чоловік з Тольятті на ім’я Олексій. Він був старший Каті на сім років. Йому актриса народила доньку Валерію.

Олексій виявився людиною з кримінального світу. Втім, він займався цілком миролюбним, але незаконним заняттям: збирав і розбирав крадені автомобілі.

Розлучилася пара з-за того, що Катя хотіла розвиватися як особистість і вступати до театрального, але чоловік був проти. Він вважав, що на сцену виходять лише жінки легкої поведінки, яким не під силу займатися побутом і будинком. Зараз з першим чоловіком Волкова не спілкується.

Катерина Волкова з донькою Валерією

Другим, правда неофіційними, чоловіком став театральний режисер, продюсер і керівник театру Едуард Бояков. З ним законних відносин не вийшло, оскільки чоловік був одружений. Втім, саме з Бояковым Катерина зустрічалася довше, ніж з іншими чоловіками – чотири роки. Зараз актриса називає режисера найбільшою любов’ю.

А ось другий законний шлюб пішов у 2003 році. Катерина стала дружиною режисера і продюсера Сергія Члиянца. З ним актриса познайомилася в 2002 році на кінофестивалі в Ханти-Мансійську, де Волкова представляла фільм «Про кохання» Сергія Соловйова. Чліянц тут же закохався і запропонував одружитися.

Пара розписалася через рік, але пізніше виявилося, що подружжя полярні погляди на життя. Чліянц заявив, що Катерина годиться лише у коханки, а не дружини. Катя ж перестала контролювати свої емоції і сказала, що треба жити нарізно.

Найбільший суспільний резонанс викликав шлюб Катерини Волкової зі скандально відомим політичним діячем, лідером НБП Едуардом Лимоновим. Він, до речі, на 31 рік старше актриси. Питанням задавалися всі: що спільного може бути у таких різних подружжя? Виявилося любов. А вона була палкою і яскравою.

Катерина Волкова і Едуард Лімонов

Едуард і Катя познайомилися на художній виставці. Актриса зазначила, що Лимонів дивиться на неї ошелешеними очима і мимохідь запитала: «Здрастуйте, я Катя Волкова. Я вас так вразила?». У той час як раз на екранах йшов серіал «КДБ у смокінгу». Лимонов відповів: «А хто ви?». На що Катя відповіла: «Ви хіба не дивіться «КДБ у смокінгу»?». Після слова КДБ Едуард пожвавився і став проявляти до актрисі інтерес.

«У нас з Едуардом Лимоновим був період, під час якого ми просто з розуму сходили один від одного. Одного разу я попросила себе поголити. Він погодився з легкістю і зробив це. А коли волосся відросло, то мені стало зрозуміло: лисій бути добре. І про те, що мені так добре, і я стала красунею, говорили багато. Проте красуня повинна бути з локонами, гламурною. А я ж поголившись, не перестала бути красивою. Стала брутальною», — згадує Катерина Волкова.

З Едуардом Лимоновим Катерина прожила три роки. На зміну пристрасті прийшов побут. Актриса народила політику сина Богдана в 2006 році. І усвідомила, що її чоловік не готовий до батьківства.

Діти Катерини Волкової

«Едуард до мене весь час приходив і висловлював своє невдоволення – його весь час дратували діти. Мої діти!», — зізнається актриса.

Останньою краплею у відносинах стала чергова вагітність. Катерина і Едуард розлучилися, і вже після цього, 17 липня 2008 року народилася дочка Олександра.

Катерина Волкова зараз

Після появи на світ третьої дитини і розриву відносин з Едуардом Лимоновим Катерина стала більше часу приділяти сім’ї і дітям. У неї не було можливості активно зніматися. Їй часто допомагала мама.

Катерина Волкова володіє ідеальним вагою

З 2011 року на екран вийшов серіал з її участю: «Відплата», разом з нею в серіалі були задіяні Григорій Антипенко та Наталія Антонова. Ще через рік по Першому каналу показали серіал «Короткий курс щасливого життя» про життя чотирьох різних жінок. Головні ролі в ньому виконали Світлана Ходченкова, Ксенія Громова, Аліса Хазанова і Ганна Слю.

Катерина Волкова про ролі у фільмі «Закохані жінки» Влітку 2012 року відбулася прем’єра фільму «Спокута», в якому Катерина зіграла дружину професора. Через рік вийшли ще два фільми за участю актриси «Поки ще жива» і «Сарана». В останньому головні ролі виконали Петро Федоров і Пауліна Андрєєва.

Актриса все частіше стала з’являтися на екрані, беручи участь у зйомках серіалів і фільмів. Так, у 2015 році вона знялася в серіалі «Фарца», який вийшов на Першому каналі, і «Павук».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: