Ім’я: Катерина Вілкова

Дата народження: 11 липня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Гіркий, СРСР

Діяльність: актриса театру і кіно

Вага: 62 кг

Зріст: 170 см

Біографія Катерини Вилковой

Катерина Вілкова – це яскрава актриса, яка вже давно стала важливою частиною російського кінематографа. У її фільмографії є десятки відомих екранних ролей, а у житті – безліч персональних успіхів.

Говорити про нашу сьогоднішню героїню особливо приємно. Саме тому сьогодні ми просто не могли втриматися від того, щоб трошки ні покопатися в біографії цієї чарівної актриси.

Ранні роки, дитинство і родина Катерини Вилковой

Катерина Вілкова з’явилася на світ 11 липня 1984 року в місті Горькому, який нині носить назву Нижній Новгород. Її сім’я була звичайнісінькою, а тому мало чим відрізнялася від сотень і тисяч інших нижегородських сімей. Батько майбутньої актриси працював електриком, а мама працювала в якості простого вахтера.

Дійсно яскравою особистістю в їхній родині була тільки сама Катя. З дитячих років вона була дуже рухливим і непосидючою дитиною. Особливо наша сьогоднішня героїня любила спорт. Тому в її щоденному розкладі справ завжди знаходилося місце для бадмінтону, художньої гімнастики та інших видів спорту. У спортивній сфері дівчинка завжди робила непогані успіхи, але, незважаючи на це, деякого завзятості, необхідного для справжніх чемпіонів, їй завжди бракувало.

Епатажна актриса Катерина Вілкова поголила голову

В силу свого характеру вона завжди дуже швидко спалахувала якою-небудь ідеєю, однак згодом могла також швидко втратити до неї інтерес. Саме тому в один прекрасний день, вже здобувши звання кандидата в майстри спорту, Катерина Вілкова раптом залишила художню гімнастику і вирішила зайнятися акторським ремеслом.

Як це ні дивно, однак батьки завжди підтримували свою дочку у всіх її починаннях. Почувши про те, що Катя хоче стати актрисою, вони не тільки не стали противитися її рішенням, але і всіляко підтримали свою дочку. Можливо, причиною тому стала захопленість батьків Вилковой кінематографічним мистецтвом, а можливо – проста любов до своєї дочки.

Так чи інакше, вже в підлітковому віці Катерина стала відвідувати уроки акторського ремесла в майстерні Ст. Богомазова, яка працювала при одному з училищ Нижнього Новгорода. Однак подібного освіти їй в якийсь момент здалося мало. Саме тому, закінчивши школу, наша сьогоднішня героїня зібрала всі необхідні речі і вирушила до Москви, де незабаром успішно надійшла в Школу-студію МХАТ.

Поки всі вдома. Катерина Вілкова та Ілля Любимов У московському Вузі дівчина стала вчитися на студії Ігоря Золотовіцького, а у вільний від навчання час ходити на кастинги в пошуках перших ролей. Подібний підхід приніс результати не відразу, проте вже в 2005-му році наша сьогоднішня героїня все-таки зуміла здобути свою першу роль.

Зоряний шлях актриси Катерини Вилковой, фільмографія

Першою роботою актриси став історичний фільм «Сатисфакція». У даній картині Катя виконала порівняно невелику роль, однак отримала унікальну можливість вчитися майстерності у таких визнаних майстрів, як Олександр Домогаров і Віктор Сухоруков.

Можливо, саме цей важливий кар’єрний досвід допоміг молодий знаменитості зробити яскраву кар’єру в світі акторського мистецтва. У 2006-му році наша сьогоднішня героїня успішно закінчила театральний ВУЗ, а також чудово проявила себе в рамках дипломної постановки «З коханими не розлучайтеся». Театральна робота вийшла дуже успішною, однак, незважаючи на це, згодом наша сьогоднішня героїня все-таки вибрала кіно.

Відпустили у вільне плавання, актриса стала часто зніматися в різних проектах. В період з 2006-го по 2010-й рік на екрани вийшло одразу п’ятнадцять (!) стрічок за участю талановитої нижегородської актриси. Вона працювала з такими зірками російського кіно як Валерій Золотухін, Віктор Вержбицький, Сергій Гармаш, Михайло Єфремов та інші.

Весілля Катерини Вилковой та Іллі Любимова Особливо успішними в цьому плані стали картини «Чорна блискавка», «Стиляги», «Нас не наздоженеш», «Книга майстрів», а також деякі інші. Вельми примітно, що зніматися у великих касових проектах наша сьогоднішня героїня почала вже практично з перших років самостійної кар’єри. Діапазон її ролей був досить великий.

У різні роки вона знімалася в драмах, комедіях, бойовиках і навіть у фантастичних стрічках. Завдяки своїм численним ролей у відомих російських фільмах, вже в середині 2000-х років молода актриса стала справжньою зіркою кінематографу Росії. Її часто запрошували в нові фільми, а тому страждати неробством нижегородської актрисі не доводилося.

Яскравим прикладом тому є насичена фільмографія Катерини Вилковой. В останні роки на екрани країн СНД вийшло відразу двадцять нових фільмів за участю знаменитостей. Наша сьогоднішня героїня знімалася, практично не перестаючи, а тому в рік виходило близько 6-8 нових фільмів з її участю.

Катерина Вілкова сьогодні

Серед найбільш яскравих робіт останніх стрічок мелодрами «На гачку» і «Весілля за обміном», комедію «З новим роком, мами» і «Суперменеджеры», а також драматичні фільми «Піраммміда», «Рейдер» і «Біла гвардія». Окремо в цьому списку варто також згадати про латвійську стрічку «Гольфстрім під айсбергом», яка виділяється серед інших картин своїм проникливим драматизмом.

Актриса Катерина Вілкова з чоловіком Іллею Любимовим

У 2013-му році Катерина Вілкова дещо збавила оберти, представивши глядачам «лише» три нових фільми. Хоча вже в 2014-му році кар’єра нашої сьогоднішньої героїні знову повинна включити повну швидкість. Так, за деякими даними в 2014-му році на екрани має вийти відразу п’ять нових фільмів за участю знаменитостей. На момент написання даної статті актриса працювала над фільмами «Небо занепалих» і «В спорті тільки дівчата».

Особисте життя Катерини Вилковой

В особистому житті актриса прагне до самостійності і незалежності. Однак, незважаючи на це, коханий чоловік в житті Катерини Вилковой вже є. Таким є її чоловік – актор Ілля Любимов. У 2011-му році знаменитості узаконили свої стосунки. У лютому 2011-го у пари народилася дочка.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: