Ім’я: Катерина Стриженова

Дата народження: 20 березня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса, телеведуча

Вага: 53 кг

Зріст: 168 см

Біографія Катерини Стриженовой

Стриженова Катерина Володимирівна ( в дівоцтві Токмань) втратила батька, коли їй було всього сім років. Мама майбутньої знаменитості заміж більше не вийшла і всю себе присвятила вихованню дочок Катерини та Вікторії.

Втім, незважаючи на те, що сім’я була неповною, дівчатка ніколи не відчували себе неповноцінними або обділеними. Сама Катерина Стриженова розповідає, що якщо їй треба було виступати на якомусь святі, то мама ночей не спала, шила доньці нове плаття. При цьому, майбутня актриса завжди відчувала себе найкрасивішою в одязі, зшитою маминими руками. Навіть шкільна форма в неї була не такою, як у всіх – з мереживними комірцями.

Творчі нахили у Катерини Стриженовой проявилися ще в ранньому дитинстві. У шість років дівчинка вже танцювала у відомому хореографічному ансамблі під назвою Калинка. Тут вона й звикла до самодисципліни. Це стосувалося не тільки поведінки, але й зовнішнього вигляду. До цих пір актриса пам’ятає, як після річної перерви від гастролей педагог вибудовувала танцюристів в ряд і публічно відчитувала: хто і скільки зайвих кілограмів набрав. Відтоді, каже Катерина, суворо стежить за собою.

Зустріч з Олександром Стриженовым

Телебачення для себе Катерина Токмань відкрила в п’ять років. Саме в цьому віці вона почала зніматися в дитячих програмах. А ось вже в 16-ти років був дебют як кіноактриси.

Спортсменка, телеведуча і красуня

Дівчина зіграла 9-тиклассницу Таню Корнілову в мелодрамі «Лідер» Бориса Дурова. А ось роль однокласника Олега Хохлова дісталася молодому акторові Олександру Стриженову (синові актора Олега Стриженова). Зйомки проходили в Москві і Сочі і настільки зблизили партнерів по картині, що через рік пара одружилася. Ще через рік у молодого подружжя з’явилася донька Анастасія.

90-ті роки

Вища освіта Катерина Стриженова отримувала в Московському інституті культури. Там вона закінчила режисерський факультет. При цьому, студентка регулярно знімалася в кіно. Героїні Стриженовой ніколи не залишали глядачів байдужими: Роэна Футроз в драмі «Дорога нікуди» і Лідія в стрічці «Захочу-полюблю», Ірина в драмі «Ангели смерті» і коханка д’артаньяна Мадлен в картинах «Мушкетери 20 років потому» і «Таємниця королеви Анни, або Мушкетери тридцять років потому». Успіх прийшов до акторки в 1997 році, після ролі Жанни де Бріссак в екранізації роману Олександра Дюма «Графиня де Монсоро».

Друга дитина

Сім’я Стриженовых планувала і народила другу дитину на рубежі століть. Сама Катерина каже, що хотіли «створити ровесника століття». В принципі, мріяли про хлопчика, а народилася дівчинка. Але пару цей факт анітрохи не засмутив. Назвали доньку на честь папи – Олександрою.

З чоловіком і колегою Олександром Стриженовым

До речі, батько був присутній при народженні своєї другої дитини і тримався на настільки не чоловічому процесі дуже мужньо. Зараз Катерина згадує, що під час пологів медсестри боялися, що «тато», як і багато, впаде в непритомність. Однак Олександр Стриженов мужньо витримав спостереження родового процесу, а після народження відразу взяв дівчинку на руки. До речі, новонароджена, після того, як почула татів голос, перестала вередувати. Все тому, каже акторка, що чоловік під час вагітності постійно розмовляв з животом.

Повернення на екран

Колеги вважали другу вагітність Катерини Стриженовой безумством. Оскільки думали, що вона поставить хрест на кар’єрі актриси. Однак цього не сталося. На деякий час Катерина залишила кіно і заглибилася у виховання дітей. Але в 2003 році актриса повернулася на екран і відразу зіграла головну роль в серіалі «Інше життя» Олени Райської.

Через два роки Стриженова взяла участь у зйомках пригодницької драми «своя людина». Там актриса з’являється в ролі Марини Морозової, подружжя процвітаючого бізнесмена.

Катерина Стриженова на відео «Моя роль цікава саме тим, що в ній дуже багато переживань. Не кожна жінка в змозі на себе приміряти таку сорочку — коли живеш з однією людиною 20 років, а після цього він несподівано їде шукати свою мрію. І ще при цьому з’являється коханка, яка вагітна від нього. Таких історій в житті предостатньо. Хтось у цей період береться за пляшку, ну хтось цілодобово не виходить з дому. Але моя героїня знаходить у собі сили пережити і прийняти цю ситуацію», — розповідає Катерина стриженова про свою роль.

Разом з чоловіком

Неодноразово Катерина Стриженова з’являлася на екрані разом зі своїм чоловіком. Сімейна пара знялася в таких картинах, як «Ка-ка-ду», «Захочу – полюблю», «Снайпер» та інші.

У 2005 році Стриженова вперше зійшлися на знімальному майданчику як режисер і актриса. У комедії дружина «Від 180 і вище» Катерина зіграла роль Віри Філіпової, «дами з вищого суспільства».

До речі, каже Катерина, якщо хтось вважає, що у чоловіка-режисера працювати легко, то глибоко помиляється. До Каті Олександр ставився на зйомках досить суворо. Причому чіплявся більше, ніж іншим акторам. Усе тому, пояснює дівчина, що режисер хотів, щоб дружина виглядала відмінно не тільки в його очах, але і очах оточуючих. Тому нервував і сам.

«Знаєте, коли я прийшла озвучувати свою роль, і з першого разу не потрапила в першу репліку, то я почула в навушники: Так як ти можеш! Ти ж професіонал! Інші дівчатка перед тобою могли хоч цілодобово не потрапляти, а тобі це непростимо! Після ми зробили хвилинну перерву і знову продовжили роботу. З іншими людьми Саша завжди намагається знайти інші слова, щось пояснити, навіть якщо у людини не виходить. Ну а в моєму випадку він думає, що ми повинні розуміти один одного з півслова. Тим не менш, мені з ним дуже цікаво працювати, він знає, чого хоче на знімальному майданчику, а це найголовніше для режисера. Тому мені хотілося б попрацювати з ним ще раз», — ділиться Катерина Стриженова.

Інтерв’ю з Катериною Стриженовой до Речі, разом з чоловіком Катерина Стриженова довгий час з 1997 року вела програму на Першому каналі «Добрий ранок», втім, у кадрі останнім часом актриса з’являється одна.

Ролі, ролі…

Катерина Стриженова регулярно знімається в кіно. Красива, струнка і стильна, та до того ж талановита актриса досить затребувана. В її скарбничці вже ролі в таких картинах, як «Класні ігри», «Відлуння з минулого», «Повороти долі», «Любов-морква» і «Влітку я віддаю перевагу…». Друга вища

У 2007 році Катерина Стриженова отримала диплом про другу вищу освіту. Акторка закінчила факультет психології Московського інституту. Дівчина пояснює, що таке освіта просто необхідно їй для роботи на телебаченні.

«Перше, чого я навчилася, — говорити «ні». До цього я часто входила в чиєсь становище, жертвувала власним часом. Тепер подібні речі зі мною не проходять».

Дочки

Варто відзначити, що дочки подружжя Стриженовых не пішли по стопах своїх батьків.

Вся сім'я Стриженовых в зборі

Старша Анастасія вже закінчила художню школу «Старт» при Будинку архітектора і вже є студенткою Міжнародного інституту реклами. Молодша Олександра робить упор на спорт. Вона займається гімнастикою у Ірини Вінер в школі олімпійського резерву.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: