Ім’я: Катерина Скулкина

Дата народження: 3 червня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: р. Йошкар-Ола

Діяльність: актриса комедійного жанру

Вага: 94 кг

Зріст: 180 см

Біографія Катерини Скулкиной

Катерина Скулкина – це одна з найяскравіших зірок проекту Comedy Woman. Її образи запам’ятовуються, а жарти «йдуть у народ» практично відразу після їх прочитання. Зараз популярність комедійної актриси знаходиться на підйомі. Вона знімається в кіно, грає в театрі, а також, як і раніше, регулярно з’являється на сцені рідного проекту Comedy Woman. Так може, настав саме час трохи докладніше познайомитися з життям і кар’єрою однією з улюблених екранних героїнь? Що за людина Катерини Скулкина? Яким був її життєвий і кар’єрний шлях? Відшукати відповіді на означені питання ми постараємося сьогодні.

Катерина Скулкина - зірка Камеді вумен

Дитинство і родина Катерини Скулкиной

Майбутня комедійна актриса з’явилася на світ у місті Йошкар-Ола Республіки Марій Ел. Її батько був радянським військовим, а мама – філологом і викладачем російської мови і літератури. Як розповідають її друзі та знайомі, з самого дитинства Катя була дуже яскравою і талановитою дитиною. Вона влаштовувала імпровізовані вистави для друзів і рідних, а також користувалася величезним авторитетом в школі. Таким чином, у всіх шкільних спектаклях їй діставалися завжди найважливіші ролі. Крім того, в рамках аматорських постановок вона часто виявляла себе в якості режисера і сценариста.

Нерідко навантажували її організаторською роботою і вчителі. Так, під час навчання в гуманітарному класі Ліцею № 11 імені Т. В. Александрової» дівчина часто виконувала функції організатора й упорядника різних шкільних свят і концертів.

Comedy Woman. Інтерв’ю з Катериною Скулкиной. Підбиваючи підсумки, зазначимо, що режисура і акторська майстерність завжди захоплювали Катерину Скулкину. Однак у 1993-му році, отримавши диплом про закінчення школи, вона несподівано для всіх вибрала для себе іншу стезю і вступила в Йошкар-Олинское медичне училище, де стала вивчати «Лікувальна справа». Три роки потому вона починає працювати медсестрою, проте вже через десять місяців вирішує продовжити навчання і переїжджає в Казань. Тут наша сьогоднішня героїня надходить на стоматологічний факультет Казанського державного медичного університету. Після закінчення навчання у 2002-му вона ще рік навчається в інтернатурі, а потім ще два – в ординатурі, де вивчає особливості «Ортопедичної стоматології».

Кар’єра Катерини Скулкиной в КВК і інші етапи творчого шляху

Грати в Клубі Веселих і Кмітливих Катерина Скулкина починає в 1999-му році. Саме в цей рік вона вперше з’являється на сцені республіканської ліги КВН у складі збірної свого Вузу. Незабаром команда КДМУ домоглася певних успіхів у мінорних лігах Клубу, а тому чотири роки потому пішла на підвищення. У 2003-му році після реформування і приєднання до збірної КДМУ учасників з інших татарських колективів команда отримала назву «Чотири татарина» і стала повноправним учасником Першій лізі КВН. Катерина Скулкина стає капітаном оновленого колективу. І дуже скоро до команди приходить перший серйозний успіх. У тому самому дебютному для них сезону-2003 команда стала чемпіоном Першої ліги. Через деякий час у колекції нагород колективу з’являється ще і приз юрмальської фестивалю — Великий Ківін в золотому. З цього моменту команда «Чотири татарина» і Катерина Скулкина, як її капітан, стають добре відомі всім прихильникам Клубу Веселих і Кмітливих.

Катерина Скулкина В 2004-му році татарський колектив вперше з’являється на сцені Вищої ліги КВН, де добирається до стадії півфіналу. Подолати дану стадію команді вдається вже рік потому. У сезоні-2005 колектив доходить до фіналу, де займає друге місце (золото поділили команди «Нарти з Абхазії» і «Мегаполіс»). Після цього успіху команда починає потроху зникати зі сцени. У 2011-му «Чотири татарина» виграють Великий Ківін в темному і остаточно зникають з горизонту. Останнім великим виступом Катерини Скулкиной на сцені Клубу Веселих і Кмітливих залишається святкова гра, в якій дівчина поряд з іншими відомими артистами представляла «Збірну ХХ століття».

Катерини Скулкиной в «Comedy Woman» і подальший успіх артистки

У 2006-му році на запрошення своєї недавньої суперниці Наталії Eprikân (зірки команди «Мегаполіс») Катерина Скулкина починає тісно співпрацювати з клубним гумористичним проектом «Made in Woman». Вона з’являється на сцені разом з іншими учасницями, а також активно працює над написанням жартів і постановкою сценічних номерів.

У 2008-му році проект переходить на канал ТНТ і починає називатися «Comedy Woman». Цей момент стає новою сходинкою в житті і творчості артистки. До неї приходить довгоочікуваний успіх, а разом з ним і вагомі гонорари. В період з 2008-го по 2013-й Катя починає часто з’являтися на телебаченні і на інших проектах, в яких бере участь в якості запрошеної зірки. Так, вона постає перед публікою в якості одного з суддів проекту «Comedy Баттл», а також з’являється в комедійних телешоу «Слава Богу, ти прийшов!» «Вишка» та «найрозумніший КВНщик». У 2013-му році вона також зважилася поділитися своїми талантами з глядачами ранкового шоу «Кулінарний поєдинок». Таким чином, вже незабаром після першого виступу в проекті «Comedy Woman» Катерина Скулкина стала справжньою зіркою російського телебачення.

Катерина Скулкина зараз

У 2010-му артистка дебютує на театральній сцені в рамках комедійного спектаклю «Щасливий номер». У даній постановці її партнерами по сцені стали такі відомі артисти як Гавриїл Гордєєв, Наталія Медведєва, Христина Асмус, Олег Верещагін і багато інших. У 2011-му спектакль змінив назву і став називатися «Підшукую дружину. Недорого!».

Два роки тому Катерина дебютувала в кіно. У 2013-му році їй дісталася невелика роль в комедії «Що творять чоловіки».

Особисте життя Катерини Скулкиной

Про сім’ю і чоловіка артистки відомо дуже мало. Абсолютно точно можна сказати тільки те, що Катерина Скулкина заміжня. Крім коханого чоловіка в її житті є ще один дорогий чоловік – син Олег (2008 р.).

Катерина Скулкина заміжня і в неї є син

Через зйомок і постійної зайнятості в різних проектах сьогодні Катя бачиться з ним тільки по скайпу. Жартівливо відповідаючи на питання про власне материнство, Катерина Скулкина називає себе «віртуальної мамою».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: