Ім’я: Катерина Семенова

Дата народження: 18 квітня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Моніно, Московська обл.

Діяльність: актриса

Вага: 55 кг

Зріст: 171 см

Біографія Катерини Семенової

Катерина Семенова – це актриса, славу якій принесли численні ролі в театрі і в кіно. За свою кар’єру наша сьогоднішня героїня встигла приміряти на себе безліч самих різноманітних образів.

Але який з її осіб є істинним? Зрозуміти, як складався життєвий шлях актриси, а також дізнатися про те, якою була її доля поза знімальним майданчиком, вам допоможе наша стаття-біографія.

Ранні роки, дитинство і родина актриси Катерини Семенової

Катерина Семенова народилася 18 квітня 1971 року в невеликому підмосковному місті Моніно.

Її родина була тісно пов’язана з мистецтвом. Батько – Тенгіз Олександрович – був відомим режисером, а мама – Наталія Орлова – працювала в якості художника-аніматора. Як зазначається в деяких джерелах, свою героїню Алісу Селезньову, відому по мультику «Таємниця третьої планети», талановита жінка малювала, взявши за прототип образ своєї дочки.

Майбутня акторка Катерина Семенова народилася у творчій родині

Що стосується самої Каті, то професією актриси вона стала марити вже досить рано. Та й чи могло бути інакше при таких-то батьків! Вже в одинадцятирічному віці дівчинка стала займатися в театральній студії, а в п’ятнадцять років зробила спробу вступити в Школу-студію МХАТ. На іспитах всі профільні випробування дівчина здала на «відмінно», проте перешкодою на шляху вступу у ВУЗ став шкільний атестат з двійкою з алгебри.

Перездати шкільну екзаменаційну роботу по обридлому предмету Каті не дали. Однак у цей момент у справу втрутилися батьки Семенової. Батько з матір’ю дійшли до глави міськвно і лише там зуміли домогтися права перездачі для своєї дочки. У результаті Катерина отримала з алгебри … три. І цього самого єдиного бали, нарешті, вистачило для вступу в театральний ВУЗ.

Кар’єра актриси Катерини Семенової

Вступивши в МХАТ, Катерина Семенова стала займатися в групі В. Тарханова. На другому курсі на дівчину звернули уваги режисери деяких московських театрів. Так, незабаром відбувся дебют нашої сьогоднішньої героїні на театральній сцені. Спочатку молода актриса виконала одну з ролей у виставі «Ундіна», який ставився в театрі МХАТ, а згодом також з’явилася на сцені театру «Современник» в чеховських «Трьох сестер».

Акторка Катерина Семенова з колишнім чоловіком Антоном Табаковим і сином Микитою

У 1987-му році Катя постала перед глядачами також і зі своєю першою екранної роллю в картині Валерія Лонського «Чоловічі портрети». В даному контексті варто відзначити, що названа робота є все ж не першою роботою Семенової в кіно. Однак епізодична поява Катерини в легендарному фільмі «Ми з джазу» (1983) далеко не завжди сприймається критиками як повноцінна акторська робота.

Забігаючи трохи наперед, відзначимо, що в студентські роки Катерина Семенова досить часто знімалася в кіно. Всього в період з 1987-го по 1992-й актрисою було зіграно шість ролей, серед яких найбільш популярної актриси стала роль у фільмах «Хижаки». Крім того, чималий успіх нашої сьогоднішньої героїні приніс також телевізійний серіал «Горячев та інші», в якому Катерини Семенової дісталася досить велика роль.

Часто зніматися в кіно талановита молода дівчина продовжила і після закінчення Школи-студії МХАТ. В цей період вона грала в картинах самих різних жанрів – мелодрамах, комедія, пригодницьких фільмах. У ці ж роки Катерина Семенова отримала свою першу головну роль у кінострічці «Грішниця в масці». Після цього також пішли помітні роботи у фільмах «Бранці удачі» і драмі «Побачити Париж і померти».

Незважаючи на той факт, що екранна кар’єра знаменитості завжди складалася досить успішно, в один прекрасний момент Катерина все-таки вирішила піти з кіно. Що стало причиною цього – достеменно невідомо. Може бути всьому виною стала бурхлива особисте життя, а може – бажання зосередитися на театральній кар’єрі.

Катерина Семенова свої перші ролі зіграла в кінці вісімдесятих

Однак, так чи інакше, 1993-му році актриса покинула кінематограф, щоб повернутися до нього лише дев’ять років потому. У ці роки Катерина Семенова грала в театрі «Современник», де Галина Волчек зробила її однією з центральних актрис. За дев’ять років Катя виконала безліч самих різних ролей, однак, врешті-решт, все ж таки зважилася на зміни.

У 2002-му році талановита актриса поступила на роботу в Художній театр імені Чехова, а через деякий час знову вперше за довгий час з’явилася на телевізійних екранах. Першою екранної роботою Семенової після довгої перерви став серіал «Дві долі», який моментально повернув їй втрачений статус телевізійної знаменитості.

Катерина Семенова сьогодні

Після тріумфального повернення актриса стала часто зніматися у телевізійних проектах. У різні роки вона відзначилася в таких серіалах як «Чужі таємниці», «Психопатка», «Зберігач», «Це я», «Маруся», а також у трьох нових сезонах проекту «Дві долі». Вельми примітно, що в цей період актриса знімалася як у російських, так і в українських фільмах, ніж зуміла заслужити велику любов глядачів по всьому СНД.

Паралельно зі зйомками на телебаченні Катерина продовжувала грати в театрі, а також встигла відзначитися досить незвичайним вчинком – появою у відомому реаліті-шоу «Останній герой». Життя на безлюдному острові виявилася важкою, проте Семенова впоралася і повернулася в Москву з високо піднятою головою.

Даний проект додав актрисі вістів в очах глядачів і режисерів. Наша сьогоднішня героїня продовжила роботу і дуже скоро в її фільмографії з’явилися нові цікаві проекти.

На даний момент останніми роботами Катерини Семенової є фільм «Варвара 3D» і міні-серіал «Любов не ділиться на два». Актриса продовжує грати на сцені театру імені Чехова. Однак про нових її екранних ролях поки нічого не відомо.

Особисте життя Катерини Семенової

Катерина Семенова з одним із своїх чоловіків

У різні роки Катерина Семенова перебувала в романтичних стосунках з акторами Олексієм Макаровим і Антоном Табаковим. Від останнього з названих чоловіків у неї навіть є син Микита.

Крім того, в житті зірки було також два офіційних шлюбу – з якимось бізнесменом на ім’я Кирило (від якого у актриси є дочка Маша), а також з ще одним підприємцем – Леонідом. Останній союз існує і понині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: