Ім’я: Катерина Семенова

Дата народження: 7 січня 1961 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: співачка, композитор

Вага: 65 кг

Зріст: 163 см

Біографія Катерини Семенової

Катерина Семенова – це яскрава російська виконавиця зуміла досягти вражаючих успіхів відразу в декількох різних галузях. Так, свій творчий шлях наша сьогоднішня героїня почала в якості співачки і автора пісень. Після цього в кар’єрі Катерини настав кінематографічний період. В даний час найбільш широко відома у якості телевізійної ведучої і композитора. Таким чином, постійні пошуки себе і свого творчого вектора зробили життя і долю нашої сьогоднішньої героїні по-справжньому яскравою та неповторною. Так може, прийшов час поговорити про неї трохи докладніше? Дізнатися про всі найбільш важливі моменти в житті і кар’єрі відомої російської актриси ви зможете, прочитавши нашу сьогоднішню статтю.

Ранні роки і співоча кар’єра Катерини Семенової

Наша сьогоднішня героїня з’явилася на світ в російській столиці в неповній сім’ї. Її батьки рано померли, а тому з ранніх років майбутню знаменитість виховувала її старша сестра. Саме з її подачі Катерина почала вперше захоплюватися співом і музикою. У 1977-му році вона успішно закінчила музичну школу по класу фортепіано, а потім стала виступати з вокально-інструментальним ансамблем Первомайського району Москви.

Співачка Катя Семенова в молодості

Подібне заняття практично не приносило грошей, а тому нашої сьогоднішньої героїні доводилося підробляти. Вона була бухгалтером в невеликій конторі, потім, санітаркою в лікарні, а також секретарем-друкаркою в одній з московських фірм. Така робота приносила стабільний дохід, проте, незважаючи на це, Катерина Семенова ніколи не залишала мрії про кар’єру професійної музичної виконавиці.

Вона чекала свого шансу, і дуже скоро удача посміхнулася їй. У 1980-му році вона прочитала в одному з оголошень про підготовлюваний конкурсі молодих артистів «Золотий камертон», який проводився фірмою «Мелодія» і газетою «Комсомольская правда». Подібне звістка дуже схвилювала її, і вже дуже скоро Катя почала щосили готуватися до сценічного виступу. Для конкурсу вона вивчила пісню Юрія Антонова «Весна», яка, власне, і принесла їй перемогу. У фіналі конкурсу наша сьогоднішня героїня зібрала найбільше голосів телеглядачів і отримала головний приз.

З цього моменту для Катерини Семенової почалося зовсім інше життя. Вона стала часто виступати і гастролювати і вже дуже скоро отримала запрошення стати однією з учасниць популярного в ті роки колективу «Дівчата». З цією групою наша сьогоднішня героїня записала свій перший хіт – композицію «Подруги давно заміжня», яка стала головних шлягером початку вісімдесятих.

У 1982-му році, після зникнення з музичного небосхилу групи «Дівчата», Катерина Семенова отримала пропозицію від Юрія Антонова і потім протягом декількох років виступала з ним у групі «Аеробус».

Катерина Семенова: Не розумію, при чому тут помідори? Справедливості заради варто сказати, що даний колектив також не проіснував дуже довго, однак на творчій кар’єрі Катерини Семенової це майже ніяк не позначилося. У середині вісімдесятих років в якості сольної виконавиці артистка почала з’являтися в різних дитячих передачах, для яких записала кілька власних пісень.

На даному етапі кар’єри істотний внесок у просування молодої співачки вніс її перший чоловік Андрій Батурин, який налагодив ділові контакти з кількома відомими композиторами, а також домовився про телевізійних концертах для своєї дружини.

У 1986-му році радіостанції Радянського союзу знову почали активно розкручувати старий хіт Катерини Семенової «Подруги давно заміжня». Паралельно з цим дівчина виступала з деякими дитячими колективами, а через деякий час стала учасницею групою «Алло», в якій вона виступала разом зі своїм чоловіком. Саме в цей період співачка остаточно утвердилася як поп-зірки Радянського союзу. Її пісні стали часто отримувати престижні нагороди, а вона сама – з’являтися на різних телепередачах в якості учасниці і ведучою. Зокрема, однією з найбільш популярних у цей період стала передача «Ширше Коло», яку співачка вела в парі з В’ячеславом Малежиком.

У 1991-му році Семенова і Батурин створили музичний театр «Катя». Паралельно з цим наша сьогоднішня героїня починає вперше зніматися в кіно.

Кар’єра актриси, фільмографія, Катерина Семенова зараз

У 1991-му році Катерина Семенова дебютувала в кіно з невеликою роллю у фільмі «Хижаки». Робота виявилася вдалою, а тому вже через кілька місяців артистка отримала ще одну привабливу пропозицію. На цей раз їй випала можливість виконати головну роль у драмі «Сплачено наперед», яка знімалася українською командою постановників і була представлена публіці в 1992-му році. На зйомках даного проекту співачка познайомилася з українським актором Михайлом Церишенко. У них зав’язався бурхливий роман, який і став переломним моментом у кар’єрі естрадної виконавиці. Дізнавшись про зраду дружини, Андрій Батурин розірвав усілякі стосунки з колишньою дружиною, і цей момент фактично поставив крапку в співочій кар’єрі виконавиці. Після розставання з колишнім чоловіком Катерина Семенова стала рідко з’являтися на музичних передачах і почала працювати переважно як кіноактриси і композитора. У цьому статусі вона перебуває і сьогодні. Композиції, написані Катериною Семенової, звучать у різних телевізійних проектах, а також періодично з’являються на альбоми таких виконавців, як Олена Апіна, Тамара Гверцители, Аліка Смєхова, Марина Могилевська та багатьох інших російських знаменитостей.

Крім того, в останні роки артистка часто з’являється на різних телеканалах в якості ведучої. Найбільш відомим її проектам шоу «Формула краси».

Особисте життя Катерини Семенової

Як вже згадувалося вище, в житті артистки було два чоловіка. З першим чоловіком Андрієм Батуріним — Катерина прожила вісім років, протягом яких на світ з’явився син Іван Батурин (1985 р. н.).

Катерина Семенова зараз часто з'являється на телеекрані

У 1992-му році після зйомок у фільмі «Сплачено наперед» Семенова почала зустрічатися з українським актором Михайлом Церишенко. Бурхливий роман переріс у шлюб, який існує і понині.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: