Ім’я: Катерина Самуцевич

Дата народження: 9 серпня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Москва

Діяльність: суспільно-політична активістка, музикант

Вага: 60 кг

Зріст: 165 см

Біографія Катерини Самуцевич

Катерина Самуцевич – це одна з найбільш суперечливих фігур в сучасній історії Росії. Хтось називає її справжньою героїнею, яка бореться за права простих російських громадян; а хто вважає самої звичайної хуліганкою.

Так чи інакше – право на життя мають обидва ці судження. Саме тому в нашій сьогоднішній статті ми не будемо давати оцінок дій і вчинків Катерини, а просто розповімо про те, як розвивалася її доля і кар’єра. Висновки з викладеного нижче, нехай кожен робить для себе сам. Адже саме в цьому і полягає суть свободи, за яку завжди так активно виступала наша сьогоднішня героїня.

Ранні роки, дитинство і родина Катерини Самуцевич

Катерина Станіславівна Самуцевич з’явилася на світ у звичайній московській сім’ї і в ранньому віці практично нічим не відрізнялася від багатьох інших дівчат в російській столиці. Вона любила музику, фільми, а також комп’ютери, з якими завжди була на «ти».

Катерина Самуцевич до Pussy Riot працювала програмістом

Саме з комп’ютерної галуззю і була пов’язана вся її кар’єра до початку політичної та громадської діяльності.

Закінчивши московську школу, наша сьогоднішня героїня поступила в Московський енергетичний інститут, а потім влаштувалася програмістом. Вельми примітно, що місцем її роботи став оборонний концерн «Моринформсистема-Агат».

Тут майбутня героїня численних скандальних акцій пропрацювала кілька років, а потім залишила колишнє місце роботи і зайнялася фрілансом. В цей період вона знову повернулася до свого колишнього праці, пов’язаній з удосконаленням програми Subverse Web Browser, що дозволяє замінювати слова в текстовому контенті для збільшення рівня його унікальності.

Проте дуже скоро в її житті з’явилася зовсім інша пристрасть, ніяк не пов’язана зі світом комп’ютерів.

Суспільно-політична діяльність Катерини Самуцевич

У 2008-му році наша сьогоднішня героїня увійшла до складу скандально відомої організації «Війна», в якій вона перебувала разом зі своєю давньою подругою Надією Толоконніковою. Саме з цього і почалася активна діяльність нашої сьогоднішньої героїні у якості політичної активістки.

Будучи активною учасницею всіх проектів арт-групи «Війна», Катерина Самуцевич брала участь практично у всіх гучних акціях даного об’єднання. Велика частина назв зазначених вище акцій не може бути приведена в даному тексті з етичних міркувань.

Саме час сказати: Катерина Самуцевич Серед всіх інших виділяються акції «Цілуй сміття» і «Тараканий суд». Коментарі до кожної з них наша сьогоднішня героїня давала на своїх офіційних сторінках у соціальних мережах. Саме тут на просторах глобальної комп’ютерної мережі Катерина знову могла відчути себе по-справжньому вільною.

У своєму офіційному блозі учасниця арт-групи «Війна» критикувала неправомірні дії російських правоохоронних структур, а також говорила про комічності судової системи Російської Федерації. В тому чи іншому вигляді подібні політичні і соціальні погляди активістки знайшли відображення в її скандальних акціях протесту.

В даному контексті варто відзначити, що далеко не кожна з них була пов’язана з діяльністю арт-групи «Війна», учасницею якої була наша сьогоднішня героїня. Після офіційного розпаду даного об’єднання дівчина продовжила брати участь в різних протестах і суспільно-політичних акціях.

Разом зі своєю подругою Надією Толоконніковою наша сьогоднішня героїня брала участь у протестних заходах на захист Хімкинського лісу, займалася організацією табору демонстрантів кампанії «Антиселігер» і активно боролася за права жінок і сексуальних меншин усіма можливими методами. Крім того, Катерина Самуцевич також часто з’являлася на акціях російської політичної опозиції під час парламентських і президентських виборів у 2011-му та 2012-му роках

Катерина Самуцевич приходить в СІЗО Завдяки своїй активно суспільно-політичної діяльності і численних акцій протесту, в певний момент Катерина Самуцевич стала досить відома в певних колах. В рамках форуму громадських активісток вона нерідко виступала з різними лекціями, серед яких найбільш відомою стала «Убий сексиста, змий його кров!».

Крім усього перерахованого з деяких пір наша сьогоднішня героїня почала виступати в якості музиканта, виконуючи переважно пісні з політичними і реакційними текстами.

Катерина Самуцевич у Pussy Riot

В цей період вона почала з’являтися в складі панк-групи Pussy Riot, яка дуже скоро прославилася на всю Європу своєю скандальною акцією в Храмі Христа Спасителя. Під час свого публічного виступу у московській церкві дівчата виконали пісню «Богородиця, Путіна прожени», яка дуже скоро стала дуже популярна в певних колах Росії. Довгий час факт участі нашої сьогоднішньої героїні тієї гучної акції оспорювався.

Катерина Самуцевич отримала умовний термін. Вона вийшла на волю з зали суду

Однак суд російської столиці визнав, що представлених у справі доказів цілком достатньо для того, щоб визнати Катерину Самуцевич винною у вчиненні протиправного діяння, передбаченого статтею ККРФ «Хуліганство». Дівчина була засуджена на два роки позбавлення волі з відбуванням покарання в жіночій колонії. Рішення по справі було винесено 17 серпня 2012-го року.

Проте вже 10 жовтня того ж року дівчину звільнили з-під варти, замінивши реальне покарання умовним. Підстава для цього стало те обставина, що під час проведення акції в Храмі Христа Спасителя дівчина не встигла піднятися на вівтар і фактичного злочину не вчинила.

Сама Самуцевич назвала судовий процес навколо неї та інших учасниць Pussy Riot політизованим. Правозахисна організація «Міжнародна амністія» визнала Катерину, а також двох інших учасни панк-групи в’язнями совісті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: