Ім’я: Катерина Копанова

Дата народження: 26 травня 1985 р. (31 рік)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Донецьк, Українська РСР

Діяльність: актриса

Вага: 44 кг

Зріст: 160 см

Біографія Катериною Копановой

Катерина Копанова – це відома україно-російська актриса, придбав особливу популярність після виходу на екрани серіалів «Крем» та «Іграшка». Дані проекти зробили нашу сьогоднішню героїню справжньою зіркою. А тому зараз саме час розповісти про її життя і творчість трохи детальніше.

Ранні роки, дитинство і родина Катерини Копановой

Катерина Копанова з’явилася на світ у місті Донецьку 26 травня 1985 року, проте вже відразу після народження переїхала разом з усією родиною в Севастополь.

У цьому місці її батьки працювали в якості артистів музично-хореографічного ансамблю Чорноморського флоту. Тому з особливостями театрального життя наша сьогоднішня героїня була знайома вже з ранніх років. Як згадує сама Катя, все її дитинство пройшло за лаштунками, а тому вибір акторської професії був для неї невипадковим. Спочатку, правда, Катерина Копанова деякий час подумувала про те, щоб пов’язати своє життя з хореографією. Проте вступити в балетну школу не дозволила комплекція.

Молода і перспективна актриса Катерина Копанова

Таким чином, вже з підліткового віку Катя почала готуватися до вступу в театральний ВУЗ. Вона займалася в спеціальному театральному класі для обдарованих дітей, а також підробляла офіціанткою, щоб накопичити трохи грошей для переїзду до Москви.

В результаті в Росії молода українська дівчина опинилася в 2001-му році. Підшукавши собі відповідне житло, вона подала документи відомий Театральний інститут імені Бориса Щукіна і, незважаючи на великий конкурс, успішно вступила. З цього моменту для рудоволосої молодої актриси почалася зовсім інше життя.

Зоряний шлях актриси Катерини Копановой, фільмографія

Закінчити престижний театральний ВУЗ наша сьогоднішня героїня змогла в 2006-му році. Отримавши диплом, а також необхідну освіту, дівчина почала шукати собі роботу на телебаченні. Спочатку доводилося непросто. Давати ролі нікому не відомій актрисі режисери так просто не збиралися. Крім того, актрисі постійно доводилося боротися із зайвою вагою і сидіти на дієтах, щоб тримати себе в тонусі.

Серіал крем: Катя Копанова В результаті дебютувати на телеекранах актрисі все-таки вдалося. Спочатку вона зіграла невеликі ролі в серіалах «Любов як любов» і «Союз без сексу», а згодом отримала можливість зіграти головну героїню в ліричній комедії «В очікуванні дива».

У підсумку названий кінофільм став відправною точкою в кар’єрі актриси. Дівчина чудово впоралася зі своєю роллю, а тому згодом отримала можливість відчути себе повноцінною зіркою.

Після виходу на екрани фільму «В очікуванні дива» Катерина Копанова стала часто отримувати пропозиції про зйомки. Вона працювала в кіно і на телебаченні, знімалася в картинах найрізноманітніших жанрів, а тому дуже скоро знайшла «свого» глядача. Кожен рік актриса з’являлася в двох-трьох нових проектах. Її фільмографія росла просто шаленими темпами, і тому здавалося, що актриса встигає бути в декількох місцях одночасно.

В період з 2008-го по 2010-й україно-російська актриса зіграла в серіалах «Жаркий лід», «Дівчинка моя», «Міни у фарватері», «Довше століття», а також у телевізійній стрічці «Шлях до себе» та російському фільмі жахів» «С. С. Д.». Як правило, у кожній з названих картин дівчина грала другорядні ролі, проте вже незабаром у фільмографії актриси з’явилося кілька по-справжньому зіркових робіт.

Актриса Катерина Копанова багато працює в серіалах

Так, вже у 2010-му році Катерина Копанова виконала головну роль у молодіжному серіалі «Крем», який згодом на багато років вперед став її візитною карткою. Відразу після цього україно-російська актриса з’явилася в декількох нових проектах – серіалах «Нехай говорять», «Собр-2», а також телевізійної мелодрамі «Гидке каченя».

За час зйомок Катя встигла знайти багато нових друзів, набратися необхідного досвіду, а також зустріти справжню любов. Таким чином, зйомки в кіно і на телебаченні стали для нашої сьогоднішньої героїні не просто роботою, але і самим сенсом життя. Катерина Копанова погоджувалася практично на всі пропоновані їй ролі. А тому фільмографія знаменитості завжди залишалася надзвичайно різноманітною.

Єдине табу в кар’єрі актриси – негативні ролі. За словами самої Каті, грати негативних персонажів їй неймовірно складно. Можливо, причина цього криється в м’якому характері актриси. Адже в реальному житті наша сьогоднішня героїня виключно позитивний персонаж.

Катерина Копанова сьогодні

Серед останніх робіт Катерини Копановой є безліч чудових фільмів. У 2010-му році україно-російська актриса отримала нову дещицю популярності, зігравши головну роль у молодіжній комедії «Іграшки».

Актриса Катерина Копанова Після цього дівчина також знялася в телесеріалі «Життя та пригоди Мишка Япончика», любовних мелодрам «Маша і ведмідь» і «Перевірка на любов», а також з’явилася в касовому українському проекті «Полярний експрес», за час зйомок якого встигла потоваришувати з Єгором Бероєвим, Юлією Снігир та Анною Семенович. На момент написання даної статті останньою роботою у фільмографії Катерини Копановой був російський комедійний серіал «Особливості національної маршрутки».

На даний момент про нових роботах актриси нічого не відомо. Однак не варто сумніватися в тому, що талановита українка ще порадує нас новими цікавими ролями. Життя і кар’єра Катерини Копановой тривають, а значить, попереду у актриси, напевно, буде ще чимало яскравих екранних ролей.

Особисте життя Катерини Копановой

Ось вже багато років наша сьогоднішня героїня заміжня за чоловіком на ім’я Павло Палкін. Їхнє знайомство відбулося під час зйомок серіалу «Міни у фарватері». У цей період майбутній чоловік актриси служив на Чорноморському флоті і був запрошений на знімальний майданчик як артист масовки.

Скороминуща зустріч переросла в довгий роман. Згодом Катя і Павло не тільки розписалися з Рагсі, але й повінчалися в церкві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: