Ім’я: Катерина Гусєва

Дата народження: 9 липня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Москва

Діяльність: актриса, співачка

Вага: 49 кг

Зріст: 167 см

Біографія Катерини Гусєвої

Актриса Катерина Костянтинівна Гусєва народилася в Москві 9 липня 1976 року. Батьки актриси ніякого відношення до театру та кіно не мають. Тато Каті Гусєвої – звичайний кравець, а мама працює в Адміністративно-технічної інспекції Москви. У актриси, до речі, є молодша сестра Настя, яка працює вихователем в дитячому саду.

Катя Гусєва з дитинства відрізнялася від однолітків своєю красою. У маленької дівчинки були дуже густі і важкі волосся. Коса до пояса важила майже три кілограми, і її було дуже важко утримати. Саме тому, Катя завжди ходила з гордо піднятою головою. Навколишні думали, що це ознака гордого і незалежного вдачі, однак, вони й не здогадувалися, що виною всьому важкі волосся.

З дитинства Катерина Гусєва любила спорт. Дівчинка займалася спортивною гімнастикою, плаванням і фігурним катанням. І до всіх цих захоплення ставилася досить серйозно. Однак, гімнастикою займатися батьки заборонили, оскільки були впевнені, що там багато небезпечних для життя і здоров’я трюків (Варто зазначити, що вже в чотирирічному віці Катя полягала в групі зі спортивної гімнастики для резервної збірної Радянського Союзу).

Про плавання довелося забути-за густих і довгих волосся. Після миття вони сохли нескінченно довго і дівчинка, часом, не встигала їх висушити і бігла до школи з мокрою головою. Стригти розкішну шевелюру забороняли батьки. Між тим, про це Катерина Гусєва мріяла найбільше, їй навіть сни снилися про те, як вона стрижеться. Дівчина позбувалася волосся потихеньку – вона приходила до подруги і та состригала їй по сантиметру. Після цього школярка заделывала волосся в пучок і йшла додому. Одного разу мама поцікавилася, чому Катя весь час забирає волосся.

Жіночна і чарівна Катерина Гусєва

Яке ж було її здивування, коли вона побачила, що розпущене волосся доньки рівно наполовину коротший, ніж були зовсім недавно.

Втім, копиця волосся не заважала займатися дівчинці танцями. Катерина з задоволенням відвідувала уроки і виступала в грузинському ансамблі «Колхіда» до отримання атестата зрілості.

Перші кроки актриси

Катерина Гусєва бачила себе в майбутньому як біолога і збиралася вступати після школи в Московський біотехнологічний інститут. Однак, її плани сплутав випадок. На останньому дзвонику вона познайомилася з асистенткою керівника театрального училища імені Щукіна Євгенія Симонова. Жінка помітила красу дівчини і запропонувала їй вступити в «Щуку». Катя, в свою чергу, вирішила спробувати свої сили і вчинила.

Батьки не знали про вибір дочки, Катерина Гусєва паралельно з хімією та біологією зубрила уривок з «Війни і миру», сцену балу Наташі Ростової, а так само вірш Марини Цвєтаєвої. В Щукінському училищі, де на одне місце претендувало 60 осіб, іспити проходили в один день з випробуваннями в біологічний ВНЗ. Катя прийшла пробуватися в Московський біотехнічний інститут, попросилася вийти з іспиту, і побігла в театральне училище. Коли мама майбутньої артистки дізналася про вчинок доньки, то довго не могла відійти від шоку.

Щаслива жінка

У театральному Вузі Катерина Гусєва вчилася досить добре. Проте як романтичних героїнь викладачі її не бачили. Дівчина грала, наприклад, Аксенію з «Тихого Дону» — красуню перетворювали в жінку зі зрослими бровами, великими грудьми і грубуватим голосом. Саме тому, над майбутньою актрисою сміявся весь курс. Однак, Катя сама вперто продовжувала грати немолодих героїнь. Дівчина була впевнена, що після закінчення училища такі ролі дістануться їй не скоро. Тому у «Щуці» вона із задоволенням грала 80-річних бабусь у в’язаних тапочках. Свої ролі вона постійно навчала з камінчиками в роті.

Акторський дебют

Ще будучи студенткою, Катерина Гусєва отримала свою першу роль. Дівчина зіграла в стрічці «Зміїне джерело» Н. Лебедєва. Починаюча актриса з’явилася в кадрі з такими іменитими колегами, як Ольга Остроумова, Євген Миронов. Катя повною мірою виправдала надії режисера.

Театральні ролі

Ще в часи студентства Катерина грала в Театрі біля Нікітських воріт. В 1997 році, після закінчення Щукінського училища, Катерина прийшла працювати в трупу під керівництвом Марка Розовського. Тут актриса грала в таких спектаклях, як «Бідна Ліза» (Ліза), «Убивець» (Соня Мармеладова), «Романси з Обломовим» (Ольга Іллінська). А у Театрі Нікітінський воріт Катя прослужила до 2001 року.

«Пісня про Землю» (виконує Катерина Гусєва) 2001 року для Катерини Гусєвої став доленосним. Дівчина прочитала в газеті оголошення про набір акторів в мюзикл «Норд-Ост». Катя смутно уявляла, що таке мюзикл, однак, чудово знала роман «Два капітана» Каверіна і мріяла про роль головної героїні, – Каті Татаринової.

За два дні до кастингу актриса вибрала собі репертуар і виступила з піснею «А ну-ка, дівчата!». На відборі була жорстка конкуренція, але Катя обійшла актрис з класичним вокалом і була затверджена на омріяну роль. Після цього, дівчина впритул зайнялася своїм вокалом. Більше двох років вона вчилася співати. Хоча, на постановку голосу потрібно як мінімум п’ять. Всього лише за рік Гусєва за прискореним курсом навчилася тягнути ноти швидко і ефективно. Сьогодні актриса, на думку педагогів-хормейстерів, співає нітрохи не гірше артистів з професійним музичним утворенням.

Популярність в Москві прийшла до Катерини Гусєвої разом з мюзиклом в «Норд-Ості». Головна роль Каті Татаринової, каже акторка «навчила її вірити у власні сили і бути сильною». До речі, за цю роботу Гусєва в 2003 році на фестивалі «Золота маска» була номінована на «Кращу жіночу роль».

«Бригада»

Паралельно з репетиціями та виступами з трупою «Норд-Осту» Катерина Гусєва отримала запрошення на виконання головної ролі в серіалі «Бригада». Молода актриса погодилася і з цього часу наступила дуже важка пора її життя.

З чоловіком і дітьми

Дівчині доводилося постійно працювати – днем репетирували мюзикл «Норд-Ост», а вночі знімали серіал «Бригада». Такий напружений графік актриса витримала. У гангстерському серіалі Катерина стала дружиною бандита Олександра Бєлова, якого зіграв Сергій Безруков. Ця роль, як раз, і принесла актрисі всеросійську славу.

«Як же мені подобалося працювати з режисером Сидоровим! Я не знаю, чи буде у нас ще якийсь спільний проект, але такого відчуття свободи, як у нього на майданчику, я не відчувала ніде. У нього безмежне почуття правди. У нас було відчуття, ніби ми знімаємо документальне кіно. Він, як Станіславський, нас зупиняв, якщо відчував хоч краплю фальші, — «не вірю», і все», — згадує про свою роботу в серіалі «Бригада» Катерина Гусєва.

Інша робота

У серпні 2003 року Катя Гусєва стала працювати в театрі імені Мосради. Крім цього, дівчина постійно була задіяна в телесеріалах і фільмах. В її скарбничці роботи в таких стрічках, як комедія «Інтимне життя Севастьяна Бахова», серіал «Небо і земля» і мелодрама «Щит Мінерви».

Особисте життя

Про своїх чоловіків та особистому житті Катерина Гусєва поширюватися не бажає. Свій «мікросвіт» вона віртуозно приховує від сторонніх очей.

Катерина Гусєва та Ігор Іванов — Красуня і Чудовисько «Актор повинен цікавити глядачів своїми творчими здобутками», — говорить актриса.

Катерина Гусєва з 1996 року одружена з відомим бізнесменом Володимиром Абашкіна, який є власником великої художньо-виробничої фірми «Base-Beauty», і виховує маленького сина Олексія.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: