Ім’я: Катерина Дубакина

Дата народження: 2 листопада 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Севастополь, Україна

Діяльність: актриса

Вага: 47 кг

Зріст: 160 см

Біографія Катерини Дубакиной

Катерина Дубакина – це яскрава молода актриса, яка стала широко відомою після виходу на екрани серіалу «Моя прекрасна няня». В даній телевізійної історії дівчина виконала роль старшої дочки головного героя. Саме вона згодом стала для неї путівкою в світ великого кіно.

Але що нам відомо про цю рудоволосої дівчини? Які цікаві роботи можна відшукати в її фільмографії? І які творчі плани виношує наша сьогоднішня героїня? Про все це ми розповімо вам вже сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Катерини Дубакиной

Катерина Олександрівна Дубакина з’явилася на світ 2 листопада 1989 року в місті Севастополі. Незважаючи на той факт, що народитися дівчині довелося в Україні, батьки і всі родичі майбутньої знаменитості були росіянами. Батько Каті працював у Москві в сфері комп’ютерних сервісів. А мама була домогосподаркою і більшу частину життя займалася домашніми справами. Крім самої Каті в її родині є ще одна дочка, старша сестра нашої сьогоднішньої героїні, яка нині постійно проживає у Швеції.

Актриса Катерина Дубакина ще не зіграла свої кращі ролі

Що ж стосується самої Катерини Дубакиной, то в цьому плані варто насамперед зазначити, що дівчинка завжди вигідно виділялася серед своїх однолітків. Вже в дитинстві вона була творчою і різнобічним дитиною.

Протягом двох років Катя займалася в художній школі при знаменитої Третьяковській галереї. Після цього навчалася кілька років в театральному коледжі, а паралельно з цим займалася музикою в студії гітари і фортепіано. Таким чином, творчість і мистецтво завжди були важливою частиною життя нашої сьогоднішньої героїні. Вона тягнулася до нього, проте довгий час не могла чітко визначити для себе, який вид діяльності для неї є пріоритетним.

Доленосним і визначальним у житті нашої сьогоднішньої героїні став кастинг серіалу «Моя прекрасна няня». Під час одного з виступів у театральній студії Катю зауважив асистент режисера і запропонував дівчині взяти участь у відборі акторів для амбітного проекту. Дівчина погодилася і вже зовсім скоро постала перед творчою групою серіалу. Прочитавши кілька уривків зі сценарію, юна актриса зуміла легко переконати режисера у своїй спроможності, а тому вже за кілька днів була офіційно затверджена на роль.

Катерина Дубакина про виставу «Почтигород» Слідом за цим послідували зйомки. Незважаючи на той факт, що на момент зйомок дівчині було всього п’ятнадцять років, зі своєю роллю вона впоралася просто чудово. Її героїня полюбилася глядачам, а тому вже зовсім скоро Катерина Дубакина стала справжньою зіркою. Успіх серіалу приніс успіх і їй самій. А тому згодом дівчина більше ніколи не сумнівалася в тому, яку дорогу в житті їй вибрати.

Кар’єра актриси Катерини Дубакиной, фільмографія

У 2006-му році, вже будучи досить відомою актрисою, Катерина вступила в Російську академію театрального мистецтва. До того моменту, як дівчина стала студенткою, в її активі вже було кілька яскравих акторських ролей. Так, зокрема, ще до свого повноліття юна знаменитість відзначилася в серіалах «Неотложка-2» і «Ніч у стилі дитинства», а також фільмах «СПЕКА» і «Самотнє небо». Крім того, Катерина продовжувала зніматися в нових епізодах серіалу «Моя прекрасна няня», а тому про свою кар’єру Катя могла не хвилюватися.

Катерина Дубакина, актриса Ранок на 5 Успішно закінчивши театральний ВУЗ, наша сьогоднішня героїня стала шукати для себе нові виклики. Не залишаючи зйомок на телебаченні, вона поступила на роботу в Московський театр на Малій Бронній. А тому стала часто з’являтися в різних постановках. Всього за кілька років не по роках доросла і свідома актриса виконала ролі в таких спектаклях, як «Кіноманія. band», «Принц Каспіан», «Таємниця старої шафи», «Буря», «Тартюф», «Почтигород» і деяких інших. Її любили глядачі і цінували режисери, а тому практично відразу після своєї першої появи на театральних підмостках Катерина Дубакина стала отримувати провідні ролі в центральних постановках.

Не менш вдало розвивалася також кар’єра нашої сьогоднішньої героїні і в світі телебачення. Продовжуючи зніматися у другому сезоні серіалі «Моя прекрасна няня» з Анастасією Заворотнюк, молода актриса з’явилася в комедійних проектах «Трохи не в собі», «Світлофор», а потім і в новому популярному телесеріалі «Думай як жінка». Професіоналізм актриси зростав від однієї ролі до іншої, а тому в якийсь момент її перестали сприймати як талановитого новачка і стали бачити в ній склалася актрису.

Актриса Катерина Дубакина в серіалі

Катерина Дубакина сьогодні

Катерина Дубакина знімалася, практично не перестаючи. Серед її екранних партнерів були Марат Башаров, Олексій Макаров, Ольга Тумайкина, а також багато інші зірки російського телебачення. Наша сьогоднішня героїня рухалася вперед, а тому її кар’єра розвивалася просто вражаючими темпами.

Як можна судити, не збирається зменшувати обороти дівчина і в осяжному майбутньому. Крім роботи над новими епізодами серіалу «Думай як жінка», Катерина Дубакина також знімається в телевізійній мелодрамі «Берега», а також часто виступає в театрі. Серед її нових екранних робіт значиться також серіал «Умільці». Дебютні серії цього телепроекту повинні бути представлені глядачам в середині 2014 року. Наскільки яскравою виявиться роль Катерини в названій телевізійній стрічці, покаже час. А зараз нам залишається просто чекати.

Особисте життя Катерини Дубакиной

В даний час на особистому фронті у актриси все тихо. Дівчина вільна і може цілком присвятити себе улюбленій роботі. Що стосується минулих захоплень, то в одному зі своїх інтерв’ю актриса мимохідь згадала про якогось хлопця, з яким зустрічалася більше трьох років. Однак імені свого колишнього коханого знаменитість не назвала, зазначивши, що широкому загалові це нічого не скаже.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: