Ім’я: Катерина Боброва

Дата народження: 28 березня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: фігуристка

Вага: 52 кг

Зріст: 167 см

Біографія Катерини Бобрової

Катерина Боброва – це відома російська фігуристка, яка зараз нерідко дивує нас своїми яскравими виступами на різних міжнародних змаганнях. Її манера катання витончена, а тому завжди приковує до себе погляди.

Можливо, саме з цієї причини в останні роки нашої сьогоднішньої героїні незмінно супроводжує успіх. Катерина Боброва – це фігуристка, всі головні перемоги ще попереду. А значить, наша біографічна стаття, присвячена яскравою спортсменці, ще довго залишатиметься актуальною.

Ранні роки, дитинство і родина Катерини Бобрової

Катерина Боброва з’явилася на світ 28 березня 1990 року в місті Москва. Її батьки обоє були відомими спортсменами, а тому дух змагань та прагнення до найвищим професійним вершин завжди були у Каті в крові. У свій час батько нашої сьогоднішньої героїні був відомим радянським лижником. А мама за свою кар’єру встигла досягти багатьох яскравих перемог в області легкої атлетики.

Фігуристи Катерина Боброва та Дмитро Соловйов

Згодом саме завдяки їх участі професійним спортом стали займатися обидві дочки з родини Бобрових. Сестра Каті зробила непогану кар’єру в області акробатичного рок-н-ролу. А сама Катерина вибрала для себе фігурне катання.

Вперше з’явитися в спортивній секції нашої сьогоднішньої героїні довелося в 1994-му році, коли чотирирічна Катя Боброва вперше вийшла на лід. Спочатку дівчинка займалася танцями на льоду як самостійна спортсменка, однак згодом тренери порадили їй звернути увагу на парне катання. Так, вже в 2000-му році з подачі Світлани Алексєєвої і Олени Кустаровой Катерина Боброва познайомилася зі своїм майбутнім партнером Дмитром Соловйовим.

Пара фігуристів стала з’являтися разом на спортивних змаганнях вже з наступного року, однак справжні успіхи довгий час обходили спортсменів стороною. З-за постійних невдач Катерина і Дмитро неодноразово міняли тренерів, і в результаті довгий пошук оптимальних варіантів приніс-таки свої плоди. Московська пара стала тренуватися під керівництвом Олександра Жулина, і він в свою чергу дуже скоро допоміг фігуристам вийти на принципово інший рівень.

Катерина Боброва та Дмитро Соловйов: Так важко не було навіть на Олімпіаді! У сезоні 2005/2006 московські фігуристи зуміли дістатися до восьмого місця на юніорському чемпіонаті Росії, а вже за рік змогли виграти національну першість у своїй віковій категорії. Крім того, в тому ж сезоні російська пара змогла перемогти також і на юніорському чемпіонаті світу. З цього самого моменту для Катерини Бобрової та її партнера Дмитра Соловйова почалася професійна кар’єра.

Зоряний шлях Катерини Бобрової у фігурному катанні

У сезоні 2007/2008 наші сьогоднішні герої вперше з’явилися на національному російській першості «старшої» віковій групі. Того разу спортсмени зуміли виграти на даному змаганні лише бронзові медалі, однак з-за того, що основна пара російських фігуристів (Оксана Домніна і Максим Шабалін) не змогла взяти участь у чемпіонаті світу, Катя і Дмитро також отримали можливість представити РФ на світовій першості. Поява на такому престижному змаганні стало новим випробуванням в кар’єрі Бобрової і Соловйова. На міжнародному першості росіяни виступили досить впевнено, однак із-за відсутності необхідного досвіду зуміли зайняти в підсумковому протоколі лише скоромне тринадцяте місце.

Катерина Боброва та Дмитро Соловйов Досить-таки середнім у виконанні російської пари фігуристів вийшов також і сезон 2008/2009. У цьому сезоні Боброва і Соловйов стали лише четвертими на російському національній першості, а тому на чемпіонат світу не кваліфікувалися. Деякою втіхою для молодих хлопців став виступ на Універсіаді, в рамках якої Катерина і Дмитро зуміли стати п’ятими. Місця з шостого по четверте спортсмени також зайняли на декількох етапах міжнародного Гран-прі з фігурного катання.

Зробивши роботу над помилками і проаналізувавши всі свої колишні прорахунки, в сезон 2009/2010 Катерина і Дмитро увійшли з повною упевненістю в своїх силах. На чемпіонаті Росії пара зайняла друге місце, а на європейському і світовому першості вперше зуміла дістатися до десятки найсильніших.

Фігуристи Катерина Боброва та Дмитро Соловйов зараз продовжують активно виступати

Результати фігуристів поліпшувалися рік від року, а тому вже в наступному сезоні Боброва і Соловйов змогли легко перевершити всі свої колишні досягнення. На внутрішньоросійському першості фігуристи вперше у своїй кар’єрі зуміли дістатися до першого місця. Яскравим і впевненим вийшло також виступ московської пари також і на інших змаганнях. У підсумку в тому сезоні пара зуміла виграти російський етап світового Гран-прі, а також завоювати срібло на чемпіонаті Європи і турнірі Cup of China.

Великий успіх, Катерина Копанова в даний час

Згодом яскраві перемоги в кар’єрі Катерини Бобрової та її партнера по льодовому майданчику траплялися із завидною регулярністю. Протягом чотирьох років поспіль Катя і Дмитро ставали першими на чемпіонаті Росії. Крім того, в цей період в особистій колекції нагород спортсменів з’явилися і деякі інші престижні нагороди. Зокрема, Катерина Боброва та Дмитро Соловйов зуміли виграти чемпіонат Європи в сезоні 2012/2013, а також перемогти на Finlandia Trophy та Cup of Russia.

В даний час російські фігуристи продовжують яскраво виступати на різних внутрішньоросійських і міжнародних змаганнях. Тренери та спортивні фахівці пророкують парі велике майбутнє. А тому нові перемоги залишаються лише питанням часу.

Особисте життя Катерини Бобрової

Катерина Боброва шукає свою половинку і охоче йде на зближення з такими хлопцями. Проте в особистому житті спортсменки поки що панує невизначеність. Серце Каті вільно. А тому у кожного шанувальника таланту фігуристки є шанс опинитися поруч з коханою спортсменкою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: