Ім’я: Катерина Бисерова

Дата народження: 7 вересня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Нижнєкамськ, Татарстан

Діяльність: співачка

Вага: 54 кг

Зріст: 167 см

Біографія Катерини Бисеровой

Дитинство і родина Катерини Бисеровой

Катя народилася в Казахстані. Там вона жила до шести років, поки родина не переїхала до Омська. Катруся пішла в школу, а так само попросила батьків записати її в музичну школу, де займалася дев’ять років. Дівчинка вчилася музиці і співу. Багато разів Катя брала участь у музичних конкурсах. Серед її захоплень дитинства – волейбол.

В домашньому альбомі Катіна мама зберігає багато фотографій дочки, майже на всіх вона співає. Нею зібрані всі вирізки їх журналів і газет, де писалося про участь Каті в конкурсах. Вдома зберігаються кубки з фестивалів.

Ні мама, ні тато ніколи в житті не співали. Донька ж, вже півтора року співала, як могла народні пісні. «Певуньей» її назвала навіть акушерка в пологовому будинку. Її мама згадує, що коли вела Катю з дитячого саду, перехожі часто з посмішкою оберталися на маленьку дівчинку, певшую на весь голос.

Після школи вона вчилася естрадно-джазового вокалу в коледжі культури і мистецтва Омської області. Привів її туди диригент циркового оркестру. Він зовсім випадково почув голос Каті на аудіокасеті.

Катерина Бисерова - зірка шоу «Голос»

Викладачі коледжу відгукуються про Бисеровой, як про талановиту ученицю, яка завжди прагнула все робити максимально «круто». Так, при підготовці до госэкзамену, їй вдалося організувати одногрупників, які акомпанували Катерині, в той час як вона співала. Вийшло яскраве виступ під живу музику і, звичайно ж, це було чудово.

Місцевий телевізійний канал «Антена-7» робив про Бисеровой сюжет, коли вона готувалася до одного з своїх конкурсів. Дівчинці тоді було п’ятнадцять років.

Початок кар’єри Катерини Бисеровой: шоу «Голос»

Закінчивши коледж, Бисерова вирішила їхати до Москви, щоб вступити в Гнесинку. На жаль, вступити на бюджетне відділення їй не вдалося, але додому повертатися вона не збиралася. Залишившись у столиці, починаюча співачка стала виступати в караоке. Вона пробувала сили в різних кастингах, один раз потрапила у вокально-інструментальний проект і працювала там солісткою.

Дізнавшись, що почалося прослуховування на шоу «Голос», вона вирішила неодмінно взяти в ньому участь. Найменше охочих потрапити на шоу було одинадцять тисяч. Попередньо повинні були відібрати лише 150 претендентів. Бисерова пройшла відбірковий тур.

Голос 2 — Катерина Бисерова і Язиля Мухаметова — «All that jazz» На ньому вона заспівала дві пісні, проте для представлення на суд журі було вибрати тільки одну. Співачка зупинила вибір на «Brown Sugar». Далі слід було готуватися до сліпим слухань, де треба було справити враження на журі, яке, згідно з умовами конкурсу оцінювало вокал, не дивлячись на претендентів. З десяти запропонованих композицій Бисерова вибрала ту, з якої пізніше і постала на сліпих слуханнях. Це була «Mama Knows Best».

Катя перед виступом страшно нервувала, але вийшовши на сцену, змогла зібратися і показати всю силу свого голосу. Переживання зникли, а судді почули чистий і сильний голос із зухвалими нотками. Вміючи користуватися природним талантом, дівчина без праці брала високі ноти. Це не могли не відзначити професійні судді. Минуло лише кілька секунд, і до неї повернулися відразу дві людини – Олександр Градський і Леонід Агутін. Ще через кілька миттєвостей обличчям до неї виявилися Пелагея і Діма Білан.

Голос. Катерина Бисерова. 13.09.2013 — «Mama knows best» Наставником Бисеровой став Олександр Градський. Про нього учасниця шоу висловлюється, як про дуже мудру людину і викладача, який завжди говорить тільки за фактом, може пожартувати, може зробити зауваження або похвалити.

З усіма конкурсантами у Каті склалися прекрасні, дуже теплі стосунки. Вони багато спілкувалися і зустрічалися поза репетиційних залів. Репетиції займали багато часу. Катерина віддавала всі сили, готуючись до наступного туру, де хотіла гідно представити свій Омськ.

Під час шоу Бисеровала сказала в одному з інтерв’ю, що її метою на проекті є не тільки перемога. Їй важливо зрозуміти свої здібності і можливості.

Наступним був конкурс поєдинків, де Катерина співала з іншою учасницею – Язилей Muhametovoj. Ними був виконаний уривок з «Чикаго». Журі повинно було обрати лише одну з них. Перемогу здобула Бисерова, журі одноголосно проголосувало за неї. Градський висловився про Катю, як про сформувалася артистці.

Катерина Бисерова намагається частіше приїжджати в Омськ

Після третього етапу, який називався «Нокаути», співачка з Омська покинула шоу. Вона виступала з композицією Крістіни Агілери з романтичною назвою «З тобою в розлуці», співала на іспанській мові. Під час виступу конкурсантка помітно хвилювалася.

Градскому явно шкода було розлучатися з Катериною, але він змушений був зробити свій вибір. Всі три її виступу він назвав дуже вдалими, але при цьому різними. Їй вдалося виступити в трьох іпостасях в рамках одного проекту, причому, на його думку, завжди вона була успішною.

Дівчина зуміла гідно перенести оголошення результатів, не дивлячись на те, що їй дуже хотілося продовжити боротьбу. Вона подякувала всім за надану можливість.

Зараз її графік розписаний на місяці вперед. Навіть вдома буває вкрай рідко, хоча дуже сумує за рідним, Омську, за своїм друзям.

Особисте життя Катерини Бисеровой

Катерина зустрічається з колишнім учасником «Голоси» Сосланом Кулумбековым. Він і подруга співачки Олена підтримували її під час всіх виступів на шоу. У планах Каті – записати дует з Сосланном. В майбутньому вона хоче викладати вокал.

Приїжджаючи в Омськ, Катя любить гуляти по знайомих вулицях, зустрічатися з друзями. З-за зайнятості, останнім часом, таких можливостей у неї все менше.

На третій тур дівчину приїхала підтримати її мама. Там вона дала інтерв’ю, розповівши, як її дочка вчилася музиці, як йшла до своєї мрії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: