Ім’я: Катерина Баранова

Дата народження: 17 листопада 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Когалим, Тюменська обл.

Діяльність: ведуча, актриса

Вага: 49 кг

Зріст: 168 см

Біографія Катерини Баранової

Катерина Баранова – колишній гравець команди КВН «РосНОУ», популярна гумористка, учасниця проекту «Comedy Woman», завдяки якому стала відома громадськості.

Дитинство Катерини Баранової

Катерина Баранова народилася в місті Когалим Тюменської області. З самого дитинства любила розігрувати друзів на вулиці, була дуже товариською і допитливою. У школі жодне свято не проходило без її участі. Коли трохи підросла початку і сама організовувати різні вечори, вистави та гумористичні шоу. Вчителі були дуже задоволені дівчинкою, і всі пророкували їй долю знаменитої актриси.

Катерина Баранова - зірка КВК і Камеді вумен

Початок зоряної кар’єри Катерини Баранової у КВК

Ще в школі Катя Баранова почала виступати у складі команди КВК «РосНоу». Команда проявила себе дуже організованою і талановитою. Катя Баранова грала провідну роль в команді і вигідно виділялася серед учасників команди. Саме тут вона вперше побувала на великій сцені і зуміла отримати широку популярність.

Трохи пізніше виявилося, що Катя володіє не тільки чарівною зовнішністю, харизмою і акторським талантом, але і володіє чудовими вокальними даними. Дівчина до того ж має диплом про закінчення музичного училища за спеціальністю фортепіано. Все це визначило подальшу професію Баранової і вибір університету, в якому хотілося вчитися. У 2000 році Катерина вступила на музичний факультет Московського педагогічного державного університету, а в 2004 році успішно закінчила його.

Після університету Катя не покидає сатиричну акторську діяльність. Під час проходження кастингу на участь у КВН у складі збірної Російського економічного університету, Катя Баранова знайомиться з Наталією Eprikân, яка і запропонувала їй взяти участь в шоу під назвою «Made in Woman». Таку пропозицію відверто зацікавило юну КВНщицу. Адже нова шоу-програма обіцяла величезну популярність.

Катерини Баранової в «Comedy Woman»

У 2008 році гумористичне шоу змінило назву на «Comedy Woman» і вперше вийшло в ефір на телеканалі ТНТ. Це було єдиний у своєму роді проект на той час. Катерина Баранова стала одним з резидентів шоу, стрімко набирає рейтинги на популярному телеканалі.

Катерина Баранова пішла з Comedy woman

Катерина Баранова відразу ж сподобалася глядачам своїм всебічним розвитком у творчому відношенні. Сценічне амплуа було обрано також не випадково. На екранах телевізорів Катерина Баранова перетворюється в починаючу дурну і наївну співачку, яка постійно перебуває в пошуках продюсера. Співачка Катя обожнює читати в душі і співати в туалеті. По сценічному образу, Катя за те, що співала в конкурсі «Крошка-картошка», була звільнена з посади касира. Співачка Катя називає себе золотим голосом Дмитрівського району. На сцені Катерина Баранова часто працює в парі з Надією Сисоєвої, яка відіграє роль «подружки Надійки». Їх дует набрав тисячі шанувальників по всій Росії.

Паралельно з грою в шоу «Comedy Woman», Катерина Баранова часто виступала у складі пародійної групи «Супермаркет кохання», де разом з нею також працювали Марія Кравченко і Надія Сисоєва.

Так Катерина Баранова висловлювалася про своїх колег по сцені в недавньому інтерв’ю: «Наталю Андріївну – поважаю, Наталю Медведєву і Катерину Скулкину – боюся, з Машею Кравченко – сплетничаю, з Тетяною Морозової – сперечаюся, Катерина Варнава – заздрю, з Надею Сисоєвої та Оленою Борщовий – раджуся, а Поліну Сибагатуллину обожнюю ще з 1999 року!»

Участь у шоу «Comedy Woman» закінчився у 2011 році. Тоді зникнення улюбленої артистки справило бурхливий ажіотаж в інтернеті.

Катерина Баранова зараз виховує доньку

Особисте життя Катерини Баранової

У 2011 році артистка Баранова пішла з шоу «Comedy Woman» у декретну відпустку. Катя народила прекрасну донечку з незвичним ім’ям Єсенія. Тисячі шанувальників на форумах і сайтах вітали Катю з народженням прекрасної дочки. З тих пір співачка Катя на екранах телевізорів не з’являлася.

Катерина Баранова зараз

На даний момент Катерина Баранова повністю присвятила своє життя улюбленої дочки. Вона періодично працює ведучою на корпоративах та весіллях, де виконує вже любиться глядачам роль співачки Каті.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: