Ім’я: Карина Андоленко

Дата народження: 20 вересня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Харків, Україна

Діяльність: актриса театру, кіно і телебачення

Вага: 60 кг

Зріст: 174 см

Біографія Карини Андоленко

Карина Андоленко – це молода актриса, зірка якій лише відносно недавно з’явилася в світі російського кінематографа. Найбільшу популярність талановитій українці приніс кримінальний телефільм «Троянди для Ельзи», який одночасно став дебютною роботою актриси у великому кіно.

З тих пір наша сьогоднішня героїня часто знімається в кіно і на телебаченні, а також періодично з’являється на театральній сцені. Але що ще можна розповісти про цю білявою української красуні? Відповідь на це питання ви дізнаєтеся, прочитавши нашу сьогоднішню біографічну статтю.

Ранні роки, дитинство і родина Карини Андоленко

Карина Андоленко народилася в одному з найбільших міст України – місті Харкові. У цьому місці пройшло її дитинство та юність. Тут же вона вперше почала виступати на театральній сцені. Вся справа в тому, що бабуся і дідусь нашої сьогоднішньої героїні були глухонімими.

Таким чином, з самого дитинства, спілкуючись з ними, дівчина чекала їх мову, а також знайомилися з культурою їх спільноти. В один прекрасний день вона навіть почала виступати в одному з харківських театрів, в якому ставилися постановки для глухонімих людей. Перші театральні роботи в таких постановках виявилися дуже вдалими, а тому дуже скоро юна дівчинка буквально закохалася в мистецтво.

Карина Андоленко - молода і популярна актриса

У дванадцять років наша сьогоднішня героїня почала відвідувати уроки місцевої театральної студії, а також займатися в музичній школі по класу фортепіано. Все це заклало основи багатогранного таланту Карини Андоленко, який згодом розквітнув безліччю яскравих фарб.

Закінчивши середню школу в місті Харків, майбутня зірка російських серіалів переїхала в Москву, де дуже скоро надійшла в Школу-студію МХАТ (курс Костянтина Райкіна). В даному відомому театральному Вузі пройшло творче становлення нашої сьогоднішньої героїні. Вона набула необхідний досвід і змогла розвинути в собі вроджені таланти.

Творча кар’єра Карини Андоленко: театр, кіно, телебачення

Свою першу театральну роль Карина Андоленко виконала на сцені учбового театру Школи-студії МХАТ в рамках дипломної постановки «Валенсийские божевільні». Дана робота була високо оцінена членами педагогічної комісії, а також прийшли на спектакль глядачами.

Поцілунок крізь стіну з Кариною Андоленко через Деякий час успіх повторився знову. Цього разу в рамках своєї другої дипломної постановки наша сьогоднішня героїня виконала одну з провідних ролей у студентської постановці «Не все коту масляна». Даний проект, поставлений на сцені московського театру «Сатирикон», також став досить успішним.

Проте вперше відчути себе справжньою зіркою молодої української красуні довелося тільки в 2008-му році. У цей період Карина Андоленко успішно пройшла великий кастинг і була затверджена на роль молодої москвички Тетяни Лепешкиной в новому проекті каналу НТВ – «Троянди для Ельзи».

Зйомки цього фільму, що поєднує в собі риси кримінальної драми і любовної історії, почалися в 2008-му році, і вже незабаром картина вийшла на екрани. Робота режисера Єгора Кончаловського була високо оцінена критиками і простими глядачами. Фільм став досить успішним, і практично відразу зробив Карину Андоленко справжньою зіркою російського кіно.

Після цього фільмографія молодої актриси почала стрімко поповнюватися новими ролями. Вже в 2009-му році талановита українка зіграла в двох нових фільмах. Особливо вдалою стала її робота в картині «Горобиновий вальс», яка дуже скоро принесла дівчині премію міжнародного фестивалю «Созведие».

Карина Андоленко: «Я марнотрат» У тому ж 2009-му році наша сьогоднішня героїня отримала диплом про закінчення Школи-студії МХАТ і, прийнявши пропозицію Костянтина Райкіна, влилася до складу постійної трупи місцевого театру. Протягом двох років вона органічно поєднувала роботу на театральних підмостках з ролями в нових серіалах і кінематографічних проектах. Однак два роки потому все-таки вирішила залишити сцену і з головою поринула у світ кіно.

У період з 2010-го по 2012-й Карина Андоленко знялася ще в двадцяти нових фільмах, серед яких були як телевізійні, так і кінематографічні проекти.

Найбільш популярними серед них стали серіали «Справа була на Кубані», «Сильна слабка жінка», «СОБР», а також повнометражні фільми «Поцілунок крізь стіну», «Назад в СРСР» (тут вона знімалася разом з Маратом Башаровим), «Рейдер» і багато інших. Вельми примітно, що в цей період наша сьогоднішня героїня успішно грала в картинах самих різних жанрів, починаючи від військових бойовиків і закінчуючи фантастичними комедіями.

Карина Андоленко сьогодні

Окремо у списку робіт українсько-російської актриси варто відзначити фільм «Арифметика підлості». За зйомки в даній картині Карина Андоленко отримала приз Московського фестивалю «Відображення» в номінації «Краща жіноча роль».

У 2013-му році наша сьогоднішня героїня взяла участь у створенні ще в трьох нових телевізійних фільмів. Так, зокрема, фільмографія україно-російської актриси поповнилася телевізійними стрічками «Марш-кидок 2: Особливі обставини», «Поговори зі мною про кохання», а також гучним містичним фільмом «Вангелія». Там же знімалися Олена Яковлєва, Ірина Рахманова, Наталія Ніколаєва та інші.

Однією з останніх робіт Карини Андоленко став серіал «Вангелія»

Остання з названих стрічок, що розповідає про долю всесвітньо відомо болгарської провидиці Ванги, став однією з найбільш очікуваних прем’єр на російському телебаченні.

В даний час україно-російська актриса працює над новим фільмом «Чарлі», який повинен вийти на екрани в 2014 — му році.

Особисте життя Карини Андоленко

Про романи і захоплення актриси відомо дуже небагато. Лише в одному з пізніх інтерв’ю дівчина згадала, що нещодавно розлучилася з хлопцем, з яким прожила разом три роки.

Їх роман закрутився ще під час спільного навчання у Мхаті, а розпався через постійну завантаженість актриси і її напруженого робочого графіка. Відомо, що колишній бойфренд був старше Карини на три роки. Його ім’я в пресі не фігурує.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: