Ім’я: Карен Аванесян

Дата народження: 18 вересня 1957 р. (59 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Баку, Азербайджанська РСР

Діяльність: артист естради, майстер пародій

Вага: 70 кг

Зріст: 165 см

Біографія Карена Аванесяна

В кожній людині є щось унікальне і неповторне. Те, що робить його особливим і виділяє з маси, яка згодна на все заради свого кумира. Саме на цьому етапі і починається той відрізок життя, який в народі називається «слава» або «популярність». Так було, є і буде з Кареном Аванесяном, який не просто заряджає публіку позитивними емоціями, але і піднімає у своїх виступах гостросоціальні теми, в яких крізь сльози від сміху ледь помітні сльози відчаю, болю і образи за свою Батьківщину.

Карен Аванесян народився в Баку

Дійсно, популярність прийшла до нього надовго і в той же час здалеку. Карену Гарегиновичу Аванесяну довелося пройти дуже довгий шлях до успіху і визнання мільйонів.

Дитинство Карена Аванесяна

Хто міг припустити, що на бакинському Арбаті, як зазвичай називають там вулицю Торгову, на світ з’явиться людина, яка понад 30 років буде змушувати людей щиро сміятися над самими простими і водночас складними речами. Це буде Карен Аванесян (Ованнісян за паспортом).

Поруч з пологовим будинком, де маленький Карен вперше побачив цей світ, знаходилося Бакинське музичне училище. Батько майбутнього артиста дуже хотів, щоб той став відомим художником, а сам Аванесян мріяв бути клоуном і смішити людей. Так все потім і буде, а поки Карлуша (це прізвисько міцно приклеїлося до нього ще в ранньому дитинстві) був активним учасником дитячої театральної студії, яка прищепила йому любов до сцени з шостого класу і до закінчення школи. Робота студії здійснювалася на базі місцевого Палацу культури імені 26 бакинських комісарів. Перша роль на сцені, з якої хлопчик Карен впорався блискуче, була роль Чудовиська в постановці за мотивами казки Ст. Коростильова «Піф-Паф».

Карен Аванесян & Оббитий Асомов Венеція Разом з активною роботою в самодіяльності Аванесян-школяр починає пробувати себе в жанрі пародії. При цьому йому вдавалося пародіювати всіх, кого бачив хоч одного разу чи з ким був знайомий довгі роки, починаючи друзями і сусідами і закінчуючи вчителями, директором школи. Зі слів самого К. Аванесяна пародіювання спочатку являло для нього лише дитячу забаву, в якій можна було зображати і наслідувати і пародіювати не лише реальних людей, але і казкових персонажів. Пародіювання останніх викликало у друзів та однокласників Карена особливий захват. На їхнє прохання він готовий був пародіювати годинами всіх тих, кого вони просили зобразити. Найпопулярнішими були пародії на Бабу-Ягу і, як не дивно, на директора школи.

Бійки і колотнечі спочатку швидко розв’язувалися в той момент, як тільки в коридорі лунало аванесяновское: «Що за неподобство!» голосом директора школи. Потім все швидко звикли до цієї витівки забавного школяра і не реагували на неї до тих пір, поки вона не була виголошена з вуст справжнього директора. Школярі були покарані, а Аванесяну за цю витівку діставалося учительській указкою.

Початок дорослого життя Карена Аванесяна

Після 11 класу Карен Аванесян вступив до лав Радянської Армії, де продовжував тренуватися в пародіях, розважаючи командирів і солдатів, а також пародіюючи їх самих. Після армійських буднів К. Аванесян вирішив зробити своє життя вічним святом і вступив в Бакинський інститут мистецтв, який з успіхом закінчив у 1985 році. Свій вступ до азербайджанський вуз пародист пов’язує ні з чим іншим, крім як з непереборною тягою до азарту. Це пояснюється тим, що вступити в національний інститут з викладанням на вірменській мові, російськомовному абітурієнту було практично не під силу.

Майбутній гуморист Аванесян після школи пішов в армію

Аванесяну довелося зруйнувати стереотипи. Він за рік вивчив те, чого не вчився все життя рідну азербайджанську мову, і блискуче пройшов на режисерський факультет за результатами усіх випробувань, а рідна мова пам’ятає і по сей день. Карен Аванесян вважається єдиним випускником Бакинського інституту культури, який зміг прославитися далеко за межами країни – отримати визнання і повагу у всіх країнах СНД, а також в європейських, азіатських країнах і США. Ще в роки навчання, приблизно з 1982 року і до закінчення інституту, Аванесян був задіяний у естрадної шоу-програмі «Парад зірок».

Естрадна кар’єра Карена Аванесяна

У 1987 році К. Аванесян стає дипломантом VIII Всесоюзного конкурсу артистів естради і переїздить до Москви. Спочатку 1990-х Аванесян починає займатися конферансом і працювати на концертах Філіпа Кіркорова, Маші Распутіної, Валерія Леонтьєва, Ірини Панаровской і багатьох інших. Успіх його конферансу полягає в східному акценті, особливої любові до інтонуванням і нелюбові до пауз, які донині не розуміє навіщо, в який момент і як довго потрібно витримати.

Роботу в цьому напрямку Аванесян-продовжує конферансьє до 1997 року. Згодом на зміну цій роботі приходить інша не менш цікава. Аванесян починає активно працювати в гумористичних телевізійних передачах: «Аншлаг», «Блеф-клуб», «Сміхопанорама», «Шоу-досьє», «Вустами немовляти», «Блазень з нами», «Ах, анекдот, анекдот…».

Карен Аванесян голосно заявив про себе на естраді ще в радянські роки

До теперішнього часу Карен Аванесян відомий, насамперед, як актор Московського театру гумору «Криве дзеркало», який очолює Євген Петросян.

Гумористичні постановки театру широко відомі телеглядачам в основному за регулярним виступам трупи в рамках однойменного телепроекту і широкої гастрольної діяльності. В арсеналі у артиста Аванесяна виконання монологів і мініатюр Р. Терикова, Л. Ізмайлова, К. Наталова, А. Новиченко, Ю. Хвостова, Н.Корестелевой, а також багатьох інших авторів-гумористів. У своїх виступах КаренАванесян неодноразово парадировал Акопяна, Етуша, Папанова, Нікуліна,Джигарханяна, Задорнова, Брежнєва, Горбачова, Висоцького, Ліванова, Мкртчяна.

Життя на екрані

Не зміг відмовитися від Карена Аванесяна – харизматичної особистості і кінематограф. У послужному списку у артиста комедійні ролі у фільмах: «Вкрали нареченого», «Мерзотник», «Курортний роман», «Оперативний псевдонім», «Імпотент», «Новий Одеон», «Ультиматум», «Чари», «Сім разів відміряй», а в телевізійному серіалі «Життя-поле для полювання» у артиста одна з головних ролей.

Карен Аванесян.Пісня про долму..flv

Особисте життя Карена Аванесяна

Головне захоплення Карена Аванесяна – власноручне виконання шаржів на своїх друзів і колег по роботі. Актор не може уявити себе без подорожей по світу. Особливо йому подобаються країни з теплим кліматом, оскільки він категорично не сприймає зиму. У вільні від роботи години К. Аванесян любить просто полежати вдома на дивані і подивитися хороше кіно. Для цих цілей у артиста є домашній кінотеатр і ціла відеотека класичних і сучасних фільмів. Як справжній «східний чоловік», він без розуму від страв з м’яса, особливо від шашлику на природі в колі близьких друзів.

З 2009 року Карен Аванесян має звання Заслуженого артиста Росії, а не так давно була видана «Енциклопедія естрадних артистів». Матеріали книги починаються саме з діяльності артиста естради Карена Аванесяна. І справа тут зовсім не в сценічній прізвища, яка починається з першої літери алфавіту.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: