Ім’я: Каміль Ларін

Дата народження: 10 листопада 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Волгоград

Діяльність: актор театру і кіно, ведучий

Вага: 80 кг

Зріст: 176 см

Біографія Каміля Ларіна

Каміль Ларін – це талановитий російський актор, зірка якого запалилася на кінематографічному небосхилі відносно недавно. Ще на початку 2000-х років ім’я цього актора було відомо лише небагатьом, однак з виходом на екрани кінокомедій «День радіо», «День виборів» і «Про що говорять чоловіки» про талановитого уродженця Волгограда заговорили у всіх куточках Росії.

Але що нам відомо про цього непересічного діяча мистецтва? Як розвивалася його доля? І якою дорогою він прийшов на театральну сцену? Дізнатися про все це вам допоможе наша сьогоднішня стаття. Будьте з нами. Попереду лише «найсмачніше і цікаве.

Ранні роки, дитинство і родина Каміля Ларіна

Наш сьогоднішній герой народився в місті Волгоград в татарській родині. Його батьки працювали інженерами на міському деревообробному комбінаті і не мали ніякого відношення до мистецтва. Перший час не дуже цікавився ним і сам Каміль.

Каміль Ларін став популярний завдяки роботі в команді «Квартет І...»

У ранньому віці він був досить різнобічним хлопцем. Вранці — школа, вдень – ігри з друзями. А вечорами заняття в різноманітних гуртках та секціях. Спочатку Каміль займався в секції боксу та важкої атлетики, однак дуже скоро поміняв їх на більш інтелігентні шахи. Вельми примітно, що в ранньому віці Каміль Ларін навіть деякий час писав вірші. Подібні метаморфози сам актор сьогодні пояснює впливом своїх батьків, у кожного з яких були свої власні інтереси.

Так вийшло, що наш сьогоднішній герой завжди і у всьому прислухався до їхньої думки. Саме тому, вперше замислившись про професії актор, Каміль насамперед розповів про це батькам. Ті подібну ідею не схвалили і наполягли на тому, щоб Ларін-молодший вибрав для себе більш «серйозну» професії. Незабаром Каміль так і зробив і вже кілька місяців опинився в Волгоградському енергетичному технікумі.

Шлях Каміля Ларіна на сцену

Однак не варто думати, що наш сьогоднішній герой ніколи не вмів приймати свої власні рішення. Усвідомивши в один прекрасний день, що ідея піти в енергетичний коледж була не самою правильною в його житті, Каміль Ларін вже через рік залишив ВУЗ і відправився в Саратов, де вже дуже скоро став студентом театрального училища.

У той раз шляхом довгих умовлянь батьків все-таки вдалося повернути сина назад. Вже маючи на руках студентський квиток Саратовського училища, він знову приїхав у Волгоград, де все-таки отримав «корочку» електрика четвертого розряду. Лише після цього батьки веліли сина і дозволили йому відправитися в Москву. У російській столиці наш сьогоднішній герой поступив на естрадний факультет Гітісу і почав розвивати свій вроджений талант актора.

Юлія Меньшова і Каміль Ларін злилися в поцілунку Можливо, саме той факт, що вчитися Каміль почав не в Саратові, а в Москві і відіграв визначальну роль у його житті і долі. Під час навчання в Гітісі наш сьогоднішній герой познайомився з іншими молодими акторами — Леонідом Барацем, Олександром Демидовим, Ростиславом Хаїтом. У хлопців склалися дружні відносини, і вже дуже скоро вони почали виступати разом.

Таким чином, на мистецькій карті Росії утворилася театральна група, яка дуже скоро стала називатися «Квартет І…». У 1993-му році молоді актори стали вперше виступати на сцені театру ГІТІС і вже дуже скоро стали популярними.

У дев’яності роки «Квартетом І…» було поставлено безліч комедійних вистав, кожен з яких будувався на тривалих діалогах, міркуваннях і тонкому гуморі. Таким чином, були створені вистави «День радіо», «День виборів», «Акторські ігри», «Ля Комедія, або Ми будемо розважати вас всіма засобами, які підходять», «Ля Комедія-2, або Зовсім інша історія з елементами великого мистецтва» і деякі інші. Кульмінацією сценічної кар’єри «квартетовцев» став спектакль «Розмови чоловіків середнього віку про жінок, кіно і алюмінієвих вилках», який тривав майже три години (і проходив без антракту), однак, незважаючи на це пролітав на одному диханні.

Каміль Ларін в ролі зайчика і не тільки Завдяки численним комедійним спектаклів в 90-і і 2000-і роки актори стали справжніми зірками театральної сцени Москви. Однак цього в якийсь момент їм здалося мало. Таким чином, в учасників «Квартету І…» з’явилася ідея створити кінематографічні версії своїх вистав.

Кар’єра Каміля Ларіна в кіно і на телебаченні

Варто зазначити, що грати в кіно Каміль Ларін розпочав задовго до виходу на екрани картини «День виборів, стала дебютною адаптацією раніше поставленого вистави. Однак його ролі до цього були практично завжди малозначними і епізодичними.

Справжня кар’єра в кіно почалася для Каміля тільки після релізу картин «День виборів», «День радіо», «Про що говорять чоловіки», «Про що ще говорять чоловіки» і деяких інших. Дані картини принесли нашому сьогоднішньому герою справжню популярність і відкрили його ім’я широкій публіці.

Після цього були також і інші ролі в кіно, однак перераховувати їх зараз немає ніякого сенсу. Замість цього варто звернути увагу наших читачів на той факт, що вже кілька років Каміль Ларін є ведучим програми «Вірю – не вірю», яка виходить на каналі ТНТ.

Каміль Ларін з дружиною Галиною

Особисте життя Каміля Ларіна

Ось вже близько тридцяти років Каміль Ларін одружений на жінці на ім’я Галина. Закохані познайомилися на вокзалі, а потім їхали в одному поїзді в Волгоград, який є рідним містом для них обох. Майже всю дорогу Каміль читав дівчині вірші і намагався сподобатися їй усіма можливими способами. В кінцевому підсумку все вийшло вдало, молоді люди почали зустрічатися і з тих пір майже не розлучалися. Нині подружжя виховує спільного сина Яна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: