Ім’я: Ізабель Юппер

Дата народження: 16 березня 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Віль-Авре, Франція

Діяльність: актриса

Вага: 52 кг

Зріст: 160 см

Біографія Ізабель Юппер

Ізабель Юппер – це справжня ікона європейського кіно. Фільми з її участю 16 разів потрапляли в конкурсну програму Каннського кінофестивалю. Саме тому цю актрису багато називають головною музою європейських режисерів. В її акторській манері тонким чином поєднується аристократична витонченість і глибокий драматизм. Саме тому спостерігати за грою цієї чудової актриси завжди неймовірно приємно. В її особистій колекції є величезна безліч різноманітних нагород. А тому кар’єру і життєвий шлях нашої сьогоднішньої героїні можна назвати незвичайним у всіх сенсах.

Французька актриса Ізабель Юппер зіграла свої в своїх перших фільмах, коли їй не було ще й двадцяти років

Дитинство і родина французької актриси Ізабель Юппер

Ізабель Юппер з’явилася на світ 16 березня 1953 року в місті Віль-Авре в передмісті Парижа. Її родина належала до числа заможних французів. Батько майбутньої актриси був великим промисловцем і займався виробництвом сейфів. Мама Ізабель працювала вчителем англійської в одній із закритих приватних шкіл. Саме вона у свій час прищепила майбутній зірці французького кіно любов до іноземних мов та філології. З її допомогою Ізабель непогано оволоділа англійською. Однак цього їй здалося мало і, закінчивши школу, дівчина подала документи до престижного університету Сорбонни, де стала вивчати слов’янські мови.

Перші ролі Ізабель Юппер

Що стосується любові до мистецтва, то воно почалося із захоплення музикою. Ізабель відвідувала уроки фортепіанної музики в Версальської консерваторії, а також займалася з приватними викладачами. Через деякий час після вступу в Сорбонну наша сьогоднішня героїня почала також займатися акторською майстерністю. Свою першу роль в кіно наша сьогоднішня героїня отримала вже в дев’ятнадцять років. Дебютною роботою молодої актриси стала роль в картині «Фаустина і спекотне літо» відомого режисера Ніни Компанієць. Після цього було співробітництво з іншим режисером – Клод Соте, разом з яким Ізабель Юппер працювала над створенням стрічки «Сезар і Розалі». Обидві названі картини вийшли на екрани в 1972 році.

Ізабель Юппер і Боллівуд в Маракеші Згодом талановита молода актриса стала часто зніматися в кіно. У першій половині сімдесятих років у неї фактично була одна роль, яка переходила з однієї картини в іншу. Вона міняла наряди, змінювала імена, однак залишалася однією і тією ж – навіженої і чарівною дівчиною-підлітком.

Деяким винятком із загального правила став драматичний фільм «Дюпон Лажуа», який став важливим етапом у кінематографічній кар’єрі знаменитості. Після цієї стрічки всі стали дивитися на Ізабель як на серйозну актрису. Більш вимогливої по відношенню до своїх робіт і стала вона сама.

Знявшись ще в одній картині – «Сезар і Розалі» — талановита француженка стала брати уроки акторської майстерності і серйозно займатися своїм професійним розвитком. Результатом всього цього стали нові роботи в кіно і що послідувала за ними міжнародна слава.

Ізабель Юппер у великому кіно

Першою «великий» роботою актриси глядачі і критики часто називають фільм «Суддя і вбивця» з Філіпом Нуаре і Мішель Галабрю в головних ролях. В рамках даної стрічки наша сьогоднішня героїня виконала роль учасниці профспілкового руху – дівчини, яка тонким чином поєднує в собі мужність і жіночність. Після цієї яскравої ролі наша сьогоднішня героїня стала часто отримувати цікаві пропозиції про зйомки. Одним з таких стала роль дівчини на ім’я Віолетта Нозьєр в однойменному фільмі Клода Шаброля. Ця драматична стрічка про долю дівчини-повії, яка вбила свого батька, принесла Ізабеллі Юппер перший в її кар’єрі серйозний приз – нагороду Каннського кінофестивалю.

Ізабель Юппер у Владивостоці Згодом творчий союз Шаброля і Юппер ще неодноразово дарував європейській публіці справжні шедеври. До числа таких варто віднести фільми «Жіноча справа» (1988), «Мадам Боварі» (1991), «Церемонія» (1995), а також картину «Ставки зроблені» (1997 р. в.). В цілому ці чотири фільми принесли актрисі два призу Венеціанського кінофестивалю, премію Сезар, премію Московського кінофестивалю, а також деякі інші престижні нагороди.

Кращі фільми Ізабель Юппер

Торкаючись теми нагород і номінацій, зазначимо, що різних призів у кінематографічній кар’єрі актриси сьогодні знаходиться безліч. Крім названих вище картин Клода Шаброля тріумфальними для Ізабель стали фільми «Піаністка», «8 жінок», «Спасибі за шоколад», «Мереживниця» і деякі інші. Дані фільми принесли нашої сьогоднішньої героїні премію BAFTA, приз Берлиналя, Європейську кінопремію, чергову нагороду Каннського кінофестивалю, а також деякі інші нагороди. Ізабель працювала разом з такими геніальними акторами як Ані Жирардо, Бенуа Мажимель, Сюзанна Лотар та інші.

Сьогодні Ізабель Юппер продовжує багато зніматися

Згодом багато хто з своїх нагород актриса отримала за видатний внесок у європейське кіно. Варто відзначити, що в 2009-му році вручати нагороди довелося вже самої Ізабель. В цей період вона була призначена головою журі Каннського кінофестивалю. Подібний епізод біографії, напевно, став чимось особливим в кар’єрі актриси.

Ізабель Юппер сьогодні

Що стосується сучасного етапу в творчості нашої сьогоднішньої героїні, то тут необхідно відзначити, що в даний час Ізабель Юппер все також продовжує трудитися на ниві французького кінематографа. У 2013-му році на екрани Європи вийшло відразу п’ять нових фільмів за участю цієї талановитої актриси. Вихід нових цікавих картин за участю Ізабель Юппер намічений на 2014-й рік. Французька актриса знялась у стрічках «Body art» і «Голосніше, ніж бомби». Реліз названих стрічок відбудеться в 2014-му році.

Особисте життя Ізабель Юппер

Ізабель Юппер – це зовсім особлива актриса, несхожа на більшість інших сучасних знаменитостей. Вона не любить давати інтерв’ю, рідко з’являється на телебаченні в різних телешоу. Відшукати інтерв’ю цієї французької актриси також неймовірно складно, а тому відомості про її особисте життя дуже обрывочны.

Відомо, що більшу частину свого життя актриса прожила у шлюбі з Рональдом Шаммой – французьким режисером, актором, продюсером і сценаристом. У шлюбі з ним з’явилися на світ троє дітей. Сьогодні сім’я веде досить відокремлений спосіб життя і рідко з’являється на людях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: