Ім’я: Ізабель Аджані

Дата народження: 27 червня 1955 р. (61 рік)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Париж, Франція,

Діяльність: актриса, співачка

Вага: 52 кг

Зріст: 168 см

Біографія Ізабель Аджані

Ізабель Аджані – це яскрава жінка і талановита актриса. За свою кар’єру ця неординарна француженка п’ять разів удостоювалася престижної кінематографічної премії «Сезар». Ніхто й ніколи в історії французького кінематографа ще не зміг повторити настільки вражаючого успіху.

Сьогодні уявити собі європейський кінематограф без цієї яскравої та неординарної актриси практично неможливо. Саме тому нашу сьогоднішню статтю ми вирішили присвятити саме Ізабель Аджані. Адже її життя і творча кар’єра, напевно, можуть стати чудовим прикладом для багатьох початківців актрис.

Ранні роки, дитинство і родина Ізабель Аджані

Ізабель Ясміна Аджані з’явилася на світ в сімнадцятому окрузі Парижа 27 червня 1955 року. Її сім’я складалася з представників відразу декількох національностей. Так, зокрема батько нашої сьогоднішньої героїні був вихідцем з Алжиру, а мама була представницею німецької нації.

Саме тому в даний час актриса чудово володіє кількома мовами, вільно висловлюючись французькою, німецькою та англійською мовами. Як зазначає сама актриса, рідним серед цих мов для неї є німецький, на якій вона говорить вдома з сім’єю.

Ізабель Аджані - французька актриса неповторної краси

Що стосується акторської кар’єри, то вона почалася для Ізабель Аджані досить рано. Вже з дванадцяти років вона грала у всіляких полулюбительских постановках шкільного театру і була справжньою зіркою місцевої сцени. Одного разу слава молодої актриси переступила межі її власної школи. На одну з вистав спеціально заради неї прийшли відомі французькі продюсери.

Так вже в чотирнадцять років Ізабель Аджані зуміла отримати свою першу «справжню» роль. У 1969-му році юна актриса зіграла дівчину по імені Роза в пригодницькому фільмі «Маленький вугляр». Два роки опісля після цього наша сьогоднішня героїня також виконала роль в картині «Фостин і прекрасне літо». Вельми примітно, що запрошення в даний проект їй особисто виписала французька актриса Ніна Компанієць.

На початку сімдесятих років на запрошення режисера Робера Оссейна Ізабель Аджані переїхала в Реймс, де згодом два роки (з 1972-го по 1974-й рік) грала на сцені місцевого Народного театру. У цей період перлиною її репертуару став спектакль «Дім Бернарди Альби» (постановка Федеріко Гарсії Лорки).

Приголомшлива акторська гра — Ізабель Аджані «Одержима» Яскрава гра молодої дев’ятнадцятирічної актриси привернула увагу керівників театру «Комеді Франсез». Спочатку визнані корифеї французького театру запропонували Ізабель Аджані ролі у двох готуються постановках («Ундіна» і «Школа дружин»), проте згодом були настільки вражені її рівнем акторської майстерності, що запропонували дівчині двадцятирічний (!) контракт.

Зоряний шлях актриси Ізабель Аджані, фільмографія

У 1974-му році наша сьогоднішня героїня зіграла у фільмі «Ляпас» разом з Анні Жірардо і Ліно Вентурой. Дана картина мала великий успіх серед глядачів і стала першою по-справжньому «зоряної» роллю актриси. Після цього успіху Ізабель Аджані залишила театр і сконцентрувала всю увагу виключно на кінематографічних роботах. У 1975-му році вона зіграла у фільмі «Історія Аделі Р.», перевтілившись на екрані в одну з дочок Віктора Гюго.

Названа картина була показана не тільки у Франції, але і в багатьох інших державах Європи, де стала дуже популярна. Образ зійшла з розуму від любові Аделі Гюго приніс нашої сьогоднішньої героїні перші номінації на премії «Оскар» і «Сезар».

Незважаючи на той факт, що в цей раз обидві нагороди оминули нашу сьогоднішню героїню, успіх фільму «Історія Аделі Р.» дозволив їй зробити собі ім’я у світі французького кінематографа. У другій половині сімдесятих років вже в якості справжньої зірки Ізабель Аджані знялася у фільмі «Мешканець» Романа Поланські, «Бароко» Андре Тиші, а також у класичному фільмі жахів «Носферату – привид ночі», який згодом став справжньою іконою всього жанру.

Ізабель Аджані у фільмі «Убивче літо» В 1978-му році Ізабель Аджані вперше з’явилася в американському проекті. Таким став детективний фільм «Водій», який, проте, досить непомітно пройшов у світовому прокаті. Після цього наша сьогоднішня героїня практично не знімалася в заокеанському кіно.

У 1979-му році славу актриси зміцнив фільм «Сестри Бронте», в рамках якого Ізабель Аджані зіграла відому письменницю Емілі Бронте. Слідом за цим послідувала містичний фільм «Одержима» і драматичний фільм «Квартет». Перша з названих стрічок принесла актрисі премію «Сезар» та срібну гілку Канського кінофестивалю. Аналогічний приз кіноконкурс в Каннах Ізабель Аджані отримала і за другу картину.

Ізабель Аджані в даний час

Яскравий еротизм картини «Одержима» приніс нашої сьогоднішньої героїні роль у фільмі «Убивче літо», яка також відрізнялася великою кількістю інтимних сцен. Нова акторська робота забезпечила француженку ще однією нагородою «Сезар». Згодом головний приз кіноакадемії Франції діставався Ізабель ще три рази. Успіх актриси забезпечили картини «Камілла Клодель» (яка також принесла їй приз Берлиналя і другу номінацію на «Оскар»), «Королева Марго» і «Останній урок». Свій п’ятий приз Сезар актриса отримала вже в 2010-му році.

Ізабель Аджані у фільмі Майстер і Маргарита

Ведучи мову про успіхи Ізабель Аджані не можна не згадати про музичному альбомі артистки, який був випущений в 1984-му році. Велика частина мелодій для даної платівки була написана відомим композитором Сержом Генсбуром. Один з кліпів для великої французької актриси зняв молодий і тоді ще нікому не відомий режисер Люк Бессон. Разом з ним наша сьогоднішня героїня працювала над зйомками фільму «Підземка». В даний час відома француженка все також знімається в кіно.

Останнім фільмом з її участю є картина «Давид і мадам Ансен». В рамках даної стрічки наша сьогоднішня героїня знову виконала головну роль. Про нові проекти актриси поки нічого не відомо.

Особисте життя Ізабель Аджані

В кінці сімдесятих років наша сьогоднішня героїня перебувала в романтичних стосунках з режисером Брюно Нюиттена. У 1980-му році у них народився син Барнабе, однак згодом любовний союз двох знаменитостей розпався.

В дев’яності роки у Ізабель Аджані почався роман з триразовим володарем премії Оскар актором Деніелом Дей-Льюїсом. Протягом п’яти років вони жили разом. Однак згодом француженка пішла від колишнього коханого. Їх спільний син народився через шість місяців після розставання акторів.

На початку 2000-х років в пресі активно ходили чутки про роман актриси з композитором Жаном-Мішелем Спека. Проте весілля знаменитостей так і не відбулася з-за зради музиканта.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: