Ім’я: Іван Жвакин

Дата народження: 25 лютого 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Орєхово-Зуєво, Росія

Діяльність: актор

Вага: 80 кг

Зріст: 187 см

Біографія Івана Жвакина

Дитинство Івана Жвакина

Один з майбутніх ключових акторів в серіалі «Молодіжка» Іван Жвакин народився в 1992 році, в лютому, 25 числа, за знаком зодіаку він риба. За характером він з дитинства чуйний і добрий, трохи мрійливий та романтичний. З дитинства головною мрією було стати одним із найуспішніших акторів. І її втілення вже помітно в наш час.

Після загальноосвітньої школи Іван став студентом ВТУ ім. Щепкіна, де зараз і навчається на четвертому курсі під керівництвом Бейліса і Іванова. У нього досить активна життєва позиція. Паралельно з навчанням він встигає стати учасником більшості загальноуніверситетських вечірок заходів, не боїться братися за будь незвідане нову справу.

Старт акторської кар’єри Івана Жвакина, фільмографія

Починаючи з 2012 року, періоду навчання на третьому курсі, Іван почав активно брати участь у різних пробах на роль і вже вийшло потрапити в кілька кінострічок.

Першим вдалим досвідом стала роль Ігоря в серіалі «Бабине царство». Це дебютне поява стала досить вдалим і встиг запам’ятатися досить великою кількістю телеглядачів.

Іван Жвакин - зірка серіалу «Молодіжка»

Наступним його серіалом став «Метод Фрейда». Іван Жвакин був відібраний на виконання ролі одного з альпіністів. Цей фільм був для нього і хорошою школою, оскільки там він мав можливість вчитися майстерності у провідних акторів, таких як, наприклад, Івана Охлобистіна, який грав у цьому фільмі головну роль. Зараз йдуть зйомки продовження цього серіалу, де Жвакин продовжує грати все більшу роль.

Паралельно з початком кар’єри актора кіно Іван Жвакин пробує себе і на театральній сцені. Він почав працювати в той час в московському Театрі націй», де опинився майже відразу задіяним у виставі «Тріумф любові». Там йому дісталася роль простого стражника.

2013 рік для Івана Жвакина розпочався також з декількох пропозицій знятися. Першим став серіал «Льодовиків». Там йому була відведена роль перекладача на ім’я Максим.

Зліт кар’єри Івана Жвакина – участь в серіалі «Молодіжка»

Серіал «Молодіжка» була однією з найбільш очікуваних прем’єр кіносезону-2013. там змогли показати себе багато, раніше не особливо відомі актори, наприклад, Влад Канопка, і Сергій Волчков. Тут Івану Жвакину дісталася роль Олександра Кострова. Це один з діючих гравців хокейної команди «Ведмеді», який виступає завжди під дев’ятим номером. Він дуже активний учасник клубу, а також хороший друг, готовий надати допомогу практично в будь-якій ситуації.

Олександр Багать/Іван Жвакин/кліп Багать Олександр виділяється серед однолітків своєю вихованістю і скромністю. Це наслідок його виховання в інтелігентній родині. При цьому його батьки виступали проти будь-яких активних його занять хокеєм. Але проблема виявилася в тому, що для цього хлопця хокей був життєво важливий.

Під час перебування на льодовому полі Олександр Багать встигає забути про будь-які свої проблеми, там кудись випаровується його звична скромність, а хлопець починає активно розбивати своїх супротивників. При цьому, незважаючи на активні заперечення батьків, він залишає місце в престижному інституті, так як вже розуміє, що на цьому етапі для нього важливіший хокей, ніж елітна навчання.

Глядачі вже зараз чекають з великим нетерпінням вихід другого сезону цього відомого фільму. Його вихід планується на початок 2014 року, і багато хто впевнений, що по популярності він точно не поступиться вже улюбленому першого сезону.

Інші стрічки, Іван Жвакин сьогодні

Крім серіалу «Молодіжка» Іван Жвакин встиг стати в 2013 році героєм ще в декількох фільмах. Один із них «Зміїне гніздо», де він відзнявся у шостому фільмі.

Крім того, також йому дісталася невелика епізодична роль. Мова йде про фільм «Провінціали».

Іван Жвакин Паралельно зі зйомками Іван Жвакин в 2013 році взяв участь у трансляціях нового, третього сезону передачі «Поліглот», який проходив на телеканалі «Культура». Там було необхідно всього за 16 уроків досконало освоїти один з іноземних мов. Весь захід було під керівництвом відомого перекладача і лінгвіста Дмитра Петрова.

Особисте життя Івана Жвакина

Іван Жвакин, як і більшість героїв улюбленого серіалу «Молодіжка», зовсім не залишається обділеним увагою сотень шанувальниць. Але інформації про які-небудь постійних відносинах поки не є. Звичайно, у нього практично завжди є дівчина, але поки ще у кожної є хоча б мінімальний шанс стати його коханою

Іван Жвакин поки не влаштував особисте життя

Іван Жвакин, завдяки участі в серіалі «Молодіжка» і ряді інших зміг активно заявити про свої таланти. Хоча він ще поки тільки починає акторську кар’єру, на думку досить великого числа критиків з його цілеспрямованістю і талант у нього є дуже хороші шанси згодом стати одним з відомих акторів.

Але поки це тільки припущення, які виправдаються чи ні передбачити неможливо. А поки всі його фанати з нетерпінням чекають нових ролей Івана Жвакина, і особливо – продовження улюбленого своєю близькістю до реалій сучасним другий сезон серіалу «Молодіжка», який повинен бути за прогнозами точно не менш захоплюючим.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: