Ім’я: Іван Стебунов

Дата народження: 9 листопада 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: сел. Павловськ, Алтайський край

Діяльність: актор

Вага: 76 кг

Зріст: 174 см

Біографія Івана Стебунова

Дитинство і родина Івана Стебунова

Батьківщина Івана – селище Павловськ. Дитинство пройшло в Новосибірську. Мама працювала в театрі «Глобус». Вона заслужена артистка Росії. Папа Стебунова – підприємець. У Вані є старша сестра Олена — актриса столичного Тюгу.

З семи років Іван серйозно займався греко-римською боротьбою, робив успіхи, не раз здобував перемоги на змаганнях. У чотирнадцять на обласних змаганнях хлопчик отримав дві серйозні травми хребта, після чого місяць лежав у лікарні, носив корсет. З-за цього про спорт довелося забути. Завдяки тому, що мама грала в Новосибірському театрі «Глобус», хлопчик не раз виходив на сцену в тих виставах, де були потрібні діти – «Синій птах», «Алладін», «Лускунчик» та ін Школа знаходилася поруч з театром. Відразу після занять Ваня часто йшов на репетиції, якщо ж у цей день репетицій не було, хлопчик все одно йшов у театр. Там були його друзі і захоплення не пов’язані зі школою.

Шкільний час Стебунов згадує, як малоприємний період у житті. Вчився він погано, часто прогулював, і не завжди з-за репетицій і виступів. Коли він закінчив дев’ять класів, з радістю залишив шкільні стіни.

Акторів Івана Стебунова і Костянтина Хабенського часто порівнюють

Особливої любові до театру і професії актора у Івана не було. Але крім театрального він навіть не знав, куди б міг поступити, адже театр був з ним всю його життя. Стебунов поступив в театральне училище Новосибірська, проте вже з другого курсу його відрахували. Причина була в бійці.

Молодий чоловік вирушив до Москви, щоб вступити там в один з театральних Вузів. Він подав документи у всі наявні, але виявилося, що він приїхав пізно, майже скрізь вже були набрані курси. Йому порадили поїхати в Петербург і там спробувати щастя. Найбільше майбутній актор шкодував, що не вдалося вступити в Щукінське училище. Він відправився в Санкт-Петербург і легко вступив в академію театрального мистецтва. Іван навчався на акторсько-режисерському факультеті.

Місто добре прийняв Стебунова, і він полюбив Петербург. Не дивлячись на те, що народився і виріс він не там, часто говорить, що з Пітера. Це місто він вважає рідним, саме в ньому він відбувся як актор, саме в ньому зрозумів, відчув і полюбив цю професію.

Початок фільмографії Івана Стебунова

Івана більше приваблювала гра в кіно, а не на сцені, адже сцена в його житті була з дитинства, а от кіно було чимось новим і невідомим. Іван каже, що йому завжди неймовірно щастило, навіть зніматися він почав відразу біля прекрасного режисера з акторами, які багато досягли у своїй професії.

Інтерв’ю актора Івана Стебунова Його запросили на одну з ролей у німецькому фільмі «Пірати Едельвейса», коли він тільки закінчив другий курс. Німецької мови він не знав, тому до початку зйомок починаючому артистові довелося займатися німецьким протягом двох місяців по чотири години в день. Потрапив він в цей фільм випадково. Довго не могли знайти відповідного актора і раптом побачили його з синцем під оком. Івана відразу запросили на проби, після яких він був затверджений на роль Карла Ріпке. Це була перша і відразу головна роль Стебунова.

Картина не вийшла в російський прокат, але була представлена на Московському кінофестивалі. Актора помітили багато агентства. Незабаром після цього він отримав пропозицію знятися до «Курсанти».

Кращі ролі та фільми Івана Стебунова

Зйомки в «Курсанти» дали впевненість Стебунову в тому, що робота в кіно – його покликання, що він не помилився, обравши цю професію. Адже було в його житті й таке, коли він намагався себе паралельно з кіно шукати і в інших професіях. Так, близько півроку Іван працював адміністратором одного з ресторанів. Особливо хвилювалася за сина в той період його мама. Вона не раз вмовляла повернутися до Новосибірська, де він зміг би працювати в рідному театрі. Іванові ж важливо було довести, що він зможе самостійно знайти свій шлях.

Після зйомок в «Курсанти» він прийняв участь в таких картинах, як «Останній уїк-енд», «Громови», «Гріх». Молодий актор вже встиг знятися у багатьох іменитих режисерів – це Андрій Ковун, Павло Санаєв, Олександр Аравін, Борис Бланк та ін.

Про його високу акторську майстерність говорить те, що грає він різнопланові ролі в картинах не схожих за стилем і жанрами і завжди виглядає на екрані дуже органічно.

Робота Івана Стебунова в театрі

Після Академії Іван не захотів пов’язувати життя з театром, але з часів все змінилося. Він зрозумів, що робота в театрі і отримується від цього задоволення в першу чергу залежить від режисера.

Марина Александрова та Іван Стебунов Кирило Серебренніков, побачивши роботу актора у кіно, запросив його в «Современник». У постановці «Антоній і Клеопатра» Іван вийшов на сцену в ролі Цезаря. Далі була участь у виставах «Три сестри», «Джентльмен», «Три товариша», «Горе від розуму», які були поставлені різними режисерами. Іван Стебунов сьогодні

Іван Стебунов в даний час

Іван знімався в серіалах «Котовський», «Небо у вогні», «Однолюби», «Дружина офіцера», «Піраньї». Грає він і в повнометражному кіно – «Алмаз в шоколаді», «Кульбаба» і «Будинок Сонця».

Триває робота Стебунова в «Современнике». Роботу в театрі він вважає необхідним акторським тренінгом, який вимагає регулярності.

Не бажаючи стояти на місці, Іван, закінчивши Вищі курси сценаристів і режисерів, створив свій перший короткометражний фільм, назвавши його «Сьомий».

Особисте життя Івана Стебунова

Вперше Ваня закохався в дитячому саду. Дівчинку звали Катя. Актор пам’ятає, як вони цілувалися, закрившись в шафі. У підлітковому віці він закохався в дівчинку Дашу. Взагалі артист вважає себе дуже влюбчивым людиною. За його словами, він ніколи не знайомиться з дівчатами на вулиці, так як вважає, що ні одна гідна дівчина не погодиться зустрічатися з вуличним знайомим.

Актор Іван Стебунов з дружиною

У мріях Стебунова – багатодітна родина, заміський будинок і великий стіл, за яким всі збираються. Він каже, що дітей в сім’ї має бути багато, стільки, на скільки дозволить матеріальний стан. Зі своєю дружиною Мариною Александрової, він познайомився в «Современнике», де вони обидва грали. У них був яскравий роман, який тривав майже рік. У 2008-му актори одружилися, а через два роки оформили розлучення. На жаль, їх сімейне життя не вдалася, почалися сварки.

Через деякий час у актора з’явилися романтичні відносини з Аглаєю Шиловською, з якою він познайомився на зйомках кінофільму «Ми одна сім’я». Вже через місяць вони почали планувати весілля. Але одруження не було, молоді люди розлучилися. Зараз Іван поки не планує серйозних стосунків, віддаючи всього себе творчості. Відомо, що він з’являється з дівчиною, яка теж пов’язана з кінематографом.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: